fbpx

Гороскоп на тиждень з 30 травня по 5 червня

Овен

Вдале розташування нічних світил допоможе Овнам досягти успіху у справах, але астрологи радять представникам даного знаку пам’ятати про відновлення свого біополя. Найнебезпечніший день тижня – неділя. У день початку ретроградного Сатурна Овнам варто закритися вдома та розслабитися, тимчасово відклавши у бік справ та думки про проблеми. Це допоможе набратися сил перед початком наступного тижня, а також змінити ситуацію.

Телець

Досконалих людей немає, і Тельцям доведеться з цим змиритися. У своїх спробах стати краще їм може здатися, що вони ідеальні у всьому, але надмірна самовпевненість може зіграти з ними злий жарт. Натомість краще пам’ятати про те, що не буває ідеальних людей. Тельці-реалісти зможуть досягти певних успіхів у справах, але найголовніше — зможуть зберегти його та правильно скористатися своїм поточним становищем. Першочергове завдання для них зараз – позбутися негативних вірусних програм, які блокують успіх.

Близнюки

Близнюки, на думку астрологів, зможуть знайти своє справжнє призначення на початку червня та наприкінці травня. Особливо важливо приділити цьому увагу у понеділок — коли Місяць оновлюватиметься у їхньому Знаку Зодіаку. Також експерти радять цим людям навчитися цінувати те, що мають. Якщо цього не робити, успіх може раптово відвернутися від них. Що стосується зусиль, що докладаються, то астрологи настійно не рекомендують йти ва-банк. Завжди варто залишати можливість відійти назад, зберегти ресурси та час. Це стосується як роботи, так і сфери кохання.

Рак

У Раків цього тижня буде багато доленосних моментів та приємних подій. У ньому варто правильно підготуватись. Цілком можливо, що доведеться приймати важливі рішення, тому Ракам буде потрібна потужна інтуїція. Зміцнити її та енергетику їм допоможуть спеціальні вправи для шиї. Не виключено, що наприкінці тижня у Раків раптово з’явиться страх до незнайомого та незвичного. Це означатиме, що потрібно перечекати небезпечний час удома. Такий вплив надаватиме Раків Сатурн, який розпочне свою ретро-фазу 5 червня.

Лев

Левів на цьому тижні має можливість досягти просвітління, вийти на новий рівень духовного розвитку. Це означає, що потрібно частіше звертатися по допомогу до внутрішнього голосу, і навіть прагнути гармонії у всьому. Хмари фінансових та інших проблем тимчасово розсіються, тому Леви зможуть насолодитись улюбленою справою, розвагами, спілкуванням. Протягом усього тижня буде високий шанс зіткнутися з низкою дивних збігів та випадковостей. Вони приведуть Левів до розуміння своїх цілей, а також подарують їм нові знайомства та життєвий досвід.

Діва

У Дів очікуються невеликі неполадки з енергетикою, але вони не будуть критичними. Справи вимагатимуть від Дів стриманості та холоднокровності, тому що надмірна нервозність та стан стресу можуть позбавити цих людей удачі. Краще приймати рішення у максимально спокійному стані, не поспішати з висновками та якомога більше часу проводити на свіжому повітрі, щоб підтримувати на високому рівні свою енергію.

Терези

Терезам насамперед необхідно подбати про правильний відпочинок. Астрологи відзначають, що цього тижня у вільний від роботи час краще якнайчастіше зустрічатися з приємними людьми, родичами, а також не забувати про найкращі способи релаксації будинку — читання книг, перегляд енергетично корисних фільмів, улюблене хобі, прослуховування музики. Певну користь принесе наведення та підтримання порядку у будинку. Це допоможе Терезам більш ефективно відпочивати, а значить підвищити свою продуктивність у рази.

Скорпіон

Скорпіонам розпочати тиждень астрологи радять із порятунку від енергетично небезпечних речей. Потрібно викинути мотлох, сміття. Якщо зустріти літо в оточенні чистоти та порядку, це суттєво підвищить їхню удачу. Також експерти радять не поспішати, адже це може створити зайві проблеми. Судити про їх масштаби буде складно, оскільки це будуть приховані негаразди, які раптово проявляються. Скорпіонам варто бути трохи прагматичнішими, щоб уникнути втрати можливостей, удачі та грошей. Обережніше варто бути у заняттях спортом.

Стрілець

Стрільцям потрібно допомагати близьким людям, друзям і колегам, але не варто упиратися, якщо від оточуючих не буде подяки та приємного зворотного зв’язку. Допомога близьким зробить Стрільців набагато щасливішим, а також допоможе їм очистити карму. Наприкінці тижня ближче до неділі можуть активізуватися вороги та недоброзичливці. Дивитись на світ через призму оптимізму, звісно, ​​корисно, але помічати негатив із боку оточуючих також необхідно.

Козеріг

Загалом тиждень для Козерогів буде дуже яскравим і незвичайним. У цих людей буде вибір: стежити за тим, що відбувається як сторонній спостерігач, або зіграти головну роль у цьому хвацько закрученому сюжеті. І той, й інший варіанти можуть бути правильними. Все, що потрібно зробити Козерогам – це прийняти рішення. Найскладнішим днем ​​тижня для Козерогів можна вважати неділю. Сатурн, який входить у ретро-фазу, зіпсує цим людям настрій та може спровокувати зростання негативу. Справжній ритуал на вдалий день допоможе завершити тиждень на позитивній ноті.

Водолій

У Водоліїв починається час, коли їм слід почати активніше дбати про хороше самопочуття. Не виключено, що Всесвіт поставить представників цього знаку перед складним вибором. Астрологи радять не забувати просту істину: у будь-якої монети дві сторони. Будь-який з обраних шляхів буде чимось приємним, а чимось складним. Водоліям необхідно заздалегідь оцінити всі ризики.

Риби

Риби будуть дуже залежні від успіху, але залучити удача в своє життя їм буде не важко. Для цього можна, наприклад, вимовляти частіше слова, які приваблюють успіх, спілкуватися з позитивними людьми. Деякі проблеми Рибам можуть принести стосунки на відстані, а також робота в колективі. У цілому нині на горизонті можуть виникнути цікаві знайомства. Не виключені негаразди та неприємні життєві ситуації, але при більш детальному розгляді навіть вони можуть виявитися не такими вже й поганими.

You cannot copy content of this page