fbpx
Гороскоп

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 лютого: зараз не можна стояти на місці та упускати удачу. Цього тижня важливо діяти, причому максимально активно

Овен

За наявності проблем з енергією та мотивацією Овнам варто скористатися афірмаціями сили. Також не зашкодить спілкування з розумними, успішними людьми, які точно зможуть допомогти здобути віру в себе. Овнам зараз не можна виявляти егоїзм, тому що оточуючі люди помітять це і перестануть простягати їм руку допомоги. Зараз дуже актуальна фраза «один день цілий рік годує», тільки вона застосована до цілого тижня. Ці сім днів можуть стати для Овнів відправною точкою у нове світле майбутнє.

Телець

У Тельців очікується вкрай сприятливий тиждень. Нічні світила допоможуть їм подолати чорну смугу, якщо це актуально. Настає час звільнення з проблем. Це той період, коли не можна сидіти склавши руки, чекати дива. Завдяки зіркам у Тельців значно покращиться пам’ять, тому астрологи радять їм займатися навчанням, здобуттям нових знань, навичок. Також чудово пройде адаптація до нових умов, нової роботи. Тельці зараз на гребені хвилі.

Близнюки

У Близнюків початок тижня може бути проблемним. Настає сприятливий час для творчої діяльності, творчої роботи. Розумові можливості Близнюків значно зростуть. Закріпити досягнутий результат можна буде наприкінці тижня, коли нічні світила стануть ще більш гармонійними для людей цього Знаку. У вихідні дні астрологи радять проводити максимально активно.

Рак

Нічні світила допоможуть Ракам у період з 21 по 27 лютого стати кращими у всіх сенсах. Також вони будуть здатні очистити цих людей від нав’язливих думок та поганих звичок, які блокують щастя. Панацея від усіх проблем зараз – робота. Йдеться не лише про ту роботу, на яку Раки ходять щодня, а й про домашні справи. Цим людям треба займатися чимось, робити щось руками чи працювати інтелектуально, щоб голова менше думала про неприємні речі. Наприкінці зими та на початку весни Раків чекає гідна винагорода за докладені зусилля.

Лев

Левам потрібно налаштуватися на краще, щоб у їхньому житті сталося щось справді приємне та важливе. Ознакою того, що Леви йдуть у вірному напрямку, стане похвала близьких, а також внутрішній спокій. Якщо раптом щось піде не за планом, астрологи радять Левам не засмучуватися раніше. Справа в тому, що невдачі в одній сфері стануть підмогою до успіху в іншій завдяки Меркурію у Водолії та позитивній обстановці з планетами загалом.

Діва

Діви будуть отримувати різні попередження від Всесвіту про те, як можна змінити життя на краще. Настає дуже важливий час. Людям даного знаку може бути нелегко, але важливо пережити всі труднощі та прийняти зміни, які обійти стороною неможливо. Дівам необхідно пам’ятати про те, що сьогодні всі люди зустрічають їх по одягу. Потрібно виглядати з голочки – доглянуто, чисто, гарно. Можна поновити гардероб, зробити нову зачіску. Велику увагу варто приділити також настрою. Частка оптимізму зайвою не буде.

Терези

Терезам потрібно вже в понеділок спробувати зробити енергетику будинку позитивною. Це благотворно позначиться на відпочинку, снах, а також на концентрації, якщо Терези працюють у рідних стінах. Навколишні люди чекатимуть від представників даного Знаку допомоги та підтримки, тому краще їх не засмучувати, особливо якщо від цих людей багато залежить. Головна порада на цей тиждень — не спалювати мости, не робити нічого такого, що могло б засмутити друзів, колег та близьких. Доброзичливість і мудрий підхід у спілкуванні дуже важливі.

Скорпіон

Нічні світила допоможуть Скорпіонам впоратися з поточними проблемами, забути неприємні моменти з минулого, а також отримати відповіді на питання про те, що доведеться пережити. Ще корисно буде заводити нових друзів, робити покупки. На думку астрологів, зараз у жодному разі не можна закочувати публічні сварки, а також виносити сміття з хати — розповідати своїм друзям про проблеми у стосунках. Це загрожує величезними проблемами. В іншому тиждень дуже сприятливий.

Стрілець

У Стрільців можуть бути сфери, в яких зараз є безперервний потік проблем. Настав час це виправити. Також корисно буде спрямувати всі сили на виправлення помилок, які були допущені раніше. Астрологи радять пам’ятати, що з 21 по 27 лютого помірність є згубною. Успіх зараз супроводжує лише надмірність. Важливо більше працювати, щоб отримати більше грошей, а також приділяти більше часу другій половинці, щоб отримати у відповідь тепло та доброту. Ніщо не буває просто так.

Козеріг

У Козерогів дуже багато справ, але мало часу і може бути недостатньо сил. Також корисно стати більш відкритими у спілкуванні з людьми. Навколишні люди допоможуть Козерогам наповнитись упевненістю. Корисною буде інтеграція, спільна діяльність, ділові зустрічі, знайомства. Козерогам не звикати виходити із зони комфорту, але зараз це не просто опція, а абсолютна потреба.

Водолій

Водоліям важливо розпочати тиждень із оптимістичної хвилі. Позитивні афірмації допоможуть набути впевненості в собі і в тому, що Водолії роблять. Настає ідеальний час для відкриття бізнесу, пошуків нових захоплень та нових джерел доходу. Астрологи радять більше гуляти, займатись спортом. Лютневі зірки на їхньому боці, особливо зараз — наприкінці зими. Не треба шукати у всіх подіях якогось прихованого сенсу, адже його просто немає. Зараз відбувається те, що Водолії заслужили своєю працею чи неробством, увагою чи байдужістю.

Риби

У Риб цього сприятливого тижня будуть два складні дні — 24 і 25 число. Астрологи радять узяти паузу у фінансовій сфері. Рибам потрібно почекати з великими витратами. У коханні, навпаки, можна активізуватися за повною програмою. Головне зараз — залишатися в гущі подій і не боятися приймати серйозних рішень.

You cannot copy content of this page