fbpx

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 жовтня: у кожного з нас буде шанс взяти своє життя під контроль

На цьому тижні зірки і планети будуть поводити себе досить спокійно. У кожного з нас буде шанс взяти своє життя під контроль, але для цього необхідно буде навчитися керувати своєю енергією. Намагайтеся не виходити з себе в цей непростий період.

Овен

Необхідно пам’ятати про те, що стан гармонії з собою є одним з найважливіших для досягнення щастя, особливо зараз. Овнам астрологи з 25 по 31 число радять займатися частіше приємними справами, а також розважатися. У суботу Овнів чекає різка зміна настрою через погіршення положення Марса. Астрологи радять розібратися з усіма найважливішими справами до цього дня.

Телець

Тельцям варто братися за найважливіші справи і якомога менше часу проводити в переживаннях. Цей тиждень буде напруженим і нервовим, але Тельці зможуть впоратися з усіма проблемами в любовній і фінансовій сферах. На роботі і в бізнесі людям даного знаку варто тимчасово зайняти вичікувальну позицію. Не варто ризикувати, приймаючи важливі рішення. Також астрологи не радять здійснювати на цьому тижні дорогих покупок.

Близнюки

Починається сприятливий час для нових справ, а також для покупок. Близнюкам вдасться зробити своє життя кращим, але для цього їм доведеться спочатку пробудити в собі сили і очиститися від негативу. В кінці тижня можливі непередбачені витрати, тому астрологи радять не поспішати з рішеннями. Потрібно користуватися порадами близьких, приймати рішення мудро і зважено. Початок тижня прекрасно підходить для обміну валюти, відкриття рахунку в банку. На роботі потрібно побоюватися чуток і пліток.

Рак

Ракам варто бути гранично обережними в спілкуванні з оточуючими. Потрібно обходити стороною людей з поганою енергетикою. У роботі потрібно проявляти більше самостійності. У любові теж краще приймати рішення максимально обачно. Каменем спотикання в фінансовому та робочому плані може стати погіршене самопочуття. Ракам потрібно більше відпочивати і намагатися знаходити час для релаксації, зміни обстановки. Так вони зможуть зберегти свою продуктивність на високому рівні.

Лев

У Левів на цьому тижні може дуже різко змінюватися настрій. Згідно з прогнозами, цей тиждень буде відмінним часом для подорожей, для вирішення фінансових проблем і нових знайомств. Сприятлива енергетика посприяє очищенню Левів від страхів і зайвих думок. Апогеєм позитивного впливу зірок на Левів стане субота – найяскравіший і позитивний день тижня.

Діва

Перший день тижня для Дів може бути досить небезпечним і непередбачуваним. Астрологи радять уникати підвищеного самовдоволення, егоїзму і ліні. Ці три риси характеру для Дів стануть найнебезпечнішими. У спілкуванні з людьми також варто уникати надмірної імпульсивності. Експерти радять зважувати кожне слово, щоб нікого не образити і не спровокувати потужний конфлікт.

Терези

У Терезів очікується час удачі і великих успіхів. У цих людей підвищиться витривалість, покращиться інтуїція. Єдина проблема, яка може їх очікувати – це різкі перепади настрою, особливо в другій половині тижня. Також експерти радять Терезам пам’ятати про те, що сила дії дорівнює силі протидії. Якщо переходити комусь дорогу, можна наштовхнутися на великі проблеми.

Скорпіон

Зірки і планети впливають на чакри людини. На цьому тижні енергетичні центри Скорпіонів будуть відкритими. Їх чекає гарний настрій, підвищена працездатність. Є шанс зіткнутися з потужною опозицією в бізнесі і на роботі, але будь-які проблеми вдасться подолати досить швидко. Період з 25 по 31 жовтня астрологи називають часом звільнення від внутрішніх протиріч, страхів і комплексів. Скорпіони зможуть стати найкращою версією себе.

Стрілець

Стрільцям варто сфокусувати свою увагу на сфері любові. Цей тиждень – ідеальний час для пошуків другої половинки, романтики, нових знайомств. Багатьом Стрільцям вдасться зміцнити вже існуючі стосунки. Щоб не псувати собі настрій, астрологи рекомендують якомога менше часу перебувати у ворожому середовищі – наприклад, серед неприємних людей.

Козеріг

Козерогам в період з 25 по 31 число варто сподіватися на закон тяжіння думок. Він допоможе змінити життя на краще, досягти поставлених цілей і завдань. Потрібно думати більше про щось хороше, позитивне і добре. Цілком можливо, що для Козерогів почнеться час, коли зірки і планети допоможуть їм стати краще в усіх планах. Нічні світила зміцнять їх віру в себе і допоможуть їм втілити в життя все задумане. Людей цього знаку буде переслідувати удача. Щоб її не втратити, необхідно бути чемними з оточуючими.

Водолій

На цьому тижні Водоліїв на час можуть покинути їх впевненість і творча енергія. При наявності натхнення можна буде зайнятися розробкою принципово нових ідей в роботі та бізнесі. Найголовніше зараз – розсудливо оцінювати свої можливості, не поспішаючи з рішеннями. У кризових ситуаціях можна буде сміливо покластися на інтуїцію.

Риби

Планети і зірки можуть підштовхнути Риб до стереотипного мислення, яке буде вкрай несприятливо впливати на їх успіх і здатність до прийняття важливих рішень. Астрологи радять Рибам приділяти велику увагу своїй зовнішності. Потрібно намагатися виглядати на п’ять з плюсом, щоб залучати більше уваги протилежної статі і вправляти найкраще враження на людей.

You cannot copy content of this page