fbpx

Гороскоп на жовтень: Близнюків чекає кохання, а Стрільців – грошовий прибуток

Зірки і планети в жовтні будуть у відносно сприятливому положенні. Це не означає, що небезпек і негативних днів на шляху не зустрінеться, але в цілому друга половина жовтня обіцяє бути найкращим часом осені з енергетичної точки зору.

Овен

Для Овнів жовтня стане часом залучення любові. Саме ця сфера буде головувати над усіма іншими, особливо після сприятливого Молодика 16 числа. Друга половина жовтня ідеально підійде для пошуку другої половинки, романтичних зустрічей і початку відносин. Всім, хто вже в стосунках, варто присвятити більше часу коханій людині.

У жовтні можна буде також досягти успіху в справах, в роботі, в бізнесі. Головне – не переробляти, не навантажувати себе зайвими турботами. Якщо хтось буде занадто часто просити про допомогу, краще почати ігнорувати ці прохання, щоб не витрачати енергію і час даремно. На кожне адекватне прохання про послугу потрібно відповідати, але обов’язково вимагати відповідної допомоги у чомусь.

Телець

Для Тельців жовтень стане часом великих змін, причому в кращий бік. Цим людям вдасться перемогти шкідливі звички, вийти із зони комфорту, розширити кругозір. Потрібно прагнути до нових знань і досвіду. На всі можливі негаразди і проблеми варто реагувати простіше, адже невдача – це в першу чергу важливий досвід.

Тельцям в жовтні ні в якому разі не можна кидати розпочаті справи і чекати, поки доля їм допоможе. Потрібно проявляти самостійність і цілеспрямованість. Якщо цього не робити, можна втратити контроль над ситуацією і потерпіти серйозної поразки на фінансовому терені.

Близнюки

Близнюкам в жовтні не можна поступатися ворогам. Їм необхідно йти вперед і робити те, на що вони налаштувалися раніше. Це прекрасний час для роботи, творчих занять, пошуку нових захоплень, просування нових ідей в бізнесі. Третя декада місяця ідеально підійде для дорогих придбань, шопінгу, зміни обстановки, поїздок, ремонту.

В любовній сфері Близнюкам пощастить не менш, ніж в роботі. Зав’яжеться багато нових знайомств, кожне з яких залишить свій слід на сьогодення і майбутнє Близнюків. Одиноким представникам Знака вдасться знайти щастя в любові.

Рак

Фінансова сторона життя буде актуальною починаючи з 16 жовтня. Дуже важливо буде братися за нові справи і знаходити в собі сили для завершення вже початих. Якщо цього не робити, можна накликати на себе проблеми. Великий успіх чекає Раків, які працюють в сфері послуг.

Що стосується першої половини жовтня, то почати місяць краще з домашнього прибирання, позбавлення від мотлоху і сміття, чищення інформаційного поля. Це буде ідеальний час для спокійних справ, легкої фізичної активності. На початку місяця необхідно налаштуватися на позитивну хвилю і слідувати не тільки покликом серця, а й логіці.

Лев

Левам варто бути обережнішими у відносинах з людьми. Є висока ймовірність того, що представники даного Знака стануть магнітами для токсичних особистостей. Потрібно оточувати себе тільки добрими і чесними людьми.

Мисливці за легкою наживою – це не єдина небезпека жовтня. У першій половині місяця у Левів буде мало сил, тому їм слід більше відпочивати і не перевантажувати організм. З 14 числа можуть початися проблеми фінансового плану через ретроградність Меркурія. Астрологи радять не купувати нічого дорогого до 27 числа включно.

Діва

Дівам астрологи рекомендують довіряти своїй інтуїції більше, ніж оточуючим людям. Якщо Діви почнуть частіше вірити внутрішнього голосу, відбудуться важливі зміни. Аж до початку другої декади жовтня людям цього Знака варто частіше звертатися до шостого чуття і бути самостійними, частіше перебувати в спокійній обстановці.

