Гороскоп на тиждень з 4 по 10 січня: на цьому тижні зірки не хочуть, щоб люди транслювали негатив і робили вчинки, про які вони пошкодують в майбутньому. Це загрожує великими невдачами

Овен

У Овнів є відмінна можливість почати цей рік з вкрай сприятливої ноти. Це дуже вдалий час для духовних пошуків і для перейняття чужого розуму, в тому числі того, який допоможе пізнати щастя. Також на цьому тижні можливі доленосні зустрічі і знайомства. Не виключено, що хтось надихне Овнів своїми діями.

Представникам цього знака Зодіаку можна і навіть потрібно починати нові справи в бізнесі і на роботі. Можна подумати про зміну діяльності. У Овнів виникне багато неординарних думок, трапиться творчий порив і багато можливостей для розширення впливу. Почати тиждень краще з прибирання будинку і наведення порядку на робочому місці.

Телець

У Тельців очікується досить нестабільний тиждень. Нічні світила раз у раз будуть міняти положення і настрій, що може негативно відбитися на стані цих людей. У хорошому настрої вдасться підвищити продуктивність, зменшити фінансові ризики.

В любовній сфері тиждень з 4 по 10 число буде успішним. Особливо це стосується тих Тельців, які вже знаходяться в стосунках. Можна переводити любов на новий рівень – знайомитися з батьками другої половинки, планувати весілля, народження дітей. Найголовніше – не поспішати і не приймати бажане за дійсне.

Близнюки

4 і 5 січня – найсприятливіші дні тижня для Близнюків. У ці два дні зірки допоможуть їм очистити свою ауру, підняти настрій, набути впевненості в собі. Велика удача чекає всіх, хто зайнятий у творчій сфері, – дизайнерів, письменників, музикантів, акторів. Найкращий час для монотонної і складної роботи – п’ятниця і субота.

Неділя стане днем ​​повної релаксації. Зірки і планети перестануть сильно впливати на людей, тому енергетичний фон заспокоїться. Близнюки зможуть як слід відпочити і перезавантажити свою свідомість, щоб почати новий тиждень з позитивної ноти. Астрологи рекомендують не відкладати на потім важливі справи.

Рак

У Раків на цьому тижні вийде змінити своє життя на краще. Найбільш актуально це в любовній сфері. Ракам необхідно слідувати золотим правилам тяжіння любові. Без них буде дуже важко перемогти самотність. Всім, хто вже перебуває у стосунках, потрібно навчитися прощати другу половинку. Образи і негатив можуть зруйнувати щастя.

Тиждень абсолютно не підходить для дальніх поїздок. Краще сфокусуватися на домашніх справах, на роботі в офісі. Зірки в значній мірі посилять пам’ять Раків, тому можна присвятити себе вивченню нової інформації, підготовці до іспитів, навчанні. Не виключено, що на вихідних Раки зможуть нарешті завершити складні домашні справи.

Лев

Леви з 4 по 10 січня знайдуть удачу у фінансовій та діловій сферах. Це ідеальний тиждень для торгівлі, дорогих покупок, обміну товарами. Також можна відкривати новий рахунок в банку, міняти валюту, користуватися іншими банківськими послугами. Варто лише остерігатися кредитів і боргів. Зараз не найкращий час, щоб брати гроші в борг.

У любові Левам краще не допускати помилок, типових для їх Знака Зодіаку. Це дуже важливий тиждень для зародження нових можливостей та ідей. Самотні Леви зможуть зрозуміти, в чому їх справжня проблема і в чому причина їх самотності. Починаючи з п’ятниці необхідно більше часу приділяти сім’ї, батькам, дітям. Егоїзм до добра не доведе.

Діва

З 4 по 8 січня Діви будуть позбавлені енергетичного підживлення зірок і планет. Їм доведеться дуже обережно планувати справи і розподіляти сили. Можна користуватися п’ятьма способами, які допоможуть повернути втрачену життєву енергію. Це допоможе частково компенсувати недолік сил. Все найскладніше краще поки перенести на майбутнє. Починаючи з 9 січня енергетична обстановка трохи покращиться.

