Гороскоп на тиждень з 28 жовтня по 3 листопада: гроші, нове кохання і великі можливості зірки обіцяють багатьом з нас

Цього тижня важливо звільнити свій розум від усього зайвого, тому що багатьох з нас чекає енергетичне перетворення.

Овен

У Овнів починається період, коли на перше місце за значимістю виходить сфера фінансів і роботи. Залучити гроші і удачу можна силою думки, а також працьовитістю, підвищеним інтересом у роботі. На цьому тижні Овнів не очікує серйозних змін, але в цілому зірки стануть для них трохи позитивніше. Цим людям необхідно продовжувати попередній шлях і не ризикувати. Джерело

Астрологи рекомендують Овнам проявляти більше терпіння і не вступати в конфлікти на цьому тижні. Представникам цього Знака необхідно цуратися неприємного спілкування, а також спокійно реагувати на критику з боку близьких і колег. Поки зірки спокійні, можна займатися духовними практиками, медитаціями, творчістю.

Телець

Зірки і планети на вихідних змінять деструктивну енергетику на творчу. Тельці зможуть зустріти новий місяць на позитивній хвилі, причому прикладати до цього якісь особливі зусилля не доведеться.

З 2 листопада життя Тельців почне змінюватися, так що корисно буде міняти обстановку, відпочивати, робити покупки. Залучити благополуччя вже в понеділок допоможе магія перехресть.

Представників цього Знака Зодіаку можуть схвилювати деякі питання, що стосуються особистого життя. Хтось може задуматися про причини самотності. Це буде час філософських роздумів, але не потрібно занурюватися в них занадто сильно. Краще йти по життю з легкістю, без якихось негативних думок. Налаштуватися на позитивний лад допоможе спілкування з близькими.

Близнюки

Близнюкам для здобуття щастя потрібно не знайти щось, а навпаки, позбутися зайвого. Йдеться про кілька речей, які заважають бачити світ в правильному світлі. Вони ускладнюють досягнення успіху. Прийшов час визначити свої слабкі сторони, адже вони є у кожного з нас.

У спілкуванні з людьми корисною стане тактовність, тому що вона буде приємно контрастувати з підвищеною емоційністю оточуючих. Астрологи радять на цьому тижні займатися злободенними проблемами, які неможливо відкласти на потім. Домашні справи, робота, покупки – все це буде добре впливати на настрій Близнюків.

Рак

У Раків починається досить непростий період. В кінці і на самому початку тижня цих людей можуть захлеснути неприємні дрібні негаразди вдома і на роботі, в коханні і в фінансовій сфері. Справитися з ними допоможе лише терпіння і трохи наполегливості. Не варто кидати розпочаті справи зараз, тому що Раки близькі до перемоги.

Головне на стику жовтня та листопада – створити сприятливу енергетику в будинку. Для цього потрібно тримати його в чистоті, а також не сваритися з домочадцями. Навіть якщо Раки відчують мотивацію і прилив гарного настрою, астрологи не радять їм братися за всі справи одночасно. У такий непростий час варто бути гранично обережними і послідовними.

Лев

Навколишні люди по відношенню до Левів стануть більш чуйними і відкритими. У житті представників цього Знака починається новий період, коли вони можуть завести нових друзів, а також позбутися від непотрібних знайомств з токсичними людьми. Планети і зірки зараз не зазнають жодних змін в енергетиці, тому варто займатися звичними справами в будинку і на роботі.

Левам варто більше часу проводити за справами, якщо буде якийсь привід для розладів і переживань. Це дозволить темним сторонам характеру залишитися прихованими. До добрих і чуйних людей необхідно ставитися максимально позитивно. Взаємовиручка в подібні періоди вирішує дуже багато проблем. При цьому важливо не впадати в крайності, адже надмірний альтруїзм теж до добра не доводить.

Діва

Дівам варто навчитися захищатися від енергетичних вампірів, тому що на цьому тижні вони активізуються. Бажано вибирати оточення правильно. Потрібно більше спілкуватися з друзями та родичами, а також з тими, хто заслуговує повної довіри. Решті краще не розповідати про свої плани.

