fbpx

Гороскоп на тиждень з 29 листопада по 5 грудня: на стику зими та осені може з’явитися багато негараздів

Гороскоп на новий тиждень допоможе вам прожити його до ладу. На стику зими та осені може з’явитися багато негараздів, але астрологи розповіли, як кожен із знаків Зодіаку зможе з ними впоратися.

Цього тижня буде три небезпечні дні: 29, 30 листопада та 4 грудня. Вони можуть змусити нас відчувати себе погано протягом семи днів.

Овен

Цього тижня Овнам, які часто перебувають у дорозі або багато працюють фізично, треба перейти на пошуки духовного початку, побути вдома у вільний час. Тим, хто працює інтелектуально, це теж допоможе, але краще відпочивати в русі — на прогулянках, у басейні. Дуже важлива порада для всіх Овнів – не треба зациклюватись на неприємностях. Це може принести багато нових проблем. Нехай усе погане залишиться позаду.

Телець

Тільцям у цей небезпечний час доведеться пережити нестачу успіху. Енергетика планет буде мінливою, а 4 число нас взагалі чекає повне сонячне затемнення, яке може сплутати карти. Цього дня краще відпочивати та набиратися сил, забути про чвари, справи, проблеми. Якщо Тельці мають стосунки на відстані, то цього тижня вони можуть бути поставлені під сумнів. Загалом у коханні буде дуже складно підтримувати гармонію.

Близнюки

Перший день тижня принесе Близнюкам багато проблем, а тінь цього дня може впасти на решту. Причина у негативному аспекті Меркурія, їхнього головного покровителя, із Сонцем. У середу нічні світила знову активізують сильні риси цих людей, але робота може все одно не піти. Непросто прийматиме рішення, тому краще абстрагуватися від складних справ. Близнюкам варто ставитись до робочого процесу та справ простіше — як до гри.

Рак

Раки можуть загостритися негативні звички через затемнення Сонця 4 числа. Цього тижня краще не думати про погане та боротися зі звичками, які змушують жити вчорашнім днем. Потрібно сфокусуватись на майбутньому, а також на тому, що відбувається зараз. Потурання песимізму – пряма дорога до невдач у коханні, у справах, а також до поганого настрою, апатії. У спілкуванні також буде не все так просто. Люди стануть закритішими і перестануть іти назустріч. Не варто наполягати, якщо від оточуючих не буде ніякого відгуку.

Лев

У Левів найважливішою стане фінансова сфера життя. Вони будуть трішки продуктивніші за всіх інших людей, тому що їх головні покровителі у відносному спокої. Виняток становить лише понеділок. Також у суботу під час затемнення їм варто якнайменше витрачати гроші.

Також астрологи радять Левам пам’ятати про те, що досконалих людей не існує. Їм потрібно давати своїм близьким та другій половинці можливість помилятися. Також корисно навчитися прощати.

Діва

Дівам дуже корисно буде ознайомитися з гороскопом відпочинку. Особливо це стосується тих, хто працює не стандартну п’ятиденку, а за іншим графіком. Цього тижня втома буде приходити швидше, тому відпочивати доведеться більш відповідально.

Можна змінювати обстановку, відвідувати незнайомі місця. Головне, щоб близькі люди були поряд. У такому разі склянка завжди буде наполовину повна. У свідомості Дів з’явиться яскравий промінчик надії на те, що в майбутньому все виявиться приємним, позитивним та радісним. Усі образи та негатив підуть у небуття.

Терези

Терезам цього тижня буде дуже непросто налаштуватися на оптимістичну хвилю. Ні в коханні, ні в справах, ні в роботі не варто йти ва-банк. Необхідно залишати місце для маневрів та уникати зайвих ризиків. Потрібно обережніше поводитися з грошима. На горизонті можуть виникнути нові, досі небачені проблеми.

Скорпіон

Скорпіони мають дар переконання, але в період з 29 листопада по 4 грудня у них його тимчасово не буде. Це означає, що можуть розпочатися проблеми на роботі у тих, хто консультує клієнтів або має продавати щось у великих обсягах.

Можна спробувати взяти невелику відпустку або тимчасово змінити вид діяльності, переключившись на паперову тяганину. Щось подібне чекає на Скорпіонів і у сфері кохання. Не варто намагатися довести свою правоту або переконувати близьку людину в чомусь.

Стрілець

Стрільцям для стабільності та збереження позитиву варто адекватно сприймати критику на свою адресу. Інакше цього тижня можуть початися серйозні конфлікти. Астрологи радять представникам цього Знаку не боятися просити про допомогу.

Поблизу обов’язково знайдуться люди, які готові простягнути руку, підтримати. Головне – не боятися давати їм натомість. У спілкуванні з неприємними особистостями важливо залишатися неупередженими. Ще астрологи радять тримати плани в секреті.

Козеріг

Козероги цього тижня будуть єдиними, кому на початку тижня працюватиме більш-менш просто. Ці люди завдяки своїй працьовитості зможуть втілити у життя мрії та досягти поставленої мети.

До Козерогів почнуть більше тягнутися люди, тому закритість краще змінити на позитив і бажання бути добрішими. Дедалі нові ідеї краще розробляти з претензією на унікальність. Крадіжка ідей може поставити хрест на кар’єрі Козерогів та на їхніх фінансових успіхах.

Водолій

Сподіватися на допомогу зі сторони зірок і планет не варто. Енергетика нічних світил занепадає, тому не варто ризикувати або, навпаки, сидіти без діла. Великі проблеми Водоліям може принести зневажливе ставлення до оточуючих. Потрібно показувати свою повагу, навчитися говорити «дякую». Не виключено, що до голови Водоліїв почнуть приходити нові ідеї, багато з яких у найближчому майбутньому можна буде втілити в реальність.

Риби

Рибам терміново слід забути про слово «хочу». Зі бажання зараз не відіграють жодної ролі. Важливими є лише обов’язки. Наприкінці тижня у відповідальних людей цього знаку з’являться всі шанси витягнути щасливий квиток у коханні та у справах.

Неділя – день прозрінь та оптимізму. Субота ж, навпаки, буде темним днем, коли можна чекати зрад від оточуючих. Важливо берегти свої сили у такий непростий період.

You cannot copy content of this page