Гороскоп на тиждень з 30 березня по 5 квітня: які несподіванки і сюрпризи чекають на кожен зі знаків Зодіаку

На цьому тижні зірки і планети відносно спокійні, але здебільшого надають нам свободу дій. Саме тому варто скористатися техніками очищення від негативу. Очистившись від негативної енергії, буде набагато простіше рухатися в правильному напрямку і не думати про другорядні дрібниці.

Овен

Овнам краще поки не спілкуватися з тими знаками Зодіаку, які мають негативну енергетику: вони можуть змусити їх йти неправильним шляхом. Також серед подібних особистостей можуть виявитися маніпулятори і енергетичні вампіри. Це ідеальний час для усамітнення, спокійної роботи і релаксації, зміни обстановки.

Наприкінці тижня можна присвятити частину свого часу близьким, родичам, батькам або друзям. У будні ж доведеться вирішувати накопичені за довгий час справи. Дивна і неоднозначна енергетика зірок може викликати появу незвичайних сновидінь і безпричинного занепокоєння. Не варто звертати на це уваги.

Телець

Тельцям найбільше пощастить в любовній сфері. В амурних справах важливо зберігати наполегливість і віру в себе. Також корисними будуть обряди на залучення любові. Вони допоможуть Тельцям знайти ще більше удачі. Краще не засиджуватися допізна на роботі і побільше часу присвячувати другій половинці, сім’ї, родичам.

На цьому тижні необхідно частіше бувати на природі або хоча б просто на свіжому повітрі. Це дасть Тельцям більше сил і енергії для подолання перешкод у фінансовій та інших сферах життя. Самотні представники цього Знака зможуть зустріти другу половинку. Можна сміливо присвячувати себе романтиці і зустрічам, спілкуванню і флірту.

Близнюки

На початку тижня у Близнюків очікується невелика смуга невдач. Але приблизно з середи енергетична обстановка значно покращиться. Розпочнеться новий позитивний етап, в який людям цього Знака вдасться зробити значний прорив у всіх сферах життя. Важливо лише заздалегідь вибрати шлях, по якому варто піти.

Медитація на створення успішного майбутнього допоможе Близнюкам налаштуватися на позитивний лад і досягти успіху у всіх сферах життя. Подібними практиками варто займатися вже з понеділка. Щоб тиждень не здався нудним і безрадісним, важливо побільше розважатися і спілкуватися з оптимістичними людьми.

Рак

Ракам на цьому тижні буде посміхатися удача, але для цього важливо почати даний період правильно, з позитивною ноти. У цьому їм допоможуть афірмації на початок тижня. Перехід від березня до квітня очікується досить динамічним і непередбачуваним, але в цьому і є його найголовніша принадність. Цейчас Раки запам’ятають надовго, бо станеться багато цікавого.

Бажано уникати виконання нудних справ у другій половині тижня. Початок квітня має бути позитивним, динамічним і позбавленим сірості, рутини. В кінці тижня можлива поява випадковогої прибутку, приємні знайомства. Краще нікому не розповідати про те, що відбувається, щоб не наврочити успіх.

Лев

У Левів очікується доленосний тиждень, в який повинні відбутися важливі події в любовній і діловій сферах. Астрологи радять не довіряти незнайомим людям своїх секретів і не вступати в конфлікти, тому що вороги можуть перейти в прихований наступ, спробувавши очорнити ім’я і репутацію Левів.

Левам необхідно буде знайти ментора і наставника – людини з сильним характером і великими амбіціями. Від таких людей буде найпростіше заряджатися оптимізмом і удачею. Поруч з ними простіше приймати рішення. Астрологи рекомендують набиратися досвіду у тих, хто готовий ним поділитися. З закритими і замкнутими людьми краще не мати спільних справ.

Діва

Залучити більше удачі в своє життя Дівам допоможе закон тяжіння. Зірки і планети зараз в досить сприятливому положенні, так що прийшла пора думати про хороше і сподіватися на краще. Діви зможуть подолати всі можливі перешкоди на своєму шляху, але для цього необхідно більше вірити в себе і менше вірити обіцянкам оточуючих.

Судити про людей астрологи радять тільки за вчинками. Нові знайомі можуть стати як ворогами, так і друзями, тому важливо обережно аналізувати людей на наявність приємних рис характеру і здібностей. Не варто зволікати з важливими рішеннями. Зірки і планети хочуть, щоб Діви стали більш енергійними і цілеспрямованими.

