fbpx

Гороскоп на вихідні 13-14 березня для всіх Знаків Зодіаку

Овен

Надмірна увага, віддана роботі, може вселити близьким людям почуття непотрібності. Нагадайте собі, що ваше життя різноманітне, і не можна зосереджуватися лише на одному його аспекті. Проведіть вихідні з близькими, вони вас потребують.

Телець

Ви можете досягти прогресу в особистих справах, якщо зануритесь у минуле. Ви занадто багато уваги віддаєте роботі, а між тим комусь із рідних і близьких вона теж дуже потрібна. Сходіть з рідними в кінотеатр, або в кафе.

Близнюки

Час відновити контакт з втраченим другом або втраченим коханням. Не дозволяйте старим образам управляти вами. Якщо ви зробите перший крок, вам неодмінно підуть назустріч. Ці вихідні ви запам′ятаєте надовго.

Рак

Одна людина з вашого оточення трішки вас дратує, але це ненадовго. Будьте милі і просто зосередьтеся на своїх власних справах і інтересах. Все вирішиться дуже швидко і у вашу сторону.

Лев

Ви будуєте плани, хоч навіть повної впевненості в майбутньому поки немає. Так тримати! Ви зараз відмінно справляєтеся зі зведенням загальної картини воєдино.

Діва

Прийшов той час знайомитися з новими людьми. Ви – сама чарівність, а значить, зможете зацікавити саме потрібну людину. Можливо вам освідчаться.

Терези

Ваше вміння справлятися з дрібницями зробить вихідні простими і легкими, так що відкиньте скарги і сумніви і покажіть іншим, як треба жити. Ви вразите якраз ту людину, яку потрібно.

Скорпіон

Цими вихідними ви налаштовані на самоспоглядання, так що потрібно усамітнитися. Ви проходите важливий духовний шлях, і цьому слід приділити максимум уваги.

Стрілець

У ці дні слід зосередитися на дрібницях. Займайтеся ними по мірі надходження, і тоді не доведеться панікувати від великої кількості фактів і цифр. Все простіше, ніж здається.

Козоріг

У вас зібралася купа рахунків або паперових справ? Час їх розібрати! Можливо, ви щось забули, і краще це виявити раніше, ніж стане занадто пізно. Складіть список справ.

Водолій

Цих вихідних вас може захопити якась виставка чи інший захід, і це – привід насолодитися життям. Вас переповнює енергія, яка може багато чого змінити на краще.

Риби

Цими вихідними дрібниці можуть стати проблемою, якщо ви зосередитеся на них і забудете про картину в цілому. Втім, ігнорувати їх не можна.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page