fbpx
Гороскоп

Гороскоп на тиждень з 26 червня по 2 липня

Овен

У Овнів може бути багато проблем, але постраждає найбільше робоча та ділова сфера.

Швидше за все, люди цього Вогняного Знаку відчують відсутність стимулу для вдосконалення себе, своїх навичок. Нічого страшного в цьому немає, адже можна спробувати застосувати на практиці те, чого вдалося навчитися нещодавно.

Не потрібно абстрагуватися від людей, за винятком можливості прийняття чужої допомоги. Такий підхід похвалений, але може стати джерелом великих проблем.

Телець

Тельців можуть чекати вдома приємні турботи. Ось ними краще і зайнятися у вільний від роботи та справ час.

Не варто починати щось нове, а також знайомитись із кимось. Цей час астрологи радять провести Тельцям у максимальному спокої та розслабленні, якщо, звичайно, вони мають таку можливість.

Якщо її немає, то треба набратися терпіння і просто робити те, що вони мають. Спеціальні практики та обряди допоможуть людям цього Знака встигати робити все вчасно.

У спілкуванні з оточуючими астрологи радять якнайрідше давати порожні обіцянки. В іншому випадку на Тельців чекають дуже великі проблеми.

Близнюки

У Близнюків очікується дуже різкий, але передбачуваний занепад настрою з вівторка, адже Меркурій є головним покровителем.

Найперше астрологи наполегливо радять цим людям розбиратися зі справами, в яких вони максимально компетентні. Ті справи, в яких не вистачає навичок для ідеального результату, краще викреслити зі списку або перенести на інший час, зробивши другорядними.

Понеділок – останній добрий день для подорожей. Далі не рекомендується виїжджати кудись далі передмістя.

Рак

Ракам варто бути обережнішими з оцінкою негласних правил етикету. Цинізм у цьому напрямі зараз просто неприпустимий.

Астрологи відзначають, що спокійна та добродушна поведінка, а також уміння правильно та розмірено спілкуватися з оточуючими, стануть найкращими помічниками для тих, хто хоче залишитися на плаву.

Не потрібно поспішати та приймати рішення на гарячу голову. Це допоможе обійти стороною більшу частину проблем та неприємностей на своєму шляху.

Лев

Левам необхідно використовувати для прийняття важливих рішень свою інтуїцію.

Справа в тому, що зірки та планети знизять їх фізичну витривалість, злегка «уріжуть» розумову ефективність, але інтуїція та внутрішній голос працюватимуть продуктивніше.

Це стане певною платою за зниження енергетики та загального тонусу. Потрібно намагатися відкласти будь-які ініціативи на потім.

Важливо зайнятися завершенням справ, які накопичувалися довгий час. Період, коли треба бігти попереду паровоза, добіг кінця. Важливо перебудуватися якнайшвидше.

Діва

Дівам потрібно цього тижня особливо сильно берегти своє здоров’я.

Потрібно пам’ятати про них, уникаючи всього цього. Це не найкращий час для саморозвитку, але дозвілля можна і навіть потрібно проводити саме так.

Важливим є настрій у цій справі, адже необхідно пам’ятати, що саморозвиток потрібен не для того, щоб дивувати інших людей, а для того, щоб удосконалювати самих себе.

Дівам варто спробувати дізнатися щось нове і проаналізувати своє життя.

Терези

Терезам категорично не варто обговорювати зі сторонніми свої фінансові справи, а також плани по роботі, амурні пригоди. Це загрожує великими негараздами, а також підвищенням рівня заздрості з боку оточення.

Є багато причин, через які ми притягуємо до себе невдачі, але чужа заздрість може бути такою собі темною конячкою в цьому плані. Люди на цьому тижні будуть злішими, але самі того не розумітимуть, що може зробити їхню поведінку дуже жорстокою.

Астрологи радять Терезам перестати грати з вогнем. У будь-яких справах бажано відволіктися від думок про результат, щоб поринути у сам процес.

Скорпіон

Скорпіонам можна сміливо приймати важливі життєві рішення, незважаючи на проблеми з Меркурієм. Однак, необхідно пам’ятати, що вони будуть ефективними та приємними лише в тому випадку, якщо не виявляться продиктованим впливом збоку.

Чужої думки зараз краще не приймати за чисту монету. Люди можуть не хотіти дати хибну пораду, але їхнє бажання в цьому плані малозначне. Можливе раптове підвищення страху перед будь-якою звичною справою.

Впоратися з цим небезпечним та деструктивним почуттям Скорпіонам допоможуть спеціальні молитви та змови.

Стрілець

Якщо вони діятимуть, виходячи з законів Всесвіту, то їхнє життя продовжить змінюватися в хорошому ключі, а не в поганому.

Успіх у справах і в коханні зростатиме пропорційно докладеним зусиллям, але не буде оглушливим за жодного розкладу.

Цей час найбільше підходить для обмірковування нових планів, для спокійної та розміреної роботи.

Намагатися стати першими не варто. Важливо братися за щось просте і виключити елемент змагання в роботі, тому що в іншому випадку тиждень може стати нервозним.

Козеріг

Козероги мають шанс витягнути щасливий квиток, але в якій сфері це буде (у коханні, в особистих справах або в роботі) поки не відомо.

Швидше за все, доведеться експериментувати і намагатися досягти успіху в усьому відразу, а потім уже по ситуації дивитися, що виходить робити краще.

Людям даного Знаку варто бути обережнішими, особливо наприкінці тижня, тому що ретроградний Нептун висвітить усі найголовніші вразливі точки Козерогів.

Зрозуміло, це не приведе їх ні до чого доброго. Швидше за все, доведеться боротися із внутрішніми демонами та страхами.

Водолій

Водоліям потрібно безпосередньо зайнятися своїм здоров’ям. Є ймовірність того, що до них повернуться старі «болячки», або вони просто частіше відчуватимуть дивний внутрішній стан, при якому їхній настрій почне стрибати то вгору, то вниз.

Займатися спортом можна, але краще обмежити навантаження, понизивши планку. Бити рекорди зараз не варто, причому не лише у спорті, а й у роботі також.

Краще більше відпочивати та займатися тим, що подобається, а не змушувати себе витрачати весь свій час на змагання та з’ясування того, хто крутіший.

Риби

Рибам доведеться цього тижня досить важко, проте астрологи відзначають, що є спосіб підвищити шанси на успіх. Є ефективна техніка позитивного мислення та візуалізації.

Варто скористатися нею, щоб стати більш продуктивними у роботі, у коханні. Також експерти радять навчитися приймати людей такими, якими вони є.

В оточенні може з’явитися хтось не дуже приємний, або таким може на якийсь час стати кращий друг, приятель, колега, друга половинка.

Якщо не судити нікого суворо, це в майбутньому принесе Рибам багато позитиву та успіху.

You cannot copy content of this page