Гороскоп на тиждень з 5 по 11 вересня: у понеділок Венера переходить у Діву, позбавляючись негативу. Однак, у суботу Меркурій стане ретроградним

Овен

Овнам наприкінці тижня знадобиться певна частка обережності у спілкуванні з людьми. Меркурій може зробити друзів ворогами і навпаки.

Протягом цих семи днів Овнам варто подумати про те, на вірному вони шляхи в житті в даний момент. Це не означає, що потрібно ставити під сумнів абсолютно все.

Просто потрібно запитати себе: «Чи я щаслива людина?». Якщо ні, то важливо почати щось змінювати. Час для цього найкращий.

Телець

Тельці в період з 5 по 11 число зможуть зрозуміти, чого вони хочуть від життя. Головне — не прислухатися до осяянь у суботу, коли Меркурій стане ретроградним. У цей день і наступні дві-три доби Тельці можуть збитися зі шляху.

Нові починання краще відкладати, а важливі думки записувати, але не робити поки що жодних активних дій. Якщо раптом поточний тиждень буде важким і завантаженим, а відносини стануть сповнені помилок і недоліків, астрологи рекомендують Тельцям не займатися самокопанням.

Близнюки

Як відомо, нічні світила та Всесвіт часто відчувають нас, посилаючи нам різні випробування. Близнюків у цей сприятливий період не чекатимуть серйозні випробування, але розслаблятися не варто, оскільки астрологи рекомендують якнайшвидше завершити всі справи, дедлайн яких уже пройшов.

До початку ретроградного Меркурія важливо встигнути виконати всі обіцянки, які були дані раніше. Також представникам цього Повітряного Знаку буде корисно повернутися до ідей, які надихали їх раніше.

Рак

Для Раків тиждень буде з високою ймовірністю дуже насиченим, динамічним, повним сюрпризів, причому не завжди приємних.

Ці люди впораються з натиском негараздів і вирішать усі свої проблеми, але можуть при цьому сильно втомитися, вимотатися, незважаючи на сильну Венеру.

Корисно буде періодично робити невеликі перерви в роботі або просто розслаблятися. Надмірна активність призведе до повної втрати сил, що на вихідних у момент початку ретроградності Меркурія може призвести до проблем із настроєм.

Лев

У Левів починається період, коли важливо діяти, причому рішуче і сміливо, без озирання на минуле. Змінити своє життя кардинальним способом буде досить легко. Головне – не боятися йти до мрії.

Меркурій почне ставити ціпки в колеса, чим може спровокувати зростання проблем. Астрологи радять також представникам даного знаку внести трохи різноманітності в особисте життя, дозвілля. Це благотворно позначиться на настрої.

Діва

У Дів все може різко піти навперейми, але вміння аналізувати ситуацію піде їм на користь і врятує від фіаско. Венера на боці Дів, адже вона перебуває у їхньому знаку. Це означає, що зараз не можна переривати свою активність. Потрібно продовжувати йти вперед та сміливо приймати важливі рішення.

Основу успіху складатиме тактовність у спілкуванні з людьми. Багато Дів зможуть заробити собі відмінну репутацію, якщо ставитимуться до людей з повагою та відкритістю.

Терези

Щастя та удача поряд з Терезами. Цей тиждень буде для цих людей вкрай корисним, позитивним і навіть доленосним. Терезам потрібно пам’ятати, що далеко не завжди те, що нам здається поганим, дійсно є таким.

Цей тиждень навчить представників цього Знаку мислити нестандартно і прислухатися до інтуїції, а не до аргументів лише розуму. Експерти радять нікому не пояснювати причин своїх вчинків. Навколишніх не має це хвилювати.

Скорпіон

Скорпіонам цього тижня доведеться багато працювати, зустрічатися з різними проблемами та дилемами на своєму шляху. Життя битиме ключем, а події можуть розвиватися дуже стрімко. Це може негативно позначитися на енергетиці та здоров’ї Скорпіонів.

У разі втоми цим людям варто почати пити зігрівальні напої для зміцнення біополя. Вони будуть дуже корисними ще й тому, що за вікном уже осінь. На вулиці холоднішає, тому хочеться більше тепла. Цей тиждень відзначиться глобальним емоційним перезавантаженням для Скорпіонів.

Стрілець

У Стрільців можливі неприємності наприкінці тижня. Також наприкінці тижня через ретро-Меркурія можуть активізуватися вороги та недоброзичливці. Багатьом із них захочеться насолити Стрільцям.

Важливо пам’ятати, що ті, хто нас не любить, поділяються на два типи: на тих, хто нерозумний і тих, хто нам заздрить. Здебільшого Стрільці зустрічатимуться з людьми першого типу, тож подібна поведінка виявиться тимчасовою. Рано чи пізно такі люди порозумнішають, але не варто намагатися їх навчити. Це буде зайвою тратою часу та сил.

Козеріг

Козероги можуть зустріти деякі неприємності на своєму життєвому шляху, але вони не стануть критичними. Швидше за все, люди цього Знаку зможуть знайти вихід, причому максимально швидко. Швидкість та ефективність їх мислення істотно зросте, так само як і фізична витривалість.

У кожної дії Козерогів має бути доцільність та обґрунтованість. Не варто розпорошувати свою енергію на будь-кого і на що-небудь . Важливо розпоряджатися мудро своїми ресурсами.

Водолій

Водоліям для досягнення всіх своїх цілей важливо залучити до свого життя позитивні думки. Для цього буде корисно займатися улюбленою справою, спілкуватися з приємними людьми, відвідувати нові місця. Щодо роботи, то в цій сфері важливо діяти у звичному ритмі.

У коханні ж, навпаки, можна спробувати поступитися місцем креативності. У період з 5 по 11 вересня Водолії зможуть звернути гори там, де ще вчора змирилися б з поразкою і зробили крок назад. Сила їхньої віри в себе та енергетика вийдуть на зовсім новий рівень.

Риби

Рибам варто якнайрідше приймати за істину інформацію з інтернету. Взагалі, будь-яку неперевірену та недостовірну інформацію краще ігнорувати. Це допоможе зберігати чистий розум і сильне біополе.

У пріоритеті для цих людей буде економія часу, тому важливо дотримуватися розкладу та якомога рідше змінювати плани в останню секунду.

Наприкінці тижня ретроградний Меркурій може стати джерелом проблем у амурній сфері. Не виключено, що у суботу та неділю почнуть відкриваються любовні трикутники.