Гороскоп на тиждень з 31 січня до 6 лютого: настав час діяти

Найголовніше цього тижня – залишатися зібраними. Для цього намагайтеся спілкуватися з приємними людьми. Цього тижня на нас чекають дуже сприятливі дні, тому настав час діяти. Як би не повернулося ваше життя, намагайтеся не сумувати і завжди пам’ятати про силу оптимізму.

Овен

У Овнів настає сприятливий час для навчання чогось нового. Наприклад, можна почати вивчення мов або почати займатися спортом, спробувати освоїти якісь корисні навички — наприклад, ремонту або готування.

Цього тижня Овни будуть вбирати нові знання, як губка. Головне, щоб вони були їм цікаві та загалом корисні. Не завадить стати трохи мрійливішими. Не треба боятися цього, тому що думки про світло майбутньому дарують мотивацію, удачу і зміцнюють ентузіазм. Загалом тиждень буде дуже насиченим.

Телець

Тельцям варто подбати про своє здоров’я та біополе. Насамперед їм потрібно на якийсь час відкласти гаджети убік, адже вони не найкращим чином впливають на енергетику. Особливо важливо це робити ввечері перед сном, щоб сон був здоровішим і приємнішим. Настає час змін, причому у різних сферах життя.

Тельцям необхідно постаратися скористатися моментом, щоби виправити помилки минулого. Для максимально швидкої реалізації планів необхідно діяти наодинці і не чекати на допомогу з боку. Планети на їхньому боці.

Близнюки

Астрологи повідомляють, що у Близнюків цього тижня може в житті з’явитися людина, яка пов’язана з ними кармою. Можливо, це буде покаранням за минулі помилки, але є і ймовірність того, що, навпаки, така людина принесе Близнюкам щастя та любов.

Це може бути друг, духовний наставник. Щодо життя в цілому, то Близнюкам зараз краще не сприймати бажане за дійсне. Важливо бути максимально об’єктивними у аналізі реального стану справ. Це допоможе не допустити помилок у роботі та бізнесі.

Рак

Ракам вдасться цього тижня покращити свій настрій та самопочуття. Зірки та планети їм у цьому допоможуть. Не виключено, що безтурботність вихідних днів буде порушена суперечками із близькими людьми чи друзями. Щоб цього не сталося, краще не з’ясовувати стосунків, а за наявності суперечностей не стояти на своєму. Також нічні світила можуть поставити представників цього знаку перед важливим вибором. У якій саме сфері життя це станеться, важко прогнозувати.

Лев

Цілком можливо, що в попередні кілька днів у Левів все йшло навперейми. Нічого страшного, адже в період з 31 січня до 6 лютого нічні світила допоможуть Левам все виправити.

У справах та в любовній сфері Левам знадобиться холоднокровність та спокій. Приймати рішення на гарячу голову не можна, інакше можна наламати дров і лише погіршити стан справ. Не варто також вирушати у далекі подорожі.

Діва

Діви, будучи найщирішими знаками Зодіаку, можуть нажити собі проблеми, сказавши щось зайве. Важливо вміти зізнаватись у почуттях, але астрологи рекомендують робити це обережніше. Перше, що варто пам’ятати всім відкритим людям цього знаку, — обережність.

Слова можуть бути сильнішими за вчинки. Вони можуть зруйнувати відносини, дружбу, хоч би якими хорошими вони до цього моменту були. Також астрологи радять нічого не втрачати в цей період: втрачене на початку лютого вже ніколи не повернеться до Дів назад.

Терези

Терезам пізнати щастя допоможуть інші люди. Потрібно прислухатися до порад та рекомендацій близьких та друзів. Чим більше знань і досвіду вберуть у собі Терези, тим краще для них. Астрологи радять направити вектор думок у бік тієї сфери, яка зараз перебуває у найбільшому занепаді. Потрібно змінити своє життя, але для цього доведеться встати з дивана. Досить терпіти хаос та проблеми. Настав час взяти все у свої руки.

Скорпіон

Найбільший ворог будь-якого Скорпіона в період з 31 по 6 число – негативні установки. Вони заважатимуть досягати бажаного та позбавлятимуть Скорпіонів щастя. Якщо є якісь розбіжності із близькими, друзями чи партнерами, краще присвятити ці сім днів їхньому врегулюванню.

Настав час примирення, пошуку компромісів. У любовній сфері можна діяти за натхненням, а ось у справах і в роботі потрібно не відключати логіку. Якщо будуть якісь безпідставні сумніви щодо майбутніх справ, то краще прислухатися до внутрішнього голосу.

Стрілець

Це дуже сприятливий тиждень для представників цього зодіаку. Астрологи вважають, що Стрільцям легко вдасться подолати чорну смугу у житті. Важливо прагнути змін. Навіть не найкращі на перший погляд зміни виявляться сприятливими. Всі зміни починаються з малого, тому потрібно просто почати. Тиждень обіцяє бути вкрай плідним для працьовитих та відповідальних Стрільців. Вітер може змінитись із зустрічного на попутний.

Козеріг

Козерогам вдасться виконати заповітне бажання та залучити удачу. Цей тиждень для них буде успішним у всіх сенсах. Поточне положення планет вдале для початку нових справ та вирішення накопичених турбот та проблем. Астрологи радять бути уважнішими до близьких людей, а також уникати конфліктів.

Імпульсивність Козерогів може коштувати їм дуже дорого. Всі труднощі та проблеми цього періоду варто сприймати як можливість стати кращим. Не треба боятись просити допомоги у близьких, але без наказного тону. Важливо бути ввічливими.

Водолій

Початок тижня буде дуже непростим. Не зайвим навчитися довіряти своїй інтуїції. Шосте чуття посилить Меркурій, особливо з 4 лютого. Всі можливі негаразди швидко пройдуть і не залишать сліду в душі цих людей, тому не варто налаштовуватися на гірше. Після тяжких трудових днів важливо правильно відпочивати. Не варто ходити кудись, якщо є фізична втома. Усім, хто працює в офісі, навпаки, треба більше гуляти.

Риби

Підсвідомість Риб почне працювати на них. Ці люди в період з 31 січня по 6 лютого зможуть позбутися страхів та сумнівів, подолати все погане та стати кращою версією себе. Люди діляться на миротворців та призвідників безладдя. Рибам варто приєднатися до першого табору. Це допоможе їм позбавитися кармічних боргів і залучити більше удачі в своє життя. Зіркам сподобається бажання Риб допомагати іншим.