Гороскоп на тиждень з 23 по 29 листопада: Осінь підходить до свого завершення, тому важливо зробити так, щоб зима почалася з позитивної ноти

Перша і найголовніша порада – навчіться чути самих себе. У найбільш несприятливі моменти або в моменти, коли перед нами дилеми, необхідно звертатися за допомогою до внутрішнього голосу. Зараз це найкращий спосіб зберегти енергію і зробити правильний вибір у складній ситуації.

Овен

У Овнів настає сприятливий час: все стабільно, годі й чекати різких перепадів настрою і несподіваних проблем. Сфера здоров’я єдина стане проблемною в кінці листопада. Також корисно поменше перевтомлюватися на роботі.

В іншому цей час стане неймовірно вдалим. Овни зможуть досягти успіху у фінансовій сфері, в любові. Всесвіт допоможе Овнам знайти другу половинку або зміцнити вже існуючі відносини. Найголовніше – робити правильно, адже шансів на виправлення помилок немає. Спілкування і нові знайомства принесуть щастя і позитив.

Телець

Тельцям не можна замикатися в собі, перебувати довго в самоті і в роздумах про минулі помилки. Зараз, поки фінансові потоки дуже сильні, цим людям необхідно весь свій час і сили направити в сторону роботи і бізнесу. В середині тижня Тельці можуть наштовхнутися на нерозуміння з боку колег.

Гнучкість знадобиться і в спілкуванні з близькими. Образити або образитися дуже легко, але цим шляхом краще не йти. На вихідних астрологи радять Тельцям як слід відпочити, змінити обстановку, зайнятися шопінгом. Якщо представники цього Знака на славу попрацювали минулого тижня, на цьому їх чекають приємні сюрпризи.

Близнюки

Понеділок стане не найприємнішим днем, зате потім зірки почнуть повільно збільшувати енергію, поки не досягнуть піку в неділю, коли Нептун перестане бути ретроградним.

Близькі люди, друзі та колеги будуть прислухатися до думки Близнюків. Людям цього Знака вдасться збільшити свій вплив і домогтися найкращих результатів у кожній зі сфер. Астрологи вважають, що зараз не можна відмовляти в підтримці оточуючих, так як в доступному для огляду майбутньому може знадобитися допомога вже від них.

Рак

Ракам на початку тижня варто користуватися щасливими талісманам на удачу, щоб максимально знизити ймовірність негативних подій. Це буде дуже непростий тиждень, коли життя стане схоже не американські гірки – таке ж непередбачуване. Якщо роботи і турбот буде занадто багато, краще не забувати про відпочинок, щоб не зіткнутися з вигоранням.

Потрібно перестати всі домашні справи і турботи брати на себе: настав час правильно і рівномірно все розподілити, щоб уникнути сварок і скандалів. Також астрологи радять Ракам проводити більше часу на свіжому повітрі. Варто обмежити себе в шкідливих звичках.

Лев

Левам на цьому тижні має бути дуже багато спілкуватися, знайомитися, домовлятися, шукати компроміси. Можливо, одиноким представникам даного Знака вдасться знайти другу половинку. Але серед нових знайомих можуть зустрітися токсичні і не найприємніші особистості.

У фінансовій сфері доведеться переосмислити деякі аспекти своєї поведінки. Можливо, час економити, чого Леви робити не люблять. Це не означає, що потрібно перестати себе балувати походами в цікаві місця. Просто потрібно трохи більше поміркованості та обережності в цій справі.

Діва

Для Дів початок тижня буде не найприємнішим, тому їм варто скористатися методиками відновлення аури і біополя. Особливо необхідно це для тих, хто багато працює. Зараз ідеальний час для того, щоб будувати плани на майбутнє, розставляти пріоритети. На початку тижня не варто квапливо братися за нові справи: краще закінчити розпочате.

