Гороскоп на тиждень з 25 квітня до 1 травня

Овен

Перший коридор затемнень 2022 року почнеться вже цієї суботи, тому Овнам вдасться вирішити свої кармічні завдання, змінити життєвий шлях і вибрати нові цілі. Робити це потрібно вкрай обережно та осмислено. Поспішати до 30 квітня і в перші дні травня точно не можна. Інакше можна наламати дров і закопатися ще глибше у проблеми. Так, Овни сильні, тому зможуть адаптуватися до будь-яких неприємностей, проте краще просто уникнути з ними зустрічі. На цьому тижні не варто вирушати в далекі поїздки і робити дорогі покупки.

Телець

Зірки та планети оголять найголовніші вразливі точки Тельців. Це буде час, коли представникам цього Знаку варто бути дуже обережними у всіх своїх починаннях. Почнеться тиждень зі сприятливої ​​ноти, проте вже в середу Тельців, як і інших людей, чекають неприємні зміни через з’єднання Венери та Нептуна. Період буде вкрай непростим, тому астрологи радять Тельцям довіряти лише собі. Великі проблеми наприкінці тижня очікують на тих, хто зайнятий у творчій сфері — рекламників, дизайнерів, письменників, музикантів.

Близнюки

Близнюкам, швидше за все, доведеться витратити частину коштів на нові дорогі придбання. Астрологи відзначають підвищену можливість поломки побутової техніки, автомобіля. Найголовніші ліки від бід для Близнюків – їхня товариськість. Проте, вона може стати і каменем спотикання. Важливо спілкуватися з приємними людьми, але мовчати про свої проблеми та плани на майбутнє.

Рак

У Раків буде багато труднощів і нервових ситуацій, однак зірки компенсую це тим, що намагатимуться хоча б частково втілити мрії цих людей у ​​реальність. Раки можуть допомогти і самі собі теж. У спілкуванні з людьми Раки можуть стати безцеремонними, що завадить їм у створенні нових міцних зв’язків та побудови здорових любовних стосунків. Щоб усе було добре, потрібно навчитися тримати себе в руках, дотримуючись мінімальних правил етикету у спілкуванні.

Лев

Левам варто постаратися приборкати свій негатив, оскільки через нього ці люди можуть піти на дно. Не варто лаятись на долю та шукати винних у своїх проколах. Відповідальність за своє поточне становище їм треба взяти він самих. Це дозволить правильно поглянути на ситуацію та справити правильне враження на колег та нових ділових партнерів. Наполегливість Левів згасне, але може повернутися до них із новою силою в неділю, після затемнення. Астрологи наполегливо радять представникам даного Знаку не приймати поспішних рішень.

Діва

Дівам астрологи насамперед радять захиститися від негативної енергії оточуючих. В оточенні Дів з’явиться багато токсичних особистостей, готових на все заради успіху. Це означає, що також не можна говорити про свої плани та бажання. Допомогу оточуючим краще звести до мінімуму, оскільки це принесе більше турбот ніж користі. У роботі та справах Дівам краще уникати рвучкості та імпульсивності. Якщо робити все з холодною головою, вдасться змінити життя на краще і залишитись на плаву.

Терези

Терезам, незважаючи на проблеми, викликані початком ретроградного Плутону. Експерти вважають, що в період з 25 квітня по 1 травня безроздільно правити миром та людьми буде егоїзм. Терезам не треба боятися цього, адже самі нічні світила диктують подібні правила. Якщо хтось піде на жертви заради Терезів, їм варто відповісти тим самим. Це суттєво зміцнить стосунки з цією людиною.

Скорпіон

Скорпіонам варто пам’ятати про велику небезпеку нестримних обіцянок. Цього тижня вона буде зведена у ступінь. Якщо багато говорити і давати свідомо неправдиві обіцянки оточуючим заради своєї вигоди, це може спричинити початок чорної смуги у житті. Перед початком коридору затемнень в жодному разі не можна брехати, лицемірити, виявляти дріб’язковість. Також зараз не можна втрачати пильність у роботі з грошима та документами. Ви можете зробити непоправну помилку. Кінець тижня ознаменується частими змінами настрою.

Стрілець

Стрільцям Всесвіт допоможе розв’язати кармічні вузли, але вимагатиме за це відкритості та чесності. Також зірки та планети хочуть, щоб люди цього Знаку йшли на примирення з близькими та своїми ворогами. Потрібно шукати шляхи вирішення негараздів, а не створювати нові прецеденти. Це значно покращить репутацію Стрільців, оскільки люди побачать їх з нового боку. Ще цього тижня астрологи радять меншим перевтомлюватися представникам цього Знаку. Потрібно мінімізувати фізичні тренування. Краще частіше виходити на вулицю, гуляти, ходити пішки.

Козеріг

Козерогам варто захистити себе від енергетичних вампірів та токсичних людей загалом. Їх стане набагато більше звичайного, причому саме до Козерога у них буде особлива тяга. Почати тиждень важливо з наведення ладу у себе вдома. Це допоможе Козерогам знизити можливість появи проблем з настроєм. Навіть у період апогею негативної енергії наприкінці тижня це зробить Козерогів стабільнішим в емоційному плані. Якщо їм почнуть ставити палиці в колеса, краще не відповідати тим самим своїм кривдникам. Це може сильно зіпсувати карму.

Водолій

Водоліїв очікує цього тижня безліч дрібних, але вкрай болючих негараздів у різних сферах життя. Це спричинить появу стресу, апатії сильної втоми. Вплив на оточуючих значно знизиться. Водоліям буде набагато складніше керувати людьми та взаємодіяти з ними. Що стосується здоров’я, то тут теж потрібно буде трохи обережніше – астрологи рекомендують менше їсти жирної їжі, не налягати на шкідливі продукти типу кави і фаст-фуд.

Риби

Всім Рибам, які будували грандіозні плани на цей тиждень, варто бути обережнішими і розумнішими витрачати енергію, час і сили на важливі справи. Це не найкращий час для вирішення юридичних проблем, для покупок і поїздок. Експерти радять Рибам творити більше добра, але не просити при цьому нічого натомість. На цьому етапі необхідно більше віддавати цьому світу, ніж приймати.