На цьому тижні важливо займатися найпростішими і нагальними справами. Не варто перевтомлюватися, спілкуватися з токсичними людьми. Дівам вистачить і своїх власних сумнівів і страхів. Якщо хтось буде підливати оливи у вогонь, люди цього Знака можуть втратити впевненість в собі, а це неприпустимо.

Терези

Терезам відкриються всі фінансові двері. Потрібно діяти зараз максимально активно – братися за нові завдання, виконувати обіцянки, дані начальству або колегам. Не можна пускати справи на самоплив. Увесь тиждень ідеально підходить для здійснення покупок будь-якого масштабу.

В любовній сфері у Терезів теж все буде вдало. Зірки і планети будуть дуже благотворно впливати на ауру Терезів, що зробить їх більш привабливими. Люди стануть більше їм довіряти, менше в них сумніватися. Це відмінно позначиться на вмінні справляти гарне перше враження. Терезам варто носити більше одягу білого і червоного кольору.

Скорпіон

Перший день тижня буде нейтральним, а ось вівторок можна з легкістю назвати небезпечним днем. 4 числа Скорпіонам варто позбутися поганих спогадів і налаштувати енергетику на позитив. Це допоможе їм зробити тиждень продуктивнішим, адже в хорошому настрої вдасться заощадити купу часу і нервів.

Сприятливими днями можна назвати п’ятницю та неділю. У ці дні Скорпіони зможуть дізнатися щось важливе. Хтось із оточуючих поділиться з ними важливою життєвою мудрістю. Не варто відкидати руку допомоги, простягнуту близькою людиною. Вихідні погано підходять для гучних компаній і великих витрат: краще побути вдома.

Стрілець

Стрільцям вдасться досягти успіху в любовних справах. Це стосується всіх – як самотніх представників Знака, так і тих, хто вже перебуває у стосунках. Дуже корисними будуть духовні практики, в тому числі медитації на залучення любові. Необхідно звернути всю свою енергію на пошуки того, хто захоче розділити зі Стрільцями їх радість.

Потрібно прагнути до спілкування з відкритими і добрими людьми. Навіть в бізнесі, роботі та фінансовій сфері це матиме дуже хороші наслідки. Приємні люди можуть істотно підвищити впевненість Стрільців в собі. В кінці тижня потрібно буде побоюватися ще двох речей: необдуманих рішень і внутрішніх протиріч.

Козеріг

Козерогам необхідно активізувати свої джерела енергії в період з 4 по 7 січня, так як в цей час їх чекає серйозний спад. Нічні світила будуть не в найкращому становищі, тому Козерогам необхідно позбутися від сумнівів і негативних думок.

З 8 числа почнеться сприятливий час, коли спаде більшість заборон. Можна буде витрачати гроші, вирушати у відрядження. Корисно буде також починати нові справи і займатися спортом. Астрологи радять більше часу проводити на свіжому повітрі. Потрібно чергувати роботу з відпочинком, щоб не перевтомлюватися.

Водолій

У період з 4 по 10 січня зірки допоможуть Водоліям з реалізацією задуманого. Також не буде зайвою підтримка близьких людей. Водолії зможуть істотно підвищити свої доходи, знайти нову роботу, отримати підвищення. Потрібно лише почати діяти. Вода під лежачий камінь не тече.

У любові ситуація схожа. Якщо сидіти і чекати, поки станеться диво, воно не відбудеться. Потрібно знайомитися, фліртувати, проявляти ініціативу. Всім, хто вже перебуває у стосунках, варто весь вільний час проводити з коханою людиною. На цьому тижні можна і навіть потрібно займатися спільними справами.

Риби

Рибам варто прислухатися до своєї інтуїції в складних ситуаціях або якщо на шляху з’являться складні проблеми. Шосте чуття завжди каже правду Рибам. Поради оточуючих краще обходити стороною.

Найскладніший день тижня – середа. У цей день зірки увійдуть в сильний дисонанс з планетами. Тому краще 6 січня не починати нових справ, не давати обіцянок і не ризикувати. Дуже добре, якщо у вас випадає на цей день вихідний. Можна зайнятися домашніми справами або просто відпочити. 9 і 10 числа бажано не сидіти вдома.

Фото спеціально для Особлива