fbpx

Гороскоп на вихідні 20-21 березня: кому справи будуть не вдаватись, а кому у грошовому плані пощастить

Овен

Представники цього знаку можуть зі спокійно відправлятися на відпочинок. Пройдіться по магазинах, сходіть в спа-салон – одним словом, побалуйте себе настільки, наскільки захочете. Не прагніть до здійснення нездійсненного і пам’ятайте, що робочим завданням не місце на вихідних.

Телець

У ці вихідні вкрай не рекомендовані вияснення розбіжностей з близькими людьми. Навіть найдрібніший конфлікт може стати причиною розладу. Пам’ятайте, що ніщо в цьому житті не проходить без сліду. Пам’ятайте це, коли будете приймати рішення.

Близнюки

У ці дні ви можете опинитися в неприємній ситуації. Особливі побоювання викликатиме фінансова сфера. В особистому житті очікуються приємні зміни. Тим, хто вже знайшов другу половину, вдасться вивести відносини на новий рівень.

Рак

На вихідних не все із запланованого вдасться виконати з успіхом. Справи будуть не вдаватись, що порядком зіпсує настрій. Відновити сили допоможе час, проведений наодинці з собою. Постарайтеся привести думки в порядок і постарайтеся розслабитися. Проведіть час із близькими, це допоможе вам знайти вихід із ситуації.

Лев

Леви будуть сповнені енергії. Розподіліть сили так, щоб їх вистачило на всі вихідні, і відмовтеся від надмірних навантажень. Ідеальний період для тих, хто знаходиться в пошуках роботи: ви можете отримати привабливу пропозицію. Тож не баріться із відповіддю.

Діва

У відносинах з близькою людиною може виникнути напруга. Постарайтеся згладити гострі кути. У грошовому плані вам пощастить: абсолютно всі фінансові вкладення будуть вигідними.

Терези

Вихідні будуть сповнені сюрпризів, і не всі з них припадуть вам до душі. У цей період ви повинні чітко слідувати поставленої мети і не відволікатися на дрібниці. Для одиноких представників знака зірки приготували багато романтики. Запасайтесь терпінням і чекайте – зовсім скоро у ваше життя прийде справжня любов.

Скорпіон

В даний період вкрай не рекомендовані загострення настрою- примирення дасться вам з труднощами. Направте енергію на домашні справи, це допоможе заспокоїтися і зберігати спокій. Беручи на себе відповідальність за інших людей, пам’ятайте, що це може мати наслідки.

Стрілець

Важливі справи краще відкласти на потім. Ідеальний період для побачень і романтичних зустрічей, вільним представникам знака зірки обіцяють знайомства з цікавим продовженням. Приймаючи важливі рішення, прислухайтеся до здорового глузду.

Козоріг

У ці дні багато буде залежати від вашого настрою. Негативні емоції можуть підвести вас у фінансовій ситуації. Витрачайте гроші з розумом і ні за яких обставин не погоджуйтеся брати участь в сумнівних авантюрах. Якщо плануєте зробити дорогу покупку, відкладіть це на пізніше.

Водолій

Всі справи, заплановані на ці вихідні, будуть мати успіх. Не бійтеся бути сміливішими – це допоможе вам знайти нових знайомих. В кінці вихідних ви можете отримати вигідну пропозицію. Це стане новим витком у вашій кар’єрі.

Риби

Один з найбільш вдалих періодів за останній час. Удача буде слідувати за вами буквально у всьому, особливо успішною стане фінансова сфера. Не рекомендується давати гроші в борг – більш за все, вони до вас не повернуться.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page