Важливо не допускати на роботі і в бізнесі невдач, які залежать від Дів, тому що такий програш може завдати шкоди репутації. У відносинах з близькою людиною і з колегами варто проявляти активність. Потрібно прощати дрібні помилки, не акцентуючи уваги на негативі, і шукати шляхи виходу із заплутаних ситуацій.

Терези

Терезам варто всіма можливими способами уникати перебування поруч з токсичними людьми, спілкування з усіма, хто дратує або заважає досягати цілей. Іноді зовсім не зрозуміло, хто з оточуючих збиває Терезів з пантелику.

До вівторка включно можна займатися шопінгом, але з середи краще перестати витрачати гріш направо і наліво. Невдалою може бути покупка побутової техніки, електроніки, автомобілів, мобільних телефонів, смартфонів. П’ятниця і субота – два кращих дня для романтики і любові, флірту і нових знайомств.

Скорпіон

Настає час навчання, отримання духовних і наукових знань, позитивного досвіду і філософського ставлення до проблем. Вечори краще проводити в оточенні друзів, а вихідні присвятити спорту, прогулянкам і релаксації.

Це буде ідеальний час для того, щоб взяти підробіток. Потрібно бути уважнішими до ділових пропозицій. Можливий обман з боку недобросовісних людей. У понеділок сприятливим буде прибирання будинку: це налагодить рух позитивних струмів енергії. На вихідних також можна зайнятися домашніми справами.

Стрілець

Стрільцям необхідно розуміти знаки Всесвіту, тому що на цьому тижні все вказує на те, що Всесвіти і зірки постараються допомогти цим людям, направити їх по вірному шляху. Потрібно стати уважніше до всього, що відбувається навколо. Також варто бути обережнішими на початку тижня. Можливо, доведеться зробити важливий вибір.

Стрільцям зараз краще не давати нікому порожніх обіцянок. Потрібно бути гранично чесними і відкритими. Починаючи з середи з’явиться можливість проявити себе на роботі і в бізнесі. В любовній сфері теж необхідно більше ініціативи, щоб не упустити свій шанс на щастя.

Козеріг

Фінансова сфера життя для Козерогів вийде на перший план. Настав час показати все, на що вони здатні. Плани на вихідні, швидше за все, знайдуть підтримку в особі близьких людей. Це буде ідеальний час для спільних справ і турбот.

На цьому тижні можна вирушати в далекі подорожі, заводити нових друзів. Можливо, що в період з 23 по 29 листопада доведеться швидко приймати рішення. Астрологи зазначають, що перед деякими Козерогами постане вибір – ризикувати чи ні. Якщо виграш буде гідним, а ризики мінімальними, варто зіграти в цю гру з долею.

Водолій

На самому початку тижня Водоліям рекомендується очистити будинок від негативної енергії, яка накопичилася за осінь. Це істотно посилить інтуїцію, допоможе прибрати зайві думки і страхи. Можна просити допомоги у близьких друзів, але потрібно бути готовими до того, що доведеться надати відповідну послугу в найближчому часі.

Вечори після роботи астрологи радять присвячувати родині. Близькі люди оцінять це належним чином. Дуже важливо залишатися оптимістами. Наприкінці тижня можна побалувати себе приємною покупкою, або сходити по магазинах, щоб оновити гардероб до початку зими. Відпочиваючи вдома на самоті, краще не дивитися сумних фільмів.

Риби

Рибам необхідно зберігати активність. Навіть якщо захочеться відпочити, краще не кидати справи на півдорозі до завершення. Не можна сумніватися в собі, так як зірки знаходяться в сприятливому положенні. Закон тяжіння буде працювати в повну силу. Чим більше Риби будуть думати про хороше, тим частіше в їх житті будуть відбуватися зміни на краще.

Потрібно бути готовими до того, що поради оточуючих людей не принесуть великої користі. Необхідно проявляти самостійність і не розраховувати тільки на голос інтуїції. Тільки особистий досвід допоможе подолати перешкоди на шляху до фінансового і любовного щастя. В кінці тижня Риб можуть очікувати приємні сюрпризи.