fbpx
Гороскоп

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 січня: в понеділок Марс перейде до знаку Козерога, чим відкриє для нас нові можливості у справах та роботі

Це буде час великих успіхів та спроб Всесвіту дати нам якісь підказки. Саме тому багатьом зараз знадобиться вміння розпізнавати знаки долі. Без нього прожити цей тиждень належним чином не вдасться. Не обійдеться і без проблем, адже в той же знак перейде Меркурій, а в Козерозі йому, м’яко кажучи, не комфортно.

Овен

Овни будуть на хвилі успіху, але в другій половині тижня можливі деякі фатальні події. Фатальність – це незворотність, але це не означає, що Овни приречені. Навпаки, вони можуть стати успішнішими за багатьох людей, якщо змусять себе діяти більш обдумано і мудро.

Судячи з загального стану зірок і планет, цього тижня може статися щось надзвичайно важливе і незвичайне — наприклад, Овни зможуть знайти другу половинку або згенерувати багато корисних ідей для роботи та бізнесу. Закон тяжіння працюватиме на повну силу.

Телець

Загалом тиждень добре підходить для фінансової активності. Можна працювати більше, ніж звичайно, а також пробувати себе в чомусь новому. Настрій цих людей покращуватиметься з часом, доки не стане дуже добрим на вихідних через третій «актор на сцені» — Венери. Найголовніше у вихідні — не думати про минуле і не шукати відповіді на запитання «як?», «чому?». Потрібно буде менше себе докоряти за попередні помилки і недоліки, щоб не викликати виникнення негараздів.

Близнюки

Близнюкам терміново необхідно боротися з будь-якими натяками на меланхолійний настрій. Якщо цього не робити, їхній головний покровитель в особі Меркурія споганить усі справи та зірве безліч важливих проектів, планів. Постраждати всі сфери можуть також через грубість та непоступливість цих людей.

Астрологи наполегливо радять триматися ближче до джерел бойового духу — правильних людей, приємних місць. Життя Близнюків може змінитися в гірший бік, якщо вони перестануть брати на себе відповідальність.

Рак

Раки можуть стати учасниками складних перегонів за щастям та удачею. У робочій сфері та у домашніх справах треба боротися за свої пріоритети та цілі. Бездіяльність прирівнюється до програшу, тому лінь може призвести до великих негараздів. Всі злободенні проблеми краще вирішувати якнайшвидше, щоб справи не накопичувалися і не тріпали нерви зайвий раз. Це вдалий тиждень для поновлення гардеробу.

Лев

Нічні світила в ідеальному положенні для того, щоб змінити своє життя на краще в більшості аспектів. По-перше, це здоров’я. Союзний Марс допоможе Левам подолати страхи, шкідливі звички, недуги. По-друге, це психологічна та духовна складова. Великих успіхів можуть чекати Леви у творчості, креативній діяльності. Монотонна робота теж піде як по маслу, але вимагатиме своєчасного відпочинку.

Діва

Дівам варто побоюватися енергетичних вампірів. Астрологи повідомляють, що їхня кількість в оточенні Дів суттєво підвищиться, що призведе до деяких труднощів у роботі та справах. Люди можуть стати менш поступливими, не готовими на контакт. Із цим варто просто змиритися. Виправляти людей і, тим більше, звинувачувати їх у чомусь точно не можна. Конфлікти зараз не потрібні нікому. Натомість Дівам краще зайнятися власним розвитком — взятися вивчати нову мову, подивитися навчальні ролики в інтернеті, почитати професійну літературу.

Терези

Для Терезів настає той самий час, коли можна розглянути результати виконаної роботи. Багато представників цього Знаку зможуть стати більш успішними та задоволеними життям. Терези і так дуже оптимістичні, але зараз їх може очікувати особливий сплеск позитиву. Важливо навчитися ділитися цим чарівним настроєм з оточуючими, щоб залишатися у центрі уваги та продовжувати подобатися всім навколо. Головне зараз — уникати контактів із злодіями життєвої енергії. Терезам потрібно залишатися енергійними, здоровими і сильними.

Скорпіон

Харизма Скорпіонів на висоті, тому у коханні буде багато нових можливостей. У діловій сфері чекати приємних сюрпризів краще до кінця тижня. Загалом варто побоюватися негативних людей, місць та подій, бо вони заражатимуть Скорпіонів сумнівами та зневірою. Є три надійні методи захисту , якими варто користуватися вже з ранку понеділка. Люди цього Знаку стануть амбітнішими, але астрологи наполегливо радять підкріплювати свої амбіції вчинками. Не можна допускати, щоб слова залишалися лише порожнім звуком.

Стрілець

Життя Стрільців може різко змінитись. Зміни почнуться наступного тижня, а тепер буде попередній період. Успіх може бути поруч у найнесподіваніший момент, тому астрологи рекомендують Стрільцям не розпорошувати енергію даремно. Вона може знадобитися для реалізації задуманого. Результат не забариться: майже відразу докладені зусилля дадуть певні плоди. Потрібно лише правильно підібрати точку застосування цих зусиль.

Козеріг

У Козерогів починається тиждень, на якому їм почне відкриватися майбутнє. Вони матимуть змогу правильно спрогнозувати події, спланувати справи. Також корисно буде ворожити на майбутнє, шукати відповіді на запитання та просто насолоджуватися життям.

Це час Козерогів та їхня зоряна година. Біди обходитимуть Козерогів стороною, а накопичені завдання та справи вдасться вирішити максимально швидко. Можна також будувати плани на майбутнє, сміливо та без огляду на минуле. Не зайвим буде надання психологічної підтримки близьким людям.

Водолій

Водоліям необхідно спробувати знайти успіх у нових сферах. За бажання можна просто відпочити і не думати про роботу та бізнес. Халатність і нерозсудливість можуть коштувати Водоліям успіху та авторитету на роботі. Не треба брати на себе зайву відповідальність, якщо немає впевненості в тому, що поставлені завдання будуть вирішені точно вчасно. Почати тиждень можна зі прибирання в будинку.

Риби

Риби відносяться до одного з трьох знаків Зодіаку, які лінуються частіше за інших. Цього тижня лінуватися їм просто не можна. Астрологи вважають, що багатьом представникам цього Знаку вдасться вийти на новий рівень у справах та роботі. Отримати підвищення та збільшення зарплати просто так не вдасться. Доведеться показати максимальну зацікавленість. Також з 24 по 30 січня відбудуться події, які доведеться пережити уперше. Вони можуть бути як приємними, так і такими, що розчаровують.

You cannot copy content of this page