Терези

Терезам варто частіше користуватися захисними техніками, щоб не дати негативу оточуючих людей якось вплинути на своє життя. Це ідеальний період для прийняття важливих рішень, заснованих на інтуїції і життєвому досвіді, а не на порожніх здогадах. На перетині березня й квітня астрологи радять Терезам тимчасово відмовитися від ризиків.

У справах розслаблятися не можна, а ось в любові настане досить приємний період. Одиноким Терезам вдасться знайти другу половинку, а тим, хто перебуває у стосунках, відкриються нові можливості для переходу на новий рівень. Можна зайнятися спільними справами, а у вихідні спробувати змінити обстановку, зробити одне одному приємний подарунок.

Скорпіон

Кінець березня Скорпіонам варто присвятити фінансовим справам. Необхідно позбутися заборгованостей. Зустрічати квітень з боргами – погана ідея. Зірки і планети створять ідеальні умови для покупок, а також для роботи і бізнесу. Можна зайнятися шопінгом, спробувати змінити роботу, освоїти нову професію.

Дуже важливо буде швидко приймати рішення. Само собою, в цьому плані корисною буде інтуїція. Три простих вправи на кожен день допоможуть розвинути її швидше. В любовній сфері Скорпіонам також пощастить, але трохи менше. Астрологи рекомендують не критикувати кохану людину. Того ж слід уникати в спілкуванні з друзями.

Стрілець

Фінансова сторона життя для Стрільців повинна стати пріоритетною. Зірки і планети візьмуть вдале положення для того, щоб допомогти Стрільцям почати новий бізнес, просунути нові ідеї в колективі, зацікавивши начальство. Це вдалий період для всіх, чия робота пов’язана з креативом. Талісмани на гроші допоможуть залучити більше фінансової удачі.

Астрологи радять Стрільцям не ставати егоїстами. Не потрібно забувати про близьких людей і всіх, кому потрібна підтримка. Щире бажання допомагати людям зробить Стрільців щасливішим. Брати чужу відповідальність на себе не варто, так само як і ставати альтруїстами. Допомога допомогою, а про себе забувати в такі періоди можна.

Козеріг

Козерогам на цьому тижні астрологи рекомендують займатися важливими справами, але на самоті. Доведеться самостійно справлятися з труднощами на своєму шляху, а також навчитися розпізнавати людей з поганою енергетикою. Серед них можуть опинитися ті, хто захоче скористатися добротою і великодушністю Козерогів.

Тиждень почнеться з сімейних конфліктів. Зараз не час тягнути ковдру на себе, відповідати негативом на негатив. Друга половина тижня хороша для домашніх справ, творчого розвитку та отримання нових знань. Також ближче до вихідних зірки підвищать чарівність Козерогів, якаа стане в нагоді їм на просторах любовних битв.

Водолій

Водоліям доведеться прикладати більше зусиль для того, щоб домагатися хороших результатів на роботі і в справах. Зірки і планети знаходяться в невеликій дисгармонії, тому чекати від них великий допомоги не варто. На стику березня й квітня доведеться покладатися тільки на самих себе і не чекати дива.

Астрологи радять більше спілкуватися з добрими людьми. Вони допоможуть знайти упевненість в собі. На цьому тижні висока ймовірність зустріти старих знайомих, колишню любов, повернути бажання займатися якимись незвичайними справами. Це відмінний час для вивчення іноземних мов і покупок в інтернеті.

Риби

На цьому тижні необхідно частіше бачитися з родичами, друзями. Налагодити гармонію в житті допоможе перестановка меблів. Взагалі, будь-які зміни і зміна обстановки будуть вкрай позитивно відбиватися на настрої Риб і на їх удачі. Вихідні краще провести з сім’єю, з дітьми і другою половинкою. У будні необхідно бути продуктивними і не відволікатися від важливих турбот.

Дуже важливо виявляти ініціативу в справах і в роботі. Це сподобається партнерам, начальству. Варто позбутися від ліні і апатії, тому що підвищена продуктивність дозволить начальству побачити в Рибах весь їх потенціал. Це може привести до підвищення, кар’єрного росту, грошових премій.