Гороскоп на жовтень: на що слід звернути увагу кожному зі знаків Зодіаку

Дізнайтеся свій гороскоп на жовтень: у Левів незабаром з’явиться гідний залицяльник, а Скорпіонам доведеться забути про відпочинок.

Овен Настала осінь, а значить, Овнам час утеплятися і налягати на вітаміни. Радимо вам не перемерзати і не хизуватися в коротких нарядах. У будь-якому випадку, вам варто перестати байдуже ставитися до свого здоров’я.

Телець Задумалися про причини своєї самотності? Перестаньте ганятися за журавлями в небі! Вам варто придивитися до свого найближчого оточення, в ньому ви знайдете чимало гідних чоловіків.

Близнюки Свій вільний час вам варто присвятити пошукам нового хобі. Близнюки настільки багатогранні особистості, що їм можуть підійти найрізноманітніші заняття – аеробіка, кінний спорт або вишивка хрестиком.

Рак На роботі заслуги Ракіов будуть оцінені по достоїнству, а їх фінансове благополуччя зміцніє. Отримавши на руки велику суму грошей, не поспішайте витрачати її на різні непотрібні, але милі серцю дрібнички.

Лев Не витрачайте себе на непотрібних людей, в тому числі і докучливих кавалерів. Хоч вам і лестить увага сильної статі, не давайте оточуючим привід для пліток. А незабаром у вас може з’явитися гідний залицяльник.

Діва У жовтні для Дів настане така бажана фінансова незалежність. Грошей вистачить майже на все, тому може виникнути спокуса вкласти їх в перший-ліпший проект. Не поспішайте.

Терези Ваша працездатність буде прямо залежати від настрою і емоційного стану. Якщо ви кохані і щасливі, то будь-яка справа йтиме на лад. Але не відволікайтеся при цьому на переписку в соціальних мережах

Читайте також: Найбільші кpoвoпивці: найнeбeзпeчніші чоловіки за знаком Зодіаку

Скорпіон Тим Скорпіонам, які мріють досягти значних кар’єрних висот, доведеться забути про відпочинок. Вільних днів, годин і хвилин в жовтні не передбачається. Запасіться терпінням і залишайтеся на своєму насидженому місці.

Стрілець Бажано зайнятися активним відпочинком, спортом або хоча б більше гуляти. Природно, ввечері вам буде хотітися повалятися на дивані, проте на заняттях аеробікою ви відпочинете набагато краще.

Козеріг Поспішайте проявити свої лідерські задатки, щоб організувати роботу у власному колективі. Але будьте готові до того, що на цьому шляху ви зустрінете чималий опір.

Водолій Скоро ви зміните своє життя і в ньому з’явиться гідний кандидат, якого ви можете просто прогавити, не розглянувши його серед дюжини кавалерів. Щоб не допустити помилку, довіряйте своєму серцю.

Риби Постарайтеся зрозуміти, чого вам більше хочеться в даний момент часу – лежати на дивані вдома або проводити вільний час на повітрі. Якщо не виходить вибрати, то просто чергуйте активний відпочинок з пасивним.

Джерело.