На початку тижня можливі негативні думки, стpахи, можуть нагадати про себе старі комплекси і образи. Це означає, що важливі рішення краще відкласти на кінець робочого тижня або на вихідні, коли енергетика зірок і планет стане трохи більш творчою і передбачуваною.

Терези

У Терезів настає час, коли можна чудово відпочити, змінити обстановку, перетворити себе і своє життя. Змінити майбутнє цим людям допоможе сила слова і думки. Не потрібно боятися говорити про свої успіхи, думати про хороше і прагнути до вирішення проблем. Підвищена активність – ключ до успіху на цьому тижні.

Астрологи зазначають, що в кінці жовтня Терезам буде простіше адаптуватися до змін, тому можна сміливо шукати нову роботу, починати нові стосунки, переводити їх на новий рівень. Також корисними будуть дорогі придбання. Терези – надмірно мрійливі особистості, але зараз це піде їм тільки на користь.

Скорпіон

Скорпіонів буде більше хвилювати майбутнє, ніж минуле, тому їм варто скористатися сучасними воpoжіннями. Енергетика зірок і планет дуже добре підходить для того, щоб аналізувати своє життя і ставити перед собою нові цілі.

Настає час підвищеної активності в діловій сфері. Чекати біля моря погоди не можна, тому що цей відрізок часу буде досить динамічним. Якщо в справах і в роботі Скорпіонам варто переходити від слів до дій і проявляти більше сміливості, то в любові краще поки просто закинути вудку і чекати. Квапити події в любовної сфері зараз небажано.

Стрілець

Любовні справи для Стрільців будуть дуже важливі. Залучити любов їм допоможуть спеціальні обряди, а для підтримки вже існуючих відносин доведеться проявити трохи терпіння. Друга половинка може стати більш прискіпливою і схильною до критики. Краще не відповідати негативом на негатив, інакше можна спровокувати сварку і розлад.

Традиційно вважається, що Стрільці люблять подорожі і зміну обстановки. На цьому тижні краще уникати далеких поїздок, а також грандіозних покупок. Потрібно зосередити увагу на роботі, домашні справи і спокої. Домашня енергетика допоможе Стрільцям відновлювати сили і залишатися в тонусі.

Козеріг

У Козерогів настає час підвищеної активності в любовної сфері. Одиноким представникам цього Знака вдасться знайти другу половинку, якщо вони активізуються і не боятимуться знайомств. При цьому краще не забувати про перевірку сумісності, тому що є ризик зробити неправильний вибір.

На роботі Козерогів чекають нові можливості, особливо тих, хто зайнятий творчою діяльністю. Цим людям посміхнеться удача: буде шанс отримати підвищення, заробити більше грошей, ніж зазвичай. У багатьох питаннях варто сподіватися на інтуїцію, яка допоможе в прийнятті важливих рішень.

Водолій

У представників цього Знака буде можливість кардинально змінити своє життя. На стику жовтня та листопада їм доведеться зіткнутися з деякими негараздами на роботі. В цілому ці сім днів будуть вкрай продуктивними для Водоліїв.

В любовній сфері цим людям потрібна віра в себе, а також позитивне мислення. Справити хороше враження на оточуючих можна за допомогою оптимізму і гумору. Також важливим стане бажання допомогти у важкій ситуації. Чуйність – риса, яка в кінці жовтня буде в дефіциті у більшості з нас.

Читайте також: Відомий астролог назвав знаки Зодіаку, яким неймовірно пощастить в листопаді. Готуйтесь спіймати удачу

Риби

Риби – один з найбільш ревнивих Знаків Зодіаку. На цьому тижні ця негативна риса може загостритися, але краще не показувати її коханій людині. Астрологи радять Рибам зробити над собою зусилля, щоб позбутися від подібних думок. У цьому плані їм допоможе робота. Важливо налаштуватися на діловий лад, тому що в цій сфері можуть з’явитися нові можливості. Також корисно буде зайнятися домашніми справами, прибиранням.

Життя поверне в нове русло, так що потрібно триматися міцніше, щоб не упустити вдалі шанси. Цілком можливо, що на цьому тижні відбудуться якісь важливі події, які допоможуть Рибам поглянути на навколишній світ по-новому.