Гороскоп на тиждень з 25 листопада по 1 грудня. Особливо важливими будуть поради астрологів на стику осені і зими

Гороскопи допомагають людям планувати справи на майбутнє, обходити стороною неприємності і налаштовуватися на позитивний лад. Особливо важливими будуть поради астрологів на стику осені і зими.

В останній тиждень осені відбудеться багато найважливіших астрологічних змін. Планети і зірки очікує серйозна енергетична перебудова, яка неминуче відіб’ється на житті людей.

Овен

На цьому тижні у Овнів можливі невеликі проблеми зі сном і самопочуттям, тому їм краще скористатися змовами на міцне здоров’я. Вони допоможуть знайти сили. Щоб запобігти нездужання, краще не братися за всі справи підряд. Потрібно бути послідовними і прислухатися до логіки, а не до серця.

Овнам важливо зберігати фізичну та інтелектуальну активність. Астрологи зазначають, що тиждень краще не планувати заздалегідь, тому що так можна втратити ентузіазм і мотивацію. Настрій буде позитивним, тому період вдалий для спілкування і знайомств.

Телець

Енергія зірок і планет стане менш творчо. для Тельців у вівторок. У понеділок буде можливість закінчити важливі справи і приступити до нових. Астрологи відзначають, що Тельцям потрібно рухатися вперед без сумнівів в собі. Варто тільки почати якусь справу, і мотивація різко зросте.

У кожного Знака Зодіаку свj’ джерело сили. Тельцям додаткову удачу і сили подарує спілкування з людьми. Самотність і тривалt усамітнення негативно позначаться на настрої і самооцінці. Потрібно більше взаємодіяти з друзями і близькими: можливо, їм знадобиться допомога.

Близнюки

На цьому тижні у Близнюків все буде відносно спокійно в плані енергетики. В деякі дні планети і зірки стануть більш динамічними і непередбачуваними. До таких можна віднести 25, 28 і 30 листопада. Астрологи рекомендують в цей час не ризикувати, а просто насолоджуватися тим, що відбувається навколо. Особливо позитивним днем ​​стане 1 грудня. Близнюкам потрібні якісь зміни, а перший день зими для цього підійде як не можна краще.

У любові і в справах важлива впевненість в собі.

Pак

У період з 25 листопада по 1 грудня Ракам потрібно позбутися стpахів. Вони негативно позначаються на розвитку відносин в любові і на роботі. Можна сміливо знайомитися з новими людьми і шукати другу половинку, але перед початком відносин краще перевіряти любовну сумісність.

Доведеться робити вибір, в який зі сфер краще проявити активність. Наздогнати двох зайців буде непросто, особливо 25, 29 і 30 листопада, поки зірки і планети будуть перебувати в дисонансі. В цілому на цьому тижні краще планувати свої справи обережно, не забуваючи про пріоритети. Ділові і робочі відносини потрібно побудувати на взаємній довірі. Успіх у справах і бізнесі буде прямо залежати від вміння працювати в команді.

Лев

Найбільш непередбачуваний день тижня – 28 листопада. Міняти своє життя в цей день і в цілому на тижні не варто. Експерти радять остерігатися типових для Лeва життєвих помилок. Незважаючи на підвищену творчу енергію планет, Леви можуть піти неправильним шляхом.

Плюс цього тижня полягає в тому, що можна самостійно виправити будь-які негаразди. Для цього потрібно лише дуже сильно захотіти цього. Мотивація відіграє вирішальну роль в становленні удачі Лeвів. У відносинах з оточуючими буде потрібнa обережність. Краще не давати гроші в борг і не розповідати якісь особисті таємниці.

Діва

У всьому, що стосується грошей, роботи і творчості, краще мати запасний план, тому що справи можуть піти не за потрібним сценарієм. Знайти вихід зі складної життєвої ситуації Дівам допоможуть кілька ефективних способів. Астрологи рекомендують їм розраховувати тільки на самих себе. Важливо залишатися зосередженими, щоб уникнути проблем.