З 11 по 17 число в житті Дів буде дуже багато цікавого. Потрібно бути гранично уважними, тому що деякі слушні моменти будуть приховані від очей. Зірки і планети допоможуть людям цього Знака кардинально змінити своє життя і досягти відмінних результатів у фінансових справах, в любові, в творчості.

Терези

Для Терезів весь місяць буде дуже сприятливим. Настає ідеальний час для пошуків нових занять, хобі. Жовтня може стати відправною точкою в світле, успішне і грошове майбутнє. Потрібно лише запастися терпінням і знайти віру в себе.

Жовтень – ідеальний час для відвідування інших країн і міст. Подорожі допоможуть знайти натхнення, як слід відпочити. Варто погоджуватися на відрядження, відвідувати близьких і далеких родичів. У жовтні корисно буде робити подарунки людям, говорити їм приємні слова. Компліменти підвищать впевненість кохану людину і додадуть йому сил.

Скорпіон

Астрологи рекомендують не критикувати нікого в жовтні і не ображатися на критику з боку. Скорпіонам необхідно залишатися зібраними і спокійними, щоб не відлякувати правильні думки, які допоможуть зробити удачу постійним гостем. Дуже важливо зараз не заглиблюватися в думки про минуле. Потрібно сфокусуватися на майбутньому.

У кінці місяця Скорпіонів можуть відвідати чудові ідеї, що стосуються роботи, бізнесу. Не варто поспішати з їх реалізацією. Але астрологи радять записувати і запам’ятовувати навіть божевільні думки, адже в них може виявитися здорове зерно.

Стрілець

Стрільці можуть збожеволіти на грошах і роботі, але в цьому немає нічого поганого. У жовтні працьовитість принесе позитивні плоди. Тим, хто не зосереджений на фінансовій сфері, можна йти з головою в любов або займатися чимось іншим. Якщо є якісь проблеми з фінансами, виправити становище допоможуть шепотки на багатство і достаток.

Якщо в грошах і роботі виправити щось можна, то в любові жовтень буде непохитний. Зірки і планети не дозволять виправити допущені помилки. Потрібно бути гранично обережними і ввічливими з другою половинкою, родичами, друзями. Третя декада місяця ідеально підійде для навчання, отримання нових знань і досвіду.

Козеріг

Козероги відносяться до Знаків-трудоголіків. Робота – це добре, тому що трудовий процес допомагає абстрагуватися від проблем і негативних думок. У жовтні не очікується серйозних проблем, тому можна трохи відпочити і відновити сили. Але якщо немає відчуття втоми, можна обійтися і без цього.

Кохані люди можуть ставити палки в колеса своїми вимогами і образами. З цим доведеться змиритися. Астрологи не радять відповідати негативом на негатив: жовтневі сварки і образи забути буде дуже складно. Потрібно знаходити компроміси і слідувати здоровому глузду.

Водолій

Водоліям дуже пощастить у коханні, особливо якщо вони вже встигли знайти другу половинку. Сімейним людям цього Знака пощастить більше за інших. Удача може відвернутися від них, особливо якщо до знайомств і флірту вони будуть підходити безвідповідально.

У діловій і фінансовій сфері людей цього Знака чекає великий успіх і серйозний поступ вперед. Це стане можливим завдяки вірі в себе і впевненому бажанням підвищити дохід. При наявності працьовитості і мотивації позитивний результат не змусить себе чекати.

Риби

Рибам зірки і планети подарують неймовірну удачу і підвищать їх енергетику до максимуму. Думки цих людей знайдуть особливу силу і будуть матеріалізуватися помітно частіше. Астрологи радять Рибам звертати особливу увагу на те, що говорять близькі люди. В їх словах буде багато корисного.

У жовтні Рибам вдасться змінити своє життя на краще в багатьох аспектах. Зірки зроблять їх більш привабливими і привабливими для протилежної статі. У фінансовій сфері їм буде везти ще більше, ніж в любові. Зірки допоможуть в нових починаннях, в роботі і бізнесі, в здійсненні покупок.

You cannot copy content of this page