fbpx

Гороскоп на тиждень з 27 грудня 2021 року по 2 січня: це дуже важливий час, коли не можна робити помилок

Гороскоп на наступний тиждень допоможе вам правильно проводити 2021 та зустріти 2022 рік. Це дуже важливий час, коли не можна робити помилок, тому поради астрологів будуть гранично важливими для представників будь-якого зі знаків Зодіаку.

Перше, що відзначають експерти — це те, що ви зможете зробити своє життя кращим за допомогою закону рівноцінного обміну. Саме він буде найактуальнішим зараз. Не бійтеся допомагати іншим і не бійтеся втрачати щось, тому що на це місце обов’язково прийде щось нове. Йдеться не лише про предмети, а й про почуття, стосунки, захоплення та успіх.

Овен

Овнам варто переглянути своє ставлення до життя, ознайомившись із п’ятьма буддійськими настановами. Ці істини допоможуть краще зрозуміти те, що відбувається навколо, і досягти просвітлення. У 2022 році потрібно увійти без негативних думок, з правильним світоглядом та ставленням до себе та оточуючих.

Період з 27 грудня по 2 січня – це той самий час, коли потрібно попрацювати над своїм внутрішнім світом, а також трохи знизити напористість, стати трохи спокійнішим. Особливо це стосується періоду з 29 грудня до 2 січня.

Телець

Тельці цього тижня трохи ослабнуть інтуїція. Дуже важливо, на думку експертів, не приймати поспішних рішень. Тільцям варто робити вибір обережно. Якщо по дорозі зустрінуться дилеми, треба буде боротися з нервами, щоб не зіпсувати собі святковий настрій. Апогей проблем очікується 29 грудня через перехід Юпітера в Знак Риб. Далі обстановка повільно покращуватиметься, так що новорічний настрій постраждати не повинно.

Близнюки

Не виключено, що представникам даного Знаку доведеться часто перебувати серед негативних людей у ​​місцях з негативною енергією. Нові справи в роботі та бізнесі принесуть більше клопоту, ніж користі, тому від них краще відмовитися. Кінець 2021 краще присвятити відпочинку. Усі новорічні приготування астрологи радять завершити до середи-четверга. Людям даного знаку краще уникати поривчастості у спілкуванні з оточуючими. Не треба наживати собі ворогів та проблем.

Рак

Для Раків поточне становище планет не найкраще. У них виникне проблема з енергетикою. Нічні світила не відновлюватимуть її належним чином. Наприкінці грудня у житті цих людей повинні безроздільно правити любов та доброта. Астрологи радять показувати оточуючим оптимізм, життєлюбність. Це має привести Раків до любовних та ділових перемог, спокою, розміреності. Їм не можна зараз втрачати пильності, особливо у процесі покупок.

Лев

Левам астрологи нагадують про те, що щастя любить тишу. Зірки у такому положенні, коли будь-які новини розносяться дуже швидко. Інформація розповсюджується з величезною швидкістю, тому свої плани краще тримати у секреті. Це допоможе їм здійснитися без затримок та проблем. Просто перед початком нового 2022 року у Левів можуть статися раптові перепади настрою. Щоб мінімізувати їх негативні наслідки, потрібно якнайчастіше думати про щось хороше. Якщо з другом, родичем чи коханою людиною були сварки, треба йти на примирення якнайшвидше.

Діва

Дівам важливо пам’ятати про свої сильні і слабкі сторони, тому що сильні сторони допоможуть їм досягти успіху в усіх сферах життя, а слабкі уповільнюватимуть цей процес. Важливо показувати оточуючим лише найкраще у собі, щоб не втрачати хорошу репутацію та повагу. Перед новорічними святами астрологи радять Дівам навести лад удома. Так у них з’явиться відчуття спокою та стабільності. Також перед початком 2022 корисно зайнятися шопінгом, оновити гардероб, зробити нову зачіску. Новизна привабить удачу та гарний настрій.

Терези

У Терезів через зміну положення Юпітера перед Новим роком і після його наступу може зіпсуватися настрій. Терезам зараз не потрібно ставити собі палиці в колеса, думаючи про минуле. Важливо сфокусуватися зараз. Напередодні новорічних свят і на початку січня на цих людей може чекати великий приємний сюрприз. Доля подарує їм те, що вони мріяли довгий час. Мова не про щось матеріальне, а про кохання, спокій, натхнення.

Скорпіон

Скорпіонам перед новорічними святами обов’язково варто позбутися непотребу, сміття, непотрібних речей, що притягають неприємності. Прикраса будинку буде не такою важливою, як його енергетичне очищення. Щодо роботи та справ, то вплив Скорпіонів на оточуючих людей посилиться. Це буде корисно для тих, хто займає високі посади або постійно працює з клієнтами. Ці люди отримають дар переконання, яким потрібно користуватися дуже обережно. Є тонка грань, перейшовши яку люди можуть змінити милість на гнів.

Стрілець

Стрільцям наприкінці 2021 року знадобиться потужний енергозахист від людей та від негативу. Останній тиждень 2021 року можна сміливо присвячувати вирішенню юридичних проблем, інтелектуальній діяльності та творчості. Фізичні навантаження мають бути строго помірними. Великі успіхи чекають на людей, які займаються наукою або проходять навчання. Астрологи радять творити добро, допомагаючи близьким та друзям. Це допоможе списати кармічні борги та увійти у 2022 рік із чистою душею.

Козеріг

На початку тижня чакри Козерогів можуть виявитися заблокованими через несприятливе становище планет на зоряному небі. Спеціальні вправи, практики і медитації допоможуть людям даного знаку швидко повернутися в стан потоку і вирішити безліч проблем, що накопичилися. На даному етапі Козерогам варто братися лише за найважливіші справи. Якщо постійно приділяти час лише другорядним проблемам, негативні думки про невирішені завдання зіпсують весь новорічний настрій. Щодо новорічної ночі, то її краще присвятити спілкуванню та веселощам.

Водолій

Водоліям астрологи радять звернути увагу на особисте життя, домашні справи. Зірки попереджають про те, що люди цього знаку можуть просто не помічати ознак наближення якихось великих проблем. Перед Новим роком потрібно зробити енергетичну чистку, щоб позбавитися поганих думок, а також розкрити очі і зміцнити інтуїцію. Астрологи радять творити добро, допомагаючи близьким, друзям та колегам. Людям може знадобитися підтримка фінансового чи емоційного плану. Щедрі Водолії отримають багато удачі на початку 2022 року.

Риби

Рибам наприкінці грудня краще на якийсь час забути про все, крім роботи та кар’єри. Саме у цій сфері насуваються перспективні можливості. Заради них не гріх пожертвувати вільним часом. Настрій Риб може різко змінюватись, тому астрологи радять контролювати їм свої емоції. Можлива поява поганих сновидінь. Не треба думати, що вони обіцяють щось погане. Щоб поганий сон не справдився, Рибам варто слідувати порадам експертів. 1 і 2 січня задоволення приноситиме абсолютно все: побачення, спілкування, відпочинок, робота.

You cannot copy content of this page