fbpx
Гороскоп

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня: прогноз допоможе вам спланувати справи, набути впевненості і дізнатися, в якій сфері вас можуть чекати труднощі

В цілому тиждень буде дуже спокійним. Астрологи відзначили, що не відбудеться ніяких важливих астрономічних або астрологічних подій, тому період буде максимально спокійним і сприятливим. Можна займатися улюбленою справою. У цьому стані ви зможете не сумувати і зберігати максимальну продуктивність.

Овен

Перше, про що варто задуматися Овнам, це про видалення зі своєї свідомості думок, що програмують на невдачі. Справа в тому, що Овни будуть для себе найбільшими ворогами і найкращими друзями одночасно. Їх легкий і грайливий настрій може різко переходити у спалах невпевненості і негативу. Астрологи радять прагнути до конструктивного діалогу з усіма оточуючими людьми. Не потрібно зайвий раз стояти на своєму, підвищувати голос, провокувати колег і близьких на негативні емоції. Це загрожує затяжними сварками.

Телець

Тельцям на цьому тижні вдасться зробити вірний вибір, причому далеко не один раз. Астрологи радять всім представникам даного Знака слідувати правилу трьох «С»: «станьте самими собою». Не потрібно прикидатися, брехати. Люди полюблять Тельців такими, якими вони є. На цьому тижні буде дуже цінна щирість, відкритість. Тельці можуть дозволити собі побути мрійниками. Потрібно більше часу розмірковувати про майбутнє, уявляти собі момент свого тріумфу.

Близнюки

Незважаючи на те, що зірки і планети в повному спокої, для Близнюків тиждень може стати трохи нервовим. Ці люди не переносять, коли нічні світила байдужі. Їм потрібен якийсь імпульс, зміна подій. На цьому тижні корисно займатися екстремальними видами спорту, міняти обстановку, спілкуватися з новими людьми. Важливо створювати навколо себе ауру динаміки самостійно.

Рак

Енергетика Раків не завжди буде сильною. На цьому тижні вони будуть часто втомлюватися і відчувати нестачу енергії. Зараз не час змін, хоч Ракам і хочеться чогось нового в житті. Для максимально швидкої реалізації планів варто правильно розставити пріоритети. Треба братися тільки за найважливіше. Все другорядне астрологи радять залишати на кінець тижня. Також Ракам варто перестати приймати бажане за дійсне.

Лев

Іноді буває так, що ми наступаємо постійно на одні й ті ж граблі. У період з 6 по 8 число в житті Левів можлива поява таких закільцьованих невдач. Успіх чекає всіх, хто прагне змін. Не варто заради цього переходити дорогу небезпечним людям і наживати ворогів, ризикувати здоров’ям або грошима. В любовній сфері можна закинути вудку – дізнатися про вподобану людину що-небудь важливе з соціальних мереж або від спільних знайомих. Краще не поспішати.

Діва

Дівам не можна слухати оточуючих. Особливо небезпечними стануть непрохані поради. Навколишні люди можуть вселяти помилкові деструктивні істини, які пустять Дів по невірному шляху в житті. Важливо довіряти своїй інтуїції, життєвому досвіду. Традиційно вважається, що Діви народжені для такого способу життя і мислення. На цьому тижні настає ідеальний час, щоб стати самодостатніми і не просити нікого про підтримку. На вихідних та у вільний від роботи час можна присвятити себе отриманню нових знань, вивченню мов.

Терези

У Терезів відкриється свідомість. Вони зможуть вбирати в себе нову інформацію, як губка. На цьому тижні Терези можуть стати мудрішими, розумнішими, успішнішими. Головне – проявити стриманість в конфліктних ситуаціях, не давши волі словами і емоціям. Навколишні люди почнуть ще більше поважати спокійних і зібраних Терезів. Життя цих людей поверне в нове русло, але вони можуть цього не помітити. Астрологи радять більше відпочивати, приділяти час сім’ї, батькам.

Скорпіон

У представників цього Знака Зодіаку починається дуже сприятливий час для здійснення важливих покупок. Потрібно бути уважнішим, тому що зірки і планети допоможуть Скорпіонам істотно досягти успіху в любові або в справах. Самотні люди цього Знака зможуть зустріти майбутню другу половинку. Всім, хто вже в стосунках, вдасться перевести їх на новий рівень.

Стрілець

Все буде діяти за законом «більше робиш – більше отримуєш». Це означає, що Стрільцям доведеться працювати ретельніше, щоб побачити підвищення доходів або заслужити просування по кар’єрних сходах. Це дуже перспективний час в любовній сфері. Стрільці будуть дуже привабливими для протилежної статі. Це допоможе їм частіше домагатися свого. Астрологи радять не змінювати плани в останню секунду і не ризикувати.

Козеріг

Козерогам варто на цьому тижні придивитися до людей, які їх надихають. Прийшов час перейняти звички успішних людей. Астрологи вважають, що Козероги зможуть навчитися чомусь новому. Важливо лише наявність бажання і цілеспрямованості. Необхідно також допомагати близьким і колегам, але без зайвого альтруїзму. Потрібно пам’ятати і про свої завдання і потреби. Козероги володіють скромністю, яка не раз допоможе їм справити правильне враження на добрих і чуйних людей. Можливо, що самотні Козероги знайдуть свою любов.

Водолій

У Водоліїв через відсутність активності планет можуть з’являтися негативні думки, схильність до самоаналізу і самокопання. Перед сном їм необхідно розслаблятися і очищатися від непотрібних думок. Потрібно більше фокусуватися на майбутньому, а не на минулому. Також астрологи радять не забувати, що в період з 5 по 11 число всидіти на двох стільцях не вийде. Доведеться зробити вибір щодо того, в якій сфері життя проявити максимальну активність.

Риби

У Риб в середині або в кінці тижня може виникнути відчуття, ніби вони живуть без мети, без призначення. Такі думки можуть вганяти в депресію, але вийти з неї їм допоможуть цитати про призначення на життєвому шляху, які надихають. Такі цитати допоможуть також побороти лінь і апатію. Рибам варто якомога менше спілкуватися з людьми з консервативними поглядами на життя. Вони можуть бути токсичними і заразити невпевненістю. Це важливий і непростий час для Риб. Ці люди зможуть змінити своє ставлення до життя і поставити перед собою нові цілі.

 

You cannot copy content of this page