fbpx

Гороскоп на Великдень: Кому можна сміливо відправитись у дорогу, а кому не варто витрачатися на дорогі покупки

Овен

Для представників цього зодіакального знаку Великдень  стане періодом, повним вражень

Овни будь-які робочі питання вирішуватимуть буквально на льоту, а природна працездатність цього знака допоможе йому займатися кількома справами одночасно без шкоди для ефективності. Більше гуляйте на свіжому повітрі і не нехтуйте можливістю поплавати, пограти в теніс, волейбол або футбол.

Тілець

Головне — зберігати спокій у будь-якій ситуації. Традиційно спокійні Тельці можуть стати запальними, близько приймаючи до серця кожну невдачу. Тельці стануть відчувати себе центром уваги з боку протилежної статі. Ну а на Великдень  можна сміливо відправитись у дорогу

Близнюки

Позитивна енергетика дозволить Близнюкам максимально розкрити відпущені природою творчі здібності. Буде можливість накопичити гроші, які вам знадобляться вже в найближчому майбутньому. Не варто витрачатися на дорогі покупки

Рак

Раки переживуть безліч позитивних моментів, адже місяць обіцяє принести в їхнє життя гармонію, задоволення і неймовірні можливості. Раки відчують прилив сил й ентузіазму, з посмішкою візьмуться за речі, які ще донедавна відкладали на потім.

Лев

Вдома Левам потрібно проявити вдома терпіння та спокій. Для представників цього знаку місяць стане часом великих ідей, проте доведеться дотримуватися балансу між професійною діяльністю та родинним чи особистим життям.

Діва

Намагайтеся уважніше ставитися до прохань коханої людини і візьміть на себе більшу частину побутових питань. На представників цього зодіакального знаку чекає багато. Часом дуже багато різноманітних справ та ініціатив, від яких цілком можливою є успіх.

Терези

Висока працездатність Терезів піднесе їх в очах начальника, який заохотить їх грошовими виплатами. Бажано взяти кілька відгулів та й відправитися в далекі краї. Напрямок подорожі  вибере сам, хоча до порад туристичного агента теж прислухається.

Скорпіон

Скорпіони дуже просто вирішуватимуть будь-які робочі справи,  налагодиться спілкування з протилежною статтю. Але потім все може різко змінитися у негативний бік. Особливо вдалий маршрут – закордонні країни.

Стрілець

Стрільці відчують більшу впевненість у власних силах. Покладайтеся лише на себе. Для завоювання чужого серця знадобляться рішучі дії з вашого боку.  Головна задача – утриматися на досягнутих вершинах, тому не плануйте нові проекти і не проводьте переговори з новими клієнтами. Самотнім Стрільцям зірки обіцяють увагу з боку протилежної статі. Приділіть коханій людині якомога більше уваги, вона почувається самотньою.

Козерог

Ефективність роботи Козерога залежить від того, наскільки швидко він зможе виявити і нейтралізувати недоброзичливців. Зате у травні на Діву очікують не тільки приємні поїздки а й приємні справи

Водолій

У Водолія – час стабільності. Не слід чекати доленосних подій. Є ймовірність, що вам повернуть борг, тому можете планувати нові покупки. Варто зробити ремонт власної оселі чи будинку. Не дозволяйте родичам втручатися у ваші сімейні справи. За вікном чудова погода, поруч дорогі серцю люди, а робота хоч часом і дратує, все ж приносить дохід. Щомісячний гороскоп радить не квапити події та дозволити собі розслабитися і насолодитися таким спокійним плином життя

Риби

Вам слід проявити максимальну активність. Подумайте куди вкласти кошти, найліпші варіанти – сфера нерухомості. Підприємці зважаться на розширення бізнесу, але не варто брати банківські кредити.  На любовному фронті можливі запаморочливі перемоги. У відносинах з родичами будьте дипломатами. Займіться спортом.

You cannot copy content of this page