fbpx

Гороскоп на вихідні 9 та 10 липня: кому усміхнеться удача, а хто знайде своє щастя

Овен

Овну доведеться витратитись. Вимушено чи добровільно, проте має розлучитися з досить великою сумою грошей. Єдине, що буде у ваших силах, – зробити так, щоб ці гроші не були пущені на вітер, а принесли якщо не користь, то хоч задоволення.

Телець

До Тельців зірки розташовані з особливим пієтетом – готові допомагати вам та оберігати протягом усього дня. Тому користуйтеся моментом і ні в чому не відмовляйте. У ці дні ви можете робити все що хочете, і скрізь на вас чекає успіх, задоволення від скоєного та захоплення глядачів.

Близнюки

Близнюків чекають дні активних соціальних контактів. Загалом усі зустрічі та переговори виявляться успішними. Ви виявите неабиякий талант переговорника та дипломата. Аргументи та хватка Близнюків справлять належне враження на ділових партнерів.

Рак

Ракам краще нікуди не висуватись і посидіти вдома. Все буде не так, як хотілося, і не з тими, з ким передбачалося. Дні нестиковок, порушення планів та дрібних негараздів. Не турбуйтеся. Нічого страшного не станеться. Просто будьте готові до дрібних неприємностей, які приготували вам зірки.

Лев

Леви зуміють передбачити поведінку та реакції людей, а потім поведуть себе як сценаристи – підправлять перебіг подій, змінивши склад акторів. І у фіналі ви відчуєте себе великим режисером, котрий створив маленький шедевр – ці два дні.

Діва

На представників знаку обрушиться цілий вал нової інформації. Не всі Дівам стане в нагоді, тому ретельно фільтруйте отримані відомості. Але все-таки деякі новини повинні вас зацікавити, оскільки вони безпосередньо стосуються вашого особистого життя.

Терези

Прекрасні дні для будь-якого стартапу. Зірки заохочують сьогодні до будь-яких починань – від рішення сісти на дієту до відкриття нового підприємства. Потрібно сміливо використовувати нові ідеї та нові новаторські методи.

Скорпіон

Це ваші дні перемог. І саме в множині, бо чого б ви не торкнулися сьогодні, що б не задумали, що б не зробили, все приведе вас до успіху, захоплення оточуючих і захоплення натовпу. Це справді дні Скорпіона. Проведіть їх в променях слави та обожнювання.

Стрілець

Ви відчуєте небувалий приплив творчої наснаги. Ваша фантазія не знатиме кордонів, а нестандартне мислення та потік оригінальних ідей завоюють величезну кількість шанувальників та шанувальників.

Козеріг

Це не зовсім сприятливі дні для виходу у люди. Ви почуватиметеся не у своїй тарілці, і все валитиметься з рук. Не спокушайте долю, залиштеся вдома. Розслабтеся, відпочиньте, а потім буде новий тиждень нова музика.

Водолій

У Водолія нестандартні дні, які вимагатимуть як нестандартних рішень, так і нестандартних дій. Дні будуть схожі на пазл, і вам доведеться складати та підбирати його шматочки, щоб з’явилася цілісна картинка.

Риби

Це дні гри, авантюр, ризику та пригод. Зірки готові підтримати ваш азарт та допомогти взяти участь у ризикованих заходах. Однак, перефразовуючи стару східну мудрість, пам’ятайте: на зірки сподівайся, а верблюда прив’язуй.

You cannot copy content of this page