fbpx

Гороскоп на вересень: кому пощастить найбільше

Овен

У вересні Овни спрямують усю свою енергію у поточні справи та турботи. Робота, побут, здоров’я опиняться на чільному місці. Важливо налаштувати все так, щоб працювало як

10 вересня Овни можуть чекати змін на роботі: зміни графіка, функціональних обов’язків чи місця дислокації робочого місця. Головне, стежити за своїм самопочуттям, інакше без допомоги Овнів не впораються, це головні робітники конячки початку осені!

Телець

Сонячні Тельці розпочнуть активну фазу реалізації особистих проектів вже на початку осені. Потрібні ресурси і, насамперед, люди. Варто приготуватися до того, щоб вчитися вибудовувати взаємини з колегами, партнерами, друзями та однодумцями, де б вони не були. Командна робота дасть свої результати!

У питаннях особистого життя стануть актуальними питання дітей: від їх народження до їх розвитку.

Ті плани та надії, які Тельці виношували протягом тривалого часу, нарешті почнуть зрушуватися з місця.

Близнюки

Сонячні Близнюки можуть мати труднощі з розстановкою пріоритетів. Куди направити енергію? При цьому підтримка начальства та осіб, старших за становищем та віком, може допомогти їм у вирішенні поточних питань. Вересень здатний принести зміну соціального статусу від нової посади на роботі до нового статусу будинку.

Очікується активна взаємодія з офіційними інстанціями, державними установами. Важливо дотримуватись правил, діяти в рамках закону.

Раки

Раків очікує активний рух одразу у всіх напрямках. З’явиться жага до знань, захочеться більше спілкуватися і рухатися. Головне, не згаяти цей час на порожні розмови. Раки вирушать здобувати освіту, збирати інформацію, оформляти документи. Дехто хвилюватиме питання юридичного характеру, що може призвести до залучення юристів та суду.

Вересень може стати часом великої подорожі. Можливе спілкування з людьми здалеку: родичами чи партнерами.

Леви

Вересень вимагатиме від Левів змін та трансформацій. Навколишнє середовище перевірятиме їх на міцність, підкидаючи складні завдання.

Це час активних фінансових рухів, очікуються підвищені витрати та витрати. Не всі придбання будуть вдалими, будь-які покупки, починаючи з 9 вересня, можуть виявитися проблемними.

Це час перегляду фінансових зобов’язань у партнерських взаєминах. Фінансове становище другої половини почне кардинально змінюватися, якщо раніше була криза, то з осені ситуація почне виправлятися.

Діви

Діви сконцентруються на взаємодії з партнером по шлюбу та налагодженні тісніших контактів з оточуючими. Можливі зміни у особистому житті, це період розміщення точок над i.

У професійному плані варто очікувати зростання популярності та затребуваності. Ділові пропозиції варто розглядати обережно, білий зайвого ентузіазму.

У районі Повного місяця 10 вересня з’являться люди з минулого, спливуть старі ситуації. Помилки та прорахунки можуть дати себе знати.

Терези

Терези можуть відчувати енергетичний занепад, загальне самопочуття та здоров’я вимагатимуть особливої ​​уваги. У районі Повного місяця 10 вересня можуть розкритися застарілі болячки або симптоми майбутніх захворювань. Це час відвідування лікарів, здавання аналізів, медичних маніпуляцій.

Багатьом захочеться усамітнитися та розібратися у собі. Спілкування із психологом, природа, духовні практики допоможуть у пошуку балансу.

Скорпіон

Скорпіони настрояться на кохання та романтику! Вересень подарує побачення та приємні вечори у гарній компанії. Авантюрність Скорпіонів може спонукати їх до непродуманих вчинків, що в майбутньому виявляться помилковими.

Ситуації осені здатні по-новому проявити дружні та любовні взаємини: або Скорпіони попросять про допомогу, або підтримають інших. Попереду створення спільного проекту чи навіть цілого бізнесу.

Стрілець

Стрільці повинні вийти з тіні і максимально заявити про себе, а вересневі ситуації активно впливатимуть на їхню репутацію. При цьому сім’я має стати тим фундаментом, на який їм можна буде впевнено спертися.

Вересень може принести нову роботу, посаду або новий напрямок діяльності. Але варто пам’ятати, що нове – це добре забуте старе.

Козеріг

Початок осені акцентує увагу Козерогів на темі освіти, розширенні горизонтів. Це час поїздок, відряджень, пропозицій щодо роботи здалеку. Багато Козерогів опиняться у навчальному класі, щоб поглибити свої знання або, навпаки, передавати їх іншим.

Може відбутися оформлення важливих документів, особливо тих, що дозволяють вільно переміщатися: візи, права водія та ін. Сісти за кермо виявиться правильним рішенням, настав час освоювати нові види транспорту.

Водолій

Водолії налаштовуються на збільшення власних доходів. Це час фінансових вкладень, інвестування у себе чи свою справу. На вивчення предмета піде весь вересень, але поспішати зараз не варто, час дано для підготовки.

Деякі зважаться на оформлення кредиту, залучення позикових коштів, але важливо правильно оцінити свої сили, оскільки навантаження може бути надто велике. Проте можна вигідно продати те, що довгий час не продавалося або просто більше не потрібно.

Риби

Результативність Риб безпосередньо залежатиме від інших людей. Вони опиняться під впливом емоцій, бажань та думок тих, хто їх оточує. Одні їх надихатимуть і мотивуватимуть, інші схильні використовувати їх у своїх цілях. Але лише вміння розумітися на людях та його психології може врятувати від невірних дій.

Будь-які контракти, договори, підписані після 9 вересня, надалі будуть переглянуті. Чи не час покладатися на людські обіцянки.

You cannot copy content of this page