Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня: зірки будуть на нашому боці, тому для багатьох з нас почнеться час, коли потрібно діяти, але варто братися лише за одну справу за раз. Не намагайтеся всидіти на двох стільцях

Овен

Початок тижня буде трохи складним для Овнів, так як їм, можливо, не вдасться відразу включитися в роботу. В цілому ж тиждень виявиться ідеальним для людей цього Знака, адже вони зможуть бути самими собою. Можна присвятити цей час як роботі, так і відпочинку. Дуже корисно займатися спортом і відвідувати людні місця, вибиратися на природу. Це час внутрішнього перезавантаження.

Телець

Тельцям для того, щоб продемонструвати максимальну працездатність і продуктивність, необхідно на початку тижня позбутися негативних думок. Дуже корисно з 23 по 29 число займатися спільною працею, заводити нових друзів, допомагати близьким і родичам. Людям цього Знака потрібно буде в деякі дні більше часу присвячувати не собі, а оточуючим. Це стане гарною підмогою до поліпшення стосунків. Все це зарахується Тельцям в майбутньому.

Близнюки

Близнюки на цьому тижні зможуть стати мудрішими, проаналізувавши свої минулі помилки. Дуже важливо пам’ятати про те, що ніколи не пізно знову почати вчитися, але не робочим навичкам, а чогось вищого. У період з 23 по 29 серпня Близнюки зможуть змінити своє ставлення до життя, прозріти, усвідомити своє справжнє місце у Всесвіті. На перший погляд це буде простий і нічим не примітний час, але думки Близнюків на цьому тижні, як насіння, виростуть в щось більше в майбутньому.

Рак

Ракам спокійна атмосфера цього тижня допоможе очистити свідомість від усякого ментального сміття, наприклад, від думок, які програмують людини на неприємності . Удача піде за впевненими в собі людьми цього Знака, тому в любові і в фінансовій сфері Ракам доведеться як слід попрацювати над своєю самооцінкою. Всім, у кого все гаразд з самооцінкою, знадобиться максимальна самовіддача, причому з самого ранку понеділка і до самого вечора п’ятниці. Астрологи радять не забувати про відпочинок.

Лев

Левам на цьому тижні здасться, що можна відпочивати і залишатися в зоні комфорту, але це може бути небезпечним. Астрологи рекомендують не боятися ризиків і авантюр, але в кожному такому кроці повинен бути сенс і мета. Важливо заздалегідь планувати всі свої кроки, оскільки зірки вимагають порядку. Багатьом Левам вдасться розширити межі можливого. Вони зможуть знайти нові захоплення, стати більш уважними, продуктивними. Це прекрасний час для творчої роботи, розробки нових ідей і концепцій.

Діва

Дів нерідко відносять до лідерів списку найбільш жадібних Знаків Зодіаку. Насправді ж, вони не настільки жадібні, як завбачливі. На цьому тижні важливо залишатися такими, не витрачаючи гроші на щось зайве і непотрібне. А ось якщо буде можливість вдало вкластися в бізнес або у власний розвиток, грошей краще не шкодувати. Можна братися за нові справи, міняти роботу. Відмінно пройде адаптація до нових умов, тому можна буде стати своєю людиною в новому колективі за лічені дні.

Терези

У Терезів все дуже добре, оскільки Венера у відмінному положенні і нічого не зміниться найближчі сім днів. Все грає на руку цим людям. Нічні світила допоможуть Терезам в реалізації задуманого. Кращий вихід з будь-якої скрутної ситуації в кінці серпня – це залишатися позитивними. Енергії і удачі вистачить на те, щоб виправити будь-які проблеми. Астрологи радять Терезам не сидіти склавши руки, а використовувати цей час для роботи і пошуків любові.

Скорпіон

Скорпіонів чекають великі успіхи у фінансовій сфері і в роботі, але в любові доведеться бути трохи обережніше, ніж звичайно. Людей даного Знака можуть очікувати нові знайомства, але не всі з них будуть приємними в майбутньому. Так чи інакше, але почнеться тиждень зі сприятливою ноти, а також нею і закінчиться. У важких ситуаціях астрологи радять Скорпіонам проявляти креативність, спиратися на шосте чуття і допомогу близьких.

Стрілець

Стрільців чекає спокій і розміреність, але в такій атмосфері їх можуть захлеснути неприємні думки, що блокують енергетику. Важливо залишатися позитивними, у що б то не стало. Це дозволить ще більше сподобатися представникам протилежної статі, новим потенційним клієнтам на роботі і в бізнесі. Словом, важливо не фокусуватися на поганому. Також ці сім днів ідеально підходять для примирення з ворогами. Можна сміливо спробувати зарити сокиру війни. Головне для Стрільців – проявити ініціативу самим.

Козеріг

Козероги – це люди, які за статистикою найбільше працюють. Цей тиждень можна і навіть потрібно використовувати для відпочинку, зміни обстановки. Ліки від бід – спілкування, поїздки на природу, прогулянки. Не потрібно думати багато про роботу, навіть якщо відпочити особливо не вийде. Якщо Козероги зараз зможуть нормально відпочити і взяти тимчасовий перепочинок в любові і в справах, то потім у них буде набагато більше удачі, креативу і можливостей.

Водолій

Водолії зможуть мати дуже великий вплив на оточуючих людей. Головне, щоб цей вплив був позитивним. Люди будуть безмежно вдячні тим Водоліям, які навчать їх чомусь корисному і новому. Також на цьому тижні людям даного Знака потрібно слідувати законам Всесвіту. Це допоможе їм стати щасливішими і продуктивнішими в будь-якій сфері життя. У бізнесі і в справах важливо позбуватися від безцеремонності. Потрібно бути чемними з людьми. Важливо дати їм зрозуміти, що з ними спілкуються з повагою і добротою.

Риби

Рибам дуже важливо в період з 23 по 29 серпня навчитися відрізняти випадковості від таємних знаків долі. У любовних справах Рибам вдасться досягти успіху за рахунок наполегливості. Не варто чекати біля моря погоди. Якщо хочеться любити і бути коханими, доведеться діяти. В роботі людям цього Знака Зодіаку знадобиться крапелька фанатизму. Великі фінансові успіхи чекають на тих, хто займається улюбленою справою. Всім іншим краще сфокусуватися на любовної сфері.