Гороскоп на тиждень з 5 по 11 липня: починається період, в який важливо завершити всі розпочаті раніше справи. Особливо це стосується роботи і фінансової сфери

В неділю, 11 липня, Меркурій перейде в Знак Рака, що почне негативно позначатися на удачі, мисленні і комунікативних здібностях. З цього тижня потрібно вичавити максимум, але при цьому не допустити енергетичного вигоряння.

Овен

Овнам необхідно почати тиждень з позбавлення від мотлоху. Так буде легше приймати рішення, підніметься настрій і в цілому вийде відчути, що життя починає змінюватися на краще. У важких ситуаціях на роботі і в бізнесі варто покладатися тільки на себе. Підмога з боку колег і близьких може легко перетворитися на «ведмежу допомогу». На цьому тижні можливі різкі перепади настрою, через які Овни можуть втратити концентрацію.

Телець

У Тельців до суботи включно все буде в порядку зі спілкуванням. Навіть якщо оточуючі будуть недружніми, вони не стануть переходити на особистості. 11 числа варто залишитися вдома і абстрагуватися від усіх можливих справ, тому що багато знайомих і незнайомих людей стануть грубити, шукати конфлікту. Початок тижня буде, навпаки, ідеальним часом для пошуків другої половинки, переговорів, спільної роботи і початку нових справ.

Близнюки

У Близнюків все буде чудово. Зірки і планети на їхньому боці, тому багато мрій цих людей стануть дійсністю. Треба якомога більше думати про мрії і про поточні цілі, причому в позитивному ключі. У втомлених і виснажених Близнюків в кінці робочого тижня можуть активізуватися приховані резерви організму. Відкриється друге дихання, але краще не зловживати цим. Вихідні варто провести з сім’єю або в повній самоті, в спокійній обстановці, забувши про суєту.

Рак

Раки при бажанні зможуть кардинально змінити своє життя. Найголовніше – налаштувати себе на успіх і на виконання бажань. Чого точно зараз не можна робити, так це чекати біля моря погоди. Очікування руйнує удачу, тому потрібно діяти. Астрологи рекомендують бути гранично зібраними і динамічними. Якщо з’являться якісь труднощі, не варто сумувати і турбуватися. Вони покликані зробити Раків кращими і сильнішими. Найпотужніший позитивний імпульс варто очікувати від зірок і планет у вівторок і середу.

Лев

З 5 по 11 число не можна кидати нові починання. Необхідно рухатися вперед, до своєї мрії. Також зірки загострять інтуїцію. Дуже важливо навчитися говорити «ні» тим, хто проситиме Левів про допомогу. Представникам даного Знака не можна витрачати час на інших людей до п’ятниці. У п’ятницю позитивний енергетичний фон почне своє ослаблення, тому можна буде розслабитися і протягнути руку допомоги близьким і друзям.

Діва

Дівам можна сміливо займатися чимось новим і творчим. Всім, хто задіяний в креативної сфері, варто шукати необхідну інформацію в книгах. Також варто звертатися до власного життєвого досвіду, а ось шостому чуттю довіряти не варто, тому що зоряна енергетика буде нестабільною. Також Діви можуть сміливо присвячувати себе домашнім справам.

Терези

Астрологи радять Терезам займатися своїми обов’язками, не відкладаючи на потім те, що можна і потрібно зробити зараз. Можливо, що представникам даного Знака вдасться втілити в життя давні плани і мрії. Головне – не втрачати позитивного мислення, яке допомагає притягувати бажане і яке властиво всім Терезам. У пріоритеті на даний момент – сфера любові і сім’я. Робота теж важлива, але про неї варто думати тільки в тому випадку, якщо відносини з родичами і другою половинкою протікають без проблем.

Скорпіон

Скорпіонів постійно буде щось засмучувати на цьому тижні. Будуть різні дрібниці, які можуть вибивати з колії, але терпінню цих людей немає меж. Головне зараз – не проявляти байдужість до себе і до своїх близьких, до справ і бізнесу. Якщо буде потрібно активізуватися, потрібно зробити це негайно. В цілому тиждень буде позитивним, тому що Скорпіони в черговий раз зрозуміють, що всі негаразди тимчасові.

Стрілець

Любов перемагає зневіру і негатив. Стрільцям варто черпати в ній сили в період з 5 по 11 липня. Спілкування з протилежною статтю принесе багато позитиву і подарує впевненість в собі. На початку тижня на Стрільців можуть наскочити лінь і апатія. Астрологи радять побоюватися чуток. Недоброзичливці можуть ввести Стрільців в оману своїми словами. Експерти радять перевіряти кожне слово на достовірність. Так можна буде уникнути фіаско.

Козеріг

Зірки і планети на боці Козерогів, тому багато їх проблем вирішаться самі собою. Астрологи рекомендують цим людям не поспішати і не метушитися. Потрібно зайнятися підвищенням своєї енергетики, здоров’ям, позбавленням від шкідливих звичок. На початку тижня Козероги зможуть підняти собі настрій за допомогою шопінгу. Можна оновити гардероб, купити щось для перетворення інтер’єру. Не можна забувати і про домашні клопоти – наприклад, про прибирання. У будь-якій справі важлива наявність запасного плану на випадок провалу основного.

Водолій

Тиждень для Водоліїв буде досить вдалим і успішним, однак через успіхи у фінансовій і любовної сферах у Водоліїв можуть з’явитися нові вороги. На вихідних людям цього Знака знадобиться тиша і спокій. Робота роботою, але не можна забувати про відпочинок і релаксацію. Це дуже важливо для тих, хто не хоче перегоріти. Нові знайомства в період з 5 по 11 число краще поки відкласти.

Риби

Риби – люди з тонкою душевною організацією, тому будь-які негативні зміни або конфлікти вони часом переживають досить важко. На цьому тижні ситуація зміниться в кращий бік. Риби стануть трохи більш черствими, що дасть їм можливість легше переживати негаразди на фінансовому і любовному терені. Найскладнішими днями, в які Риб може покинути удача, є понеділок і неділя.