Гороскоп на тиждень з 7 по 13 лютого: настав період без ретроградних планет, тому важливо підтримувати у житлі порядок та сприятливу атмосферу

Зірки та планети постійно змінюють свій настрій. Астрологи розповіли, яким він буде в період з 7 по 13 лютого 2022 року. Також експерти дали корисні поради про те, як кожному із Знаків Зодіаку зробити своє життя кращим.

Перше, що потрібно зробити, – це очистити будинок від негативної енергетики, накопиченої за довгий час. Справа в тому, що настав період без ретроградних планет, тому важливо підтримувати у житлі порядок та сприятливу атмосферу. Якщо цього не робити, успіх може обійти вас стороною і акумулюватися в іншому місці.

Овен

Овнам треба бути трохи скромнішим, щоб приспати пильність своїх ворогів та недоброзичливців. Потрібно якнайменше провокувати всіх навколо і перестати кидати всім поспіль виклики. Також корисно буде навчитися говорити переконливіше, щоб привертати до себе співрозмовника.

Слова будуть мати величезну вагу, особливо якщо вони сказані від щирого серця. Тиждень ідеально підходить для розвитку бізнесу, любовних пригод та простого відпочинку. За бажання можна взяти відпустку, але поки вона йде, потрібно не ледачкувати, а займатися особистими справами.

Телець

Тельцям важливо навчитися розпізнавати енергетично небезпечних людей, оскільки саме вони стануть найбільшою проблемою для людей цього знаку у розпал лютого. Особливо уважними та обережними астрологи радять бути тим, хто працює у великому колективі та постійно спілкується з клієнтами.

Щодо любовної сфери, то нею краще займатися у вільний від справ час. Всидіти на двох стільцях зараз, на жаль, не вдасться. Відпочинок має бути активним. Важливо змінити обстановку і як слід розважитися.

Близнюки

Нічні покровителі зроблять так, що Близнюки набагато швидше зможуть вирішувати проблеми, досягати успіху у певних сферах та приймати важливі рішення. Цілком можливо, що за допомогою спеціальних порад вони зможуть ще більше прискорити виконання бажань.

Найважче знаходити спільну мову зараз Близнюкам буде з людьми консервативних поглядів. Виняток становлять лише ті Близнюки, які живуть застарілими правилами. Найголовніше у спілкуванні – не ставити нікому ультиматумів і не сваритися.

Рак

Ракам у найсприятливіший період року, частиною якого є цей тиждень, варто насамперед слідувати законам світобудови, за якими працює Всесвіт. Це дозволить людям цього знаку робити менше помилок у будь-яких сферах життя, а також активувати свої сильні сторони характеру.

Не варто накладати на себе жодних обмежень, адже Раки можуть абсолютно все. Їм достатньо лише захотіти чогось. Зірки вкажуть правильний шлях до мрії будь-якого масштабу. Для цього слід слухати внутрішній голос, інтуїцію.

Лев

Для Лева понеділок буде непростим днем. Протягом найближчих робочих днів у голові Левів може не раз проскочити думку про те, що настав час скласти повноваження і піти, але це не так. Це говоритиме про страх і невпевненість. Насправді ж дуже важливо продовжувати боротися. Можливо, що Лев втратить контроль над собою у стосунках. Представники даного знаку можуть закохатися без пам’яті і піти з реальності у світ мрій. Це може бути небезпечно.

Діва

У Дів починається сприятливий час для любовних пригод, але інші сфери теж будуть на висоті, тому важливо не обмежуватись пошуками другої половинки. Насамперед зараз здоров’я та гарне самопочуття. Афірмації на лікування допоможуть перемогти недуги, що гальмують рух до успіху.

Астрологи рекомендують Дівам не перекладати відповідальність на інших людей. Потрібно вирішувати всі свої проблеми самостійно, а також не звинувачувати у провалі Всесвіт, всіх оточуючих, державу, погану погоду чи щось інше.

Терези

Терезам теж буде посміхатися удача, але вони можуть втратити її, якщо будуть необачними та безтурботними. Цим людям астрологи радять пам’ятати про кілька причин втрати здоров’я та гарного настрою. До проблем краще ставитися філософськи, пам’ятаючи, що зрештою вони роблять нас сильнішими.

У любовній сфері зараз тиша та гладь, але можуть виникнути проблеми, якщо Терези будуть надходити необдумано. Тиждень ідеально підходить для зміни обстановки, відпочинку, переосмислення звичних речей та процесів, релаксації, духовних практик.

Скорпіон

Багато Скорпіонів самовіддано працювали останні тижні і продовжують працювати зараз. Настав час подбати про свою енергетику. Цей тиждень чудово підходить для зміцнення сімейних зв’язків, проведення часу з дружиною чи чоловіком, з дітьми чи батьками. Важливо приділити увагу всім, кого люблять Скорпіони. Родичі чекають від них тепла, добра та приємних слів.

Стрілець

У Стрільців найважливішою сферою життя стає робота та фінанси. Всі думки цих людей, швидше за все, будуть спрямовані на виконання завдань, покупок. Енергетична складова успіху важлива, але також важливо здобувати нові знання та навички. Також варто бути обережнішим у спілкуванні з людьми, оскільки серед клієнтів та колег, соратників та начальства може затесатися неприємна особистість, яка ставитиме палиці у колеса.

Козеріг

Козерогам варто якнайчастіше спілкуватися з людьми зі світлою аурою. Так вони зможуть підживлюватися позитивною енергією і менше засмучуватися через дрібниці. Найбільше везти, на думку експертів, буде тим, хто намагатиметься змінити своє життя на краще, але це робитиме послідовно.

Козерогам не можна поспішати. Потрібно приймати виважені рішення. У любовній сфері може з’явитися можливість, за яку варто вхопитися, адже єдиний спосіб позбутися любовної спокуси — це піддатися їй та розчинитись у романтиці та почуттях.

Водолій

Водоліям варто зайнятися насамперед довгостроковим плануванням. Також астрологи рекомендують цим людям приділяти більше часу другій половинці, сім’ї. Ще вони з великою ймовірністю зможуть знайти своє справжнє покликання у житті.

Невпевненість, страхи і сумніви можуть зробити Водоліїв уразливими перед небезпекою та проблемами. Важливо вірити в себе і те, що вони можуть подолати будь-які перешкоди на шляху, адже так і є. Цей тиждень буде дуже важливим і справді доленосним для людей цього знаку.

Риби

Настав час із головою поринути у ту сферу, яку Риби самі вважають головною. Важливо лише пам’ятати про те, що змінити майбутнє можна силою слова та думки. Потрібно візуалізувати майбутнє, пам’ятаючи, що воно залежить тільки від нас самих.

Риби на коні, сповнені сил і готові згортати гори. Можна братися за здобуття нових знань, займатися вивченням мов. За бажання зараз вони можуть змінити далекосяжні плани без ризику зірвати поточні справи. Риби вільні і можуть звертати увагу туди, куди потрібно їм.