Гороскоп на вересень: яким буде місяць і як зірки з планетами вплинуть на наше життя

З самого початку місяця Меркурій буде перебувати в не найкращому положенні. Це призведе до проблем у фінансовій сфері і сфері спілкування. Також не найкращий перехід чекає Венеру 10 вересня. Це посилить наше становище, але назвати місяць однозначно поганим і важким не можна. Всесвіт допоможе нам виправити кармічні помилки і досягти певних цілей. Намагайтеся не відходити від наміченого вами шляху.

Овен

Овнам для того, щоб уникнути більшості проблем, варто почати місяць з перестановки меблів у будинку. Це допоможе їм налагодити гармонію, що дуже важливо, особливо в умовах негативного Меркурія. Каталізатором проблем буде постійна зміна обстановки, ризики і авантюри. Якщо Овни хочуть, щоб в любові, в роботі і вдома все було добре, їм потрібно навчитися бути обережними. У другій половині місяця велику увагу астрологи радять приділити здоров’ю: потрібно буде більше часу проводити на свіжому повітрі і намагатися позбуватися від шкідливих звичок.

Телець

Тельцям варто перестати думати про перспективи. У вересні їм потрібно діяти – прямо тут і прямо зараз. В іншому випадку вони втратять можливість для ефективного зростання. Думки про майбутнє – це добре, але якщо зараз не сфокусуватися на свої насущні проблеми, вони візьмуть верх над Тельцями. В такому випадку це буде вкрай невдалий місяць, оскільки доведеться робити те, що хочеться найменше. У любові Тельцям потрібно перемогти страх, щоб познайомитися з кимось або зізнатися комусь у коханні.

Близнюки

У Близнюків у вересні буде реальна можливість круто змінити своє життя. Цей місяць стане поворотним в їх житті. Тільки найсміливіші та впевнені в собі Близнюки зможуть кардинально змінити вектор свого розвитку. Для них це буде означати початок нового шляху в любові, роботі, справах. Результатом стане нова мотивація, гарний настрій. В кінці місяця можна сміливо робити дорогі покупки.

Рак

У Раків може виникнути потреба в схваленні. Астрологи зазначають, що це буде зайвим. Цим людям потрібно діяти і не чекати, поки хтось їх похвалить. Можливо, настав час побути егоїстами. Також дуже важливо створити в будинку сприятливу атмосферу, оскільки саме в рідних стінах буде знаходитися найприємніше. На початку осені дуже важливо не тільки працювати, але ще і відпочивати. Працювати вдома це буде найпростіше. Астрологи не радять виїжджати далеко за межі рідного міста.

Лев

У Левів настає ідеальний час для боротьби з негативними вірусними програмами. Це думки, які отруюють свідомість. У вересні зірки і планети розташувалися таким чином, що свідомість цих людей буде відкритою для нововведень або для «форматування». Астрологи радять людям даного Знака тверезо оцінювати свої можливості, не починати нових справ, які можуть їх засмутити. Якщо є можливість взяти невелику позапланову відпустку, краще це зробити. Великих проблем у вересні чекати не варто.

Діва

Цілком можливо, що цим людям доведеться зустріти на своєму шляху деякі негаразди, пов’язані зі змінами в роботі і бізнесі. Комусь необхідно буде звільнитися, комусь – змінити не місце, а метод роботи, а комусь доведеться навчитися чомусь новому. У Дів буде реальна можливість впоратися з будь-якою проблемою дуже швидко, адже вони відмінно пристосовуються до будь-яких умов. Астрологи радять не тягнути заздрість і злість в свою душу.

Терези

Терезам в цей непростий і непередбачуваний місяць варто активно стежити за тим, що відбувається навколо і прислухатися до порад найближчих людей. Також астрологи в цей непростий період рекомендують бути обачними і не боятися звертатися до друзів за допомогою. На початку вересня Терези можуть стати вразливими до критики, але не потрібно вірити кожному слову оточуючих, адже серед них може бути багато недоброзичливців. Друга половина місяця підходить для подорожей, ділових поїздок, зміни обстановки.

Скорпіон

Скорпіонам буде щастити майже весь місяць, причому більше, ніж будь-кому іншому. Для них настає дуже сприятливий час. Вони можуть почати вдалі нові справи, познайомитися з приємними людьми. Найголовніше для них зараз – не боятися нічого нового. Астрологи радять їм діяти і не боятися нав’язливого думки оточуючих. На негативні слова краще не звертати уваги.

Стрілець

У Стрільців на роботі і в бізнесі може з’явитися багато недоброзичливців. Краще, на думку астрологів, буде, якщо Стрільці захочуть побути на самоті. Цим людям варто зробити ставку на самих себе. Це дуже вдалий час для домашніх справ і турбот, спілкування в соціальних мережах. Також можна частину часу присвятити отриманню нових знань. В якості відпочинку краще не вибирати екстремальні види спорту.

Козеріг

Початок місяця для Козерогів буде справжнім випробуванням на міцність. Потрібно наповнитися терпінням і мудрістю. Астрологи радять не боятися змін у всіх сферах життя, оскільки Козерогам вдасться повернути ці зміни собі на користь в майбутньому. Не виключено, що їм на шляху зустрінуться деякі фатальні події, які вони не в силах будуть змінити: їх потрібно буде прийняти як даність.

Водолій

У Водоліїв починається час глобальних змін. Цей місяць подарує їм нові емоції і нові можливості для реалізації. Представникам даного Знака астрологи радять звернути увагу, можливо, є якась дрібниця, через яку не виходить почати нову справу, змінити роботу або знайти любов. У вересні краще не ставити питання «як?» і чому?”. Якщо буде відбуватися щось незвичайне, то краще не шукати причини, а сфокусуватися на наслідки.

Риби

Рибам потрібно слідувати законам Всесвіту, законам моралі і юридичним законам. Порушення будь-яких встановлених правил може привести до проблем духовного, фінансового характеру. Це той самий час, коли потрібно уникати меланхолійного настрою, піднімати будь-якими способами свій бойовий дух. Найкраще в цьому допоможуть Рибам інші люди. Черпати від них натхнення буде найпростіше. Головне – не заздрити чужим успіхам. Це може стати причиною нових негараздів і проблем в кожній із сфер.