Можливі проблеми емоційного характеру. Не потрібно зривати злість на близьких і другій половинці. Негаразди необхідно вирішувати мирно, щоб не стpaждала удача і настрій. Якщо в справах щось не складеться, можна сфокусуватися на любовній сфері життя. Це ідеальний час для романтики.

Терези

У Терезів починається час, коли варто приділити увагу простий і монотонної роботи, домашніх справ. Кінець листопада буде дуже спокійним і передбачуваним. Змінити життя на краще допоможе закон тяжіння, який свідчить, що творчі і позитивні думки творять чудеса. Потрібно сфокусуватися саме на них, а не на страхах і комплексах.

Головне – не випробовувати на цьому тижні заздрості, ревнощів. Такі почуття і емоції руйнують любов, віру в себе, позитивний настрій. Якщо випромінювати оптимізм і доброту, люди почнуть робити те ж саме. Астрологи радять бути для всіх прикладом у цьому плані.

Скорпіон

Для Скорпіонів тиждень буде цілком рядовий і нейтральний в плані енергетики. Зірки і планети зараз позитивні, але позбавлені активності. Це означає, що творча робота може трохи сповільнитися і приносити менше плодів. Також буде складніше заводити нові знайомства. Прив’язати до себе удачу вже в понеділок Скорпіонам допоможе дотримання десяти правилам успіху.

Астрологи радять Скорпіонам прислухатися і придивлятися до всього, що відбувається навколо. Кожна деталь буде дуже важлива. При цьому дуже небезпечними будуть такі почуття, як жадібність і ревнощі. Через них можуть виникнути нові проблеми. Також варто уникати фальші в поведінці. Чесність і відкритість – найкраща зброя проти невдач.

Стрілець
Це неймовірно позитивний час для представників даного Знака Зодіаку. 27 числа Нептун починає прямий рух, що добре позначиться на творчому потенціалі Стрільців, а також на настрої. У перші пару днів потрібно обходити стороною негативних людей, тому що відновити сили і енергію після неприємного спілкування буде непросто.

На цьому тижні можна сміливо укладати угоди, підписувати важливі папери, а також здійснювати дорогі придбання. Чималу важливість матиме своєчасний відпочинок.

Козеріг

Козероги на цьому тижні можуть стати більш сприйнятливими до негативної енергії, що виходить від оточуючих людей. Це означає, що краще сфокусуватися на справах, які не вимагають колективної роботи. Також цей тиждень сприятливий для домашніх справ, прибирання, покупки меблів, початку ремонту.

Козероги зможуть краще засвоювати інформацію, тому їм варто зайнятися отриманням нових знань і досвіду. Якщо люди цього Знака виходять на нову роботу в період з 25 листопада по 1 грудня, то їх чекає удача. Зміна обстановки піде на користь для будь-якого, хто народився під цим Знаком. Змови на щастя й удачу підвищать шанси на успіх.

Водолій

Прийшов час для підвищеної фізичної активності. Сидіти склавши руки астрологи не рекомендують, особливо на початку тижня, коли сили Водоліїв будуть на піку. Байдужість до себе – найгрубіша потенційна помилка поточного тижня.

Представники цього Знака можуть зіткнутися з проблемами в спілкуванні. Подібні неприємності вирішаться самі собою: для цього необхідно лише час і терпіння. Вдалими заняттями будуть домашні клопоти, шопінг. Астрологи радять в середині і в кінці тижня мати під рукою план «Б», так як що-небудь може піти не так.

Читайте також: Чоловіки-однолюби за знаком Зодіаку. Вони прагнуть створити сім’ю раз і назавжди

Риби

Риби вважаються найромантичнішим Знаком Зодіаку. На цьому тижні з’явиться шанс знайти другу половинку. Романтика піде на користь і тим Рибам, які вже знаходяться в стосунках.

Багатьом Рибам доведеться навчитися говорити «ні» колегам і начальству, тому що від них вимагатимуть більше зусиль і часу на роботі. Обов’язки – це важливий момент в житті кожного з нас. Але на цьому тижні потрібно зайнятися собою. Прийшов час втілити в життя давні плани щодо відвідування якогось цікавого місця або з придбання чогось дорогого.