fbpx
Гороскоп

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 липня: кому зі знаків Зодіаку пощастить найбільше

Овен

Овнам необхідно створити гармонію в собі, а для цього почати варто зі створення гармонії у своєму будинку. У рідних стінах має бути місце, де хочеться перебувати. Де хочеться відпочивати, творити та розважатися.

Будинок має бути привабливим, бути позбавлений енергетики, що відторгає. Нині це важливо для Овнів як ніколи. У спілкуванні з людьми Овнам варто уникати брутальності.

Навіть невелика дещиця роздратування та негативу можуть стати причиною проблем у відносинах із будь-ким — з друзями, другою половинкою, родичами, колегами. Потрібно йти шляхом добра і творення.

Телець

Тельцям для щастя потрібні незворушність, холоднокровність, душевний спокій. Вони вміють тримати себе в руках, тому астрологи наполегливо радять скористатися цією навичкою повною мірою.

Тельцям не завадить залучення собі на допомогу сили стихії Землі . Експерти вважають, що у період з 3 по 9 липня Тільцям корисно буде повернутися до ідей, які надихали їх раніше. У цьому немає нічого поганого і соромного.

Можливо, що минуле дасть про себе знати у позитивному ключі. Багато людей, з якими Тельці колись спілкувалися, можуть допомогти їм налаштуватися на потрібну хвилю.

Близнюки

Близнюкам потрібно культивувати в собі виключно позитивні звички, поки їхній головний протагоніст в особі Меркурія є дуже негативним.

Також дуже важливо позбутися ревнощів, жадібності та зневіри. Це будуть три найголовніші «вершники апокаліпсису», яких варто тримати від себе подалі, якщо хочеться жити нормально і без потрясінь.

У справах та роботі Близнюкам не варто йти на хитрість заради наживи. Обман не принесе нічого крім нових негараздів, причому досить небезпечних і важко подолати.

Рак

Раки дуже люблять наполегливо ускладнювати собі життя, надумуючи щось, включаючи непотрібну уяву. Дуже важлива порада для всіх представників цього Зодіаку: з 3 по 9 липня потрібно покладатися на факти, а не на домисли.

Це дуже важливо, оскільки багато речей будуть не зовсім тим, чим здадуться на перший погляд. Гарні люди можуть виявитися ворогами, а вороги — друзями та доброзичливими особистостями. Не треба поспішати із висновками.

Лев

Левів цього тижня може накрити слабкістю, але не фізичною, а емоційною та психологічною. Ці люди ризикують втратити впевненість у собі, але це можна виправити. Також астрологи наполегливо радять доводити будь-які справи до логічного завершення, не лишаючи нічого на потім.

А якщо ні, то Леви можуть нажити собі нові неприємності. Ще зараз їм точно не варто сприймати все надто близько до серця. Леви ненавидять критику, але з 3 по 9 число потрібно сприймати її здорово.

Діва

Дівам абсолютно точно не можна втручатися в життя оточуючих. В іншому випадку їх можуть зустріти негативом, образами. Не варто говорити близьким людям, що і як робити, а також давати непрохані поради. Це загрожує не лише сварками, а й тотальною руйнацією довіри, любові, дружби.

Цей тиждень буде дуже складним, але при цьому ідеально підійде для очищення карми. Потрібно приймати труднощі і не докоряти долі за їхню появу на шляху.

Терези

Терезам варто перестати лаяти себе за помилки минулого і за недоліки, які можуть мати місце зараз.

Нічні світила дають зелене світло, щоб почати шукати нові захоплення. Можна спробувати промацати ґрунт у якомусь важливому напрямку, але робити серйозних кроків поки що точно не варто.

Терези будуть сповнені фізичних сил, але відновлюватися вони будуть вкрай повільно, тому краще не витрачати всю свою енергію в перші дні тижня, залишивши трохи енергії на вихідні.

Скорпіон

Скорпіонам у період з 3 по 9 липня важливо стежити насамперед за своїм здоров’ям. Це гостра необхідність, оскільки з високою ймовірністю поганий настрій планет може позначитися на їхньому самопочутті.

Найстрашніша помилка цього періоду з усіх можливих — це переоцінка своїх можливостей. Скорпіонам потрібно бути реалістами та перестати сподіватися на випадок.

Так, вони сильні, але зараз краще навчитися приймати чужу допомогу і загалом бути обережнішими в моменти прийняття рішень.

Стрілець

Проблема буде у несприятливих подіях, а також у не найприємнішому спілкуванні з людьми. Навколо буде багато енергетичних вампірів, яким захочеться забрати собі частину енергії Стрільців.

Щоб уникнути розчарування в людях і в житті в цілому, краще не сподіватися, що все пройде як по маслу. Потрібно готуватися до найгіршого сценарію, розробляючи наперед план «Б» для кожної справи.

Так Стрільцям буде легше приймати він удари долі. Їхнє життя не зміниться кардинально, зате таким чином вони збережуть те, що було досягнуто раніше.

Козеріг

Козерогам варто пам’ятати про те, що зараз вміло розставляти сіті будуть їхні вороги та недоброзичливці. У зв’язку з цим астрологи рекомендують стежити за реакцією оточуючих свої дії.

Також потрібно якомога рідше виявляти негатив по відношенню до оточуючих, тому що серед них може виявитися чимало негативно налаштованих людей, яким захочеться виплеснути на когось всю свою злість.

Навіть у таких несприятливих умовах Козероги зможуть змінити своє життя на краще.

Водолій

У Водоліїв є кілька характеристик характеру, які їх обожнюють оточуючі . Цього тижня треба пам’ятати про такі риси, щоби показувати людям тільки такі сторони своєї душі. Це дозволить Водоліям зберегти та примножити свій авторитет на роботі, вдома, у компанії друзів.

Астрологи зазначають, що цього тижня Водолії можуть багато бачити, але не помічати головного. Потрібно бути трохи уважнішими, тому що зараз представникам даного Знака дуже знадобиться вміння читати між рядками.

Далеко не все буде однозначним та зрозумілим. Багато чого доведеться вивчати та скрупульозно аналізувати.

Риби

Риби – типові зодіакальні люди-меланхоліки. Вони часто засмучуються через дрібниці, приймаючи близько до серця чужі відмови та негатив. Цього тижня потрібно взяти себе в руки, позбавившись такого ставлення.

В іншому випадку нерви і поганий настрій дуже негативно позначаться на успіх. Потрібно уважно стежити за реакцією людей на будь-які дії.

Багато хто з друзів або знайомих скажуть Рибам відкрито і чесно про те, що їм не подобається. Не треба брати це за спробу образити. Чесність зараз важливо сприймати як вияв поваги.

You cannot copy content of this page