fbpx
Гороскоп

Гороскоп на тиждень з 29 березня по 4 квітня: Весь тиждень буде дуже яскравим і сприятливим, тому великих проблем очікувати не варто

На горизонті не очікується негативних астрологічних подій, тому негаразди обійдуть нас стороною. Нічні світила допоможуть в реалізації бажань. Найголовніше – навчитися правильно їх формулювати, щоб вони частіше збувалися.

Овен

У Овнів, як у більшості інших Знаків, буде вибір – присвятити себе любові або справам. Астрологи рекомендують не робити вибір, а присвячувати час обом сферам відразу. Всім тим, хто перебуває в пошуках другої половинки і серйозних стосунків, бажано користуватися квадратом Піфагора для оцінки сумісності. На роботі і в бізнесі можна приймати важливі рішення, промацувати грунт для нових звершень. Астрологи вважають, що зараз ідеальний час для здійснення дорогих покупок і для зміни обстановки.

Телець

Тельцям варто пам’ятати про те, що деякі люди дратують нас без будь-якої причини. Енергетика конфлікту часом незрозуміла і не має під собою ніяких підстав. У таких ситуаціях варто тримати себе в руках, щоб не відлякати удачу. У період з 29 березня по 4 квітня Тельцям не можна втрачати пильність. Події можуть змінювати одна одну з величезною швидкістю, так що доведеться фокусуватися на найголовнішому. Цим людям необхідно побоюватися надмірностей. Потрібно боротися з шкідливими звичками і не йти з головою в роботу або лінь. Все повинно перебувати в балансі.

Близнюки

Близнюкам варто налагодити домашню гармонію перед початком квітня. Варто пам’ятати про те, що співпраця стане головною умовою успіху в роботі і справах. Домашніми справами варто займатися з родичами і другою половинкою, а на роботі діяти колективно. Потрібно надавати допомогу тим, хто її потребує. Всесвіт подарує за це Близнюкам багато удачі в майбутньому. Також фортуна піде за впевненими в собі людьми цього Знака. Сумніви – це нормально, але не потрібно давати їм волю.

Рак

Ракам в найближчі сім днів необхідно налаштувати себе на успіх. Цей тиждень буде часом глобального пошуку нової мотивації, натхнення і виправлення помилок минулого. Нічні світила допоможуть Ракам розширити межі можливого – вони підвищать їх інтуїцію, дадуть більше сил і енергії. Люди даного Знака знайдуть те, про що так давно мріяли. Пощастить також всім, хто недавно змінив роботу або змінить її на цьому тижні. Адаптація пройде успішно.

Лев

Цей тиждень ідеально підходить як для активної роботи, спорту, домашніх справ і любові, так і для духовних енергетичних практик. Вони допоможуть Левам зарядитися силою і енергією, стати сильніше ментально. Можливо, що на цьому тижні зірки і планети поставлять Левів перед важливим вибором. Кращий вихід із ситуації – прислухатися до серця. Не потрібно сподіватися на поради оточуючих, тому що вони не можуть відчути ситуацію так, як самі Леви. Тиждень почнеться зі сприятливою ноти і нею ж і закінчиться. Це гарний час для активності.

Діва

У Дів на початку тижня може з’явитися відчуття того, що все йде шкереберть. Надалі будь-які перешкоди вже не будуть впливати на Дів так погано і руйнівно. Їх впевненість залишиться непохитною. Зірки поліпшать креативність їх мислення, тому велика удача буде очікувати представників творчих професій. У любові настає сприятливий період для примирення, пошуку компромісів.

Терези

Терезам астрологи радять більше рухатися на цьому тижні. Причому мова йде не тільки про фізичний рух і поїздки, які дуже благотворно позначаться на їх енергетиці. Мова про прояв ініціативності в бізнесі і в роботі. Зараз ідеальний час для зміни напряму, рішучих і сміливих кроків. Терезам можна допускати втрати мотивації. Для цього їм варто більше спілкуватися з приємними і оптимістичними людьми.

Скорпіон

Скорпіонам варто пам’ятати про необхідність швидкого зняття негативного впливу. Зараз не можна довго перебувати в оточенні неприємних подій і людей. Це може призвести до втрати удачі. Ліки від бід – розваги та своєчасний відпочинок. Астрологи вважають, що вплив Скорпіонів на оточуючих буде, навпаки, позитивним. Ці люди стануть чимось на зразок живого талісмана. Кінець тижня найкраще присвятити самоті, зміні обстановки, шопінгу. Не потрібно ділитися планами на майбутнє зі сторонніми. Їхні коментарі будуть не найприємнішими.

Стрілець

Стрільцям астрологи радять уникати безцеремонності в спілкуванні з оточуючими. Важливо проявляти повагу до кожного, хто буде зустрічатися на шляху. Також Стрільцям слід пам’ятати про правила доброго ранку, які допоможуть починати кожен день зі сприятливої ноти. Це допоможе їм обходити стороною проблеми, боротися з лінню і апатією. Їм необхідно зберегти наполегливість, чого б це не коштувало. Головне, щоб це не перетворювалося в фанатизм. Не можна забувати про відпочинок і розваги.

Козеріг

На цьому тижні Козерогів чекають важливі життєві зміни, деякі з яких вони чекали дуже довгий час. Наприклад, вони зможуть знайти нове захоплення, роботу. Велика удача чекає їх на любовному фронті. Одиноким Козерогам вдасться знайти другу половинку, міцно закохатися і викликати взаємність у людини. Не варто тільки приймати поспішні рішення – краще спочатку перевірити сумісність, адже закоханість часом затуманює наш розум. Всім, хто вже в шлюбі або у стосунках, краще побути разом довше.

Водолій

Водоліям ні в якому разі не можна забувати про релаксацію. Відпочинок корисно позначається на енергетиці, особливо після активної праці. Шопінг варто поки призупинити, так як він принесе більше турбот, ніж користі. У стосунках Водоліям необхідно боротися з імпульсивністю, ревнощами і жадібністю. Потрібно витрачати на кохану людину більше вільного часу. Робота в цьому випадку може почекати. Зірки допоможуть Водоліям в розробці нових ідей і в реалізації задуманого. Це дуже яскравий і динамічний тиждень.

Риби

На цьому тижні буде безроздільно правити бажання щось поміняти, але не варто приймати поспішних рішень, особливо в бізнесі і на роботі. У понеділок і вівторок у Риб можливі різкі перепади настрою, які їх виб’ють з колії. Згладити гострі кути допоможе своєчасний відпочинок. Велике значення варто приділити збереженню своєї репутації. Не потрібно діяти егоїстично по відношенню до колег і друзів.

You cannot copy content of this page