Гороскоп на тиждень з 4 по 10 липня: Овни стоять на порозі змін, а Козерогів чекають нові злети

Овен

Овни зараз стоять на порозі змін, тому їм потрібно намагатися залучати у своє життя добрі події, уникаючи негативних думок, зневіри та образ. Овнів можуть очікувати несподівані витрати, непередбачені події у справах та любові. Загалом цей тиждень може бути непередбачуваним. Люди цього Знаку зіткнуться з потужною опозицією. Їм доведеться багато боротися за свої цілі та бажання, доводити комусь правильність своїх поглядів та думок.

Телець

Тельцям у період з 4 по 10 липня варто насамперед подбати про створення сприятливої ​​атмосфери будинку. Тут їм на допомогу прийдуть методи активації зон з фен-шуй. Це допоможе залучити більше сприятливої ​​та світлої енергії Ці, стати успішнішою, спокійнішою та удачливішою. Ці сім днів – час визволення від усього зайвого. Йдеться не лише про старі речі та мотлох, а й про токсичні стосунки, в яких Тельці не отримують нічого доброго. Настав час переглянути своє життя, тотально змінивши звички та погляди.

Близнюки

Близнюки можуть багато спілкуватися. Враховуючи особливості їхньої енергетики та характеру, це цілком нормально. Їм можна бути собою, заводять постійно нові знайомства, але у справах і любові краще бути обережнішими, відкриваючись тільки добрим і чесним людям. На початку тижня Близнюки можуть розривати внутрішні протиріччя. Приймати рішення краще максимально обережно.

Рак

Ракам настав час задуматися про своє життя і про те, чому в ньому відбуваються ті чи інші процеси. Щоб зрозуміти свої особисті проблеми, важливо зберігати розум чистим. А для цього астрологи рекомендують якнайрідше перебувати у ворожому середовищі або серед неприємних людей, які не вміють слухати, нав’язують свою думку. Це гарний час для відпочинку та усамітнення, спроб зробити своє життя кращим.

Лев

Левам, швидше за все, доведеться цього тижня вирушити у відрядження або подорож особистого характеру, або ж просто більше часу проводити в дорозі і за кермом автомобіля. Цього тижня Леви можуть повністю віддати себе роботі та справам, бізнесу та спілкуванню з людьми. Головне робити це без зайвого фанатизму — спокійно, розмірено. Поспіх і знервованість можуть зіпсувати Левам настрій і позбавити їх удачі.

Діва

У Дів буде дуже непростий тиждень, зате їм вдасться вирішити безліч негараздів, а також поставити перед собою нові важливі цілі в житті. Практика звільнення від проблем допоможе їм вийти на новий рівень змін як внутрішніх, так і зовнішніх. У роботі та бізнесі варто поки що тимчасово призупинити розробку нових концепцій, ідей. Пам’ять погіршиться, творчий потенціал знизиться, проте з’явиться більше уважності. Будь-які проблеми Дів компенсуватимуться чимось іншим, тому астрологи радять цим людям не ставити на собі хрест, якщо щось піде не так.

Терези

Терезам цього тижня вдасться змінити свою долю на краще. Для цього астрологи рекомендують їм пам’ятати про свої найважливіші цілі. Поривчастість і небажання слідувати планам може коштувати Терезам успіху у справах і в роботі. Бережне ставлення до свого здоров’я та настрою – запорука успіхів у всіх життєвих сферах. Це буде чудовий час для пошуку нових захоплень. Можливо, Терези зможуть знайти для себе нову справу, яка надихне їх на щось важливе. Також можна змінювати обстановку, відвідувати нові місця та знайомитися з людьми.

Скорпіон

Тиждень для Скорпіонів може початися з не найприємнішої новини: навіть якщо вони знають, чого хочуть у житті, з’являться проблеми значно серйозніші — перешкоди та психологічні блоки на шляху до успіху. Викличе все це перебування Меркурія у Раку. Цей тиждень краще присвятити простим справам та корисним розвагам — наприклад, перегляду цікавих фільмів, читання книг. Якщо Скорпіони хочуть чогось нового, варто поки що з цим почекати. Будь-яким ідеям та бажанням варто дати як слід наполягати. Якщо час поки терпить, краще сфокусуватися на поточних справах.

Стрілець

Якщо Стрільці виявлять активність та волю, не забруднивши проблем, то вже до кінця тижня зможуть зробити вирішальний ривок у будь-якій із сфер. На цих людей чекає приплив мотивації, тому їм захочеться більше працювати. Тут головне не перевтомлюватись і стежити за своїм здоров’ям. Стрільцям буде під силу зробити так, щоб усі зміни виявилися їм на руку. У період з 4 по 10 липня потрібно бути спокійними та впевненими у собі, і тоді все вийде.

Козеріг

Необдумані вчинки, вчинені під впливом надмірних емоцій, будуть надзвичайно небезпечними. Потрібно обережніше спілкуватися з людьми, щоб не спровокувати сварки та конфлікти. Вплив ретроградного Нептуна принесе події, які не дадуть розслабитися. З одного боку, це обіцяє психологічний дискомфорт, з іншого — цінний досвід життя. Це гарний час для пошуку нових захоплень.

Водолій

Водолії зможуть стати успішнішими в будь-якій із сфер, якщо рідше сумніватимуться в собі, не зупинятимуться на досягнутому і прагнутимуть вперед. Настав час зробити своє житло краще з енергетичної точки зору. Тут на допомогу прийде також прибирання, наведення порядку, порятунок від мотлоху. Негативний вплив планет зробить початок тижня непередбачуваним, тому астрологи радять не активувати нові ідеї як мінімум до четверга.

Риби

Вороги та недоброзичливці можуть будувати підступи і чекати на слушну нагоду, щоб ударити Рибам у спину. Цього тижня краще повернутися до незавершених проблем та справ, щоб виправити свої попередні помилки. У Риб буде багато сил, щоб підкорити нові вершини в роботі та досягти успіхів у коханні. Це чудовий час для самоаналізу.