Гороскоп на тиждень з 3 по 9 січня 2022 року: кому він принесе удачу і нові можливості

Починається перший повноцінний тиждень січня. Минулий рік залишається у минулому, і попереду лише нові можливості. Астрологи розповіли, яким буде цей тиждень для кожного із знаків Зодіаку.

Для більшості з нас цей тиждень є святковим. Це будуть міні-канікули, за які потрібно як слід відпочити. Намагайтеся налагодити режим перед виходом на роботу, щоб демонструвати максимальний рівень продуктивності.

Овен

Овнам астрологи наполегливо радять у період із 3 по 9 січня подбати про своє здоров’я. Для цього варто насамперед почати харчуватися енергетично корисною їжею. Так Овни зможуть посилити свою ауру та набути успіху. Також зіркові покровителі допоможуть їм позбутися шкідливих звичок, набути сили та впевненості у собі. Цього тижня багато людей цього Знаку зможуть відокремити важливе від напускного, визначитися з подальшими цілями у житті, швидко увійти до робочого режиму. Усім, хто у стосунках, не завадить романтичний відпочинок.

Телець

Тільцям, які цього тижня багато спілкуватимуться з людьми, варто пам’ятати про високу можливість бути ошуканими. У любовній сфері на Тельців чекають приємні зміни. Особливо це стосується самотніх представників цього Знаку, які перебувають у пошуках другої половинки. Їм варто пам’ятати про те, що успіх не усміхається двічі. Якщо доля надасть можливість познайомитись з кимось цікавим, краще нею скористатися. У фінансовій сфері поки що все тихо і спокійно.

Близнюки

Фінансова сфера для Близнюків стане основною. Цим людям можна одразу кидатися з місця в кар’єр, починаючи працювати максимально самовіддано. Не виключено, що багато хто з Близнюків у період з 3 по 9 січня раптово втратить інтерес до того, чим зараз займаються. Це абсолютно нормально і свідчить про те, що потрібно шукати нову мотивацію чи нову роботу. Різко йти з поточного місця не потрібно – важливо розробити план і не ризикувати.

Рак

У Раків відбудеться багато цікавих та важливих подій у цей період. Про них не варто говорити. Багатьох представників цього знаку Зодіаку здолає внутрішній занепокоєння на початку тижня. Це нормально, тому що зірки опиняться у легкому дисонансі, але це швидко мине. Потрібно просто почекати, доки все не встаканиться. Усім, хто хоче досягти успіху в любові, справах чи роботі, варто пам’ятати, що під лежачий камінь вода не тече.

Лев

Левам буде нелегко розпочинати нові справи після бурхливих свят. Астрологи наполегливо рекомендують Левам не ділитися планами з оточуючими людьми. Потрібно тримати їх у секреті, тому що в такому разі ймовірність їх втілення в життя буде максимальною. Це гарний час для шопінгу, зміцнення здоров’я, фізичної активності. Взаємодіяти з людьми варто акуратніше. Є можливість натрапити на енергетичних вампірів.

Діва

Дівам експерти радять довіряти своїй інтуїції. Це дуже важливо, тому що нічні світила її суттєво посилять. Це буде корисно в будь-якій сфері життя, особливо в тих ситуаціях, коли потрібно швидко зробити важливий вибір. Астрологи радять не піддаватися спокусам, боротися зі шкідливими звичками та лінню. У справах та у любовній сфері важливо виявляти наполегливість. Сумніви та скептицизм зараз лише усе зіпсують. Потрібно спілкуватися з тими людьми, які формують у свідомості Дів впевненість у собі, а не страхи.

Терези

Зірки та планети зараз налаштовані на зміни. Найважливіша сфера життя зараз — це кохання у найширшому сенсі. Важливо проводити більше часу із сім’єю, батьками, дітьми. Цей тиждень чудово підходить для пошуків нового хобі. Терези – люди, наповнені життєлюбністю, тому зірки на їхньому боці. Оптимізм і доброта – ось два головні інгредієнти щастя з 3 по 9 січня.

Скорпіон

Скорпіонам, які змушені багато працювати цього тижня, буде складно фокусуватися на справах та завданнях. Астрологи радять ретельніше продумувати плани, не розповідаючи про них стороннім. У період із 3 по 9 січня Скорпіонам варто оновити свій зовнішній вигляд: змінити зачіску, купити новий одяг. Одна з найкорисніших життєвих навичок зараз — уміння забувати все погане та спрямовувати енергію в русло добра.

Стрілець

Стрільцям потрібно подбати про пошуки балансу між роботою та відпочинком. Перевтома буде вкрай небезпечною, як і повне неробство. Також Стрільцям варто бути обережнішими у спілкуванні з токсичними людьми. Цілком можливо, що нічні світила сприяють успішному пошуку та набуттю нових життєвих принципів. Світогляд Стрільців може різко змінитися через важливу подію в їхньому житті. Вони побачать звичні речі під іншим кутом.

Козеріг

У Козерогів, які відпочиватимуть більшу частину цього тижня, з’явиться можливість як слід відпочити та змінити обстановку. У цьому плані дуже корисними стануть медитації для гарного сну. З їхньою допомогою Козероги очистять свідомість від сміття і налаштуються на новий лад. Не зайвим буде зробити чищення інформаційного простору — видалити непотрібні номери, контакти в соціальних мережах, спам, змащені фотографії в телефоні, перевірити комп’ютер на віруси. У період з 3 по 9 число краще не вирушати в далеку дорогу.

Водолій

Це той час, коли потрібно не відпочивати, а працювати. Звичайно, краще знаходити час і для релаксації, особливо в моменти втоми та апатії, щоби продуктивність не падала. Одинокі представники Знаку мають можливий службовий роман. Усім, хто перебуває у стосунках, краще не заважати роботі з коханням. Тим, хто хоче досягти швидких результатів, доведеться зайняти вичікувальну позицію.

Риби

Початок тижня буде сприятливим, а ось його кінець — не зовсім. У середині тижня можлива поява несподіваних та не запланованих витрат. Щоб не витратити гроші, можна звернутися за допомогою до близьких людей. З ними шопінг буде набагато ефективнішим. Гарний настрій Рибам подарують прогулянки, розмови до душі, нові захоплення, перегляд улюблених фільмів та здобуття нових знань.