fbpx

Гороскоп на вихідні 10-11 вересня

Овен

Овни будуть налаштовані рішуче та безапеляційно. На них уже давно чекає проблема, яку потрібно вирішити. У ці дні нарешті буде знайдено.

Телець

Тельці мають чудовий день для будь-якої підприємницької діяльності. Переговори, наради та ділові зустрічі, поїздки до клієнтів та запуск рекламної кампанії – все буде успішним.

Астролог порадила проявляти активність та не забути похвалити себе наприкінці вихідних за успішну роботу.

Близнюки

У Близнюків це дні пророцтв та передбачення. Для них відкриються містичні канали зв’язку з космосом, а майбутнє виявиться близьким і чітким. Астрологи порекомендували довіряти інтуїції та слухати свій внутрішній голос.

Рак

Для Раків головною турботою стануть вони самі. Це дні абсолютного егоїзму, самолюбування та задоволення власних забаганок. Час ідеально підходить для того, щоб присвятити його лише своїй красі – як зовнішній, так і внутрішній.

Лев

Для Лева це день самопізнання. Найкраще провести його у “зоні самотності”, щоб ніхто і ніщо не відволікали від внутрішнього діалогу. Є важливі питання особистого буття, на які тільки вони самі зможуть знайти відповіді у відвертій розмові зі своїм “я”.

Діва

Дівам доведеться забути про світські заходи, розваги та нічні тусовки. Їм доведеться віддати весь свій час вирішенню сімейних проблем та домашніх турбот. Не виключено, що близьким буде потрібна особлива допомога та підтримка.

Терези

У Терезів це час дрібних втрат і прикрих помилок. Не слід переживати через ці невдачі – час пройде швидко, а завтра життя знову налагодиться.

Скорпіон

Скорпіони мають два дні точних наук. За словами астролога, вдасться прорахувати всі фінансові можливості та перспективи з точністю калькулятора. Крім того, постануть чітким та ясним планом на майбутнє бюджет сім’ї та бізнес.

Стрілець

З одного боку, дні вдалі для будь-яких фізичних навантажень, занять і тренувань, вправ і спорту. Але з іншого, зірки приготували романтичну пригоду.

Козеріг

Козерогам краще звернутися у вухо – необхідно уважно слухати все, про що говорять навколо, а особливо – про що шепочуться. Від якості слуху та уваги Козерогів сьогодні залежить, чи почують вони ту інформацію, яка може змінити майбутнє.

Водолій

У Водоліїв цей день буде наповнений світлом романтики та кохання. Вони відчують нестерпну легкість буття, наче на крилах підносячись над усім земним і меркантильним. Душа співатиме під акомпанемент надій, фантазій та солодких передчувань.

Риби

Рибам можна ризикнути. Помірний авантюризм принесе набагато більше користі, ніж очікувалося. Астрологи порадять ні від чого не відмовлятись – що треба, а що ні, можна розібратися і потім.

You cannot copy content of this page