fbpx
Гороскоп

Гороскоп натхнення для всіх знаків Зодіаку. Хто з повітря робить гроші, а кому не варто смикатись по дрібницях

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Натхнення приходить тоді, коли з’являється ідея. Овен – вічний двигун, постійний шукач пригод. Овен – геній, що не слово – то золото, що не фраза – то в десятку. Намагайтеся шукати однодумців, здатних втілювати Ваші ідеї в життя, і почуття окриленості не покине Вас до старості. Результативно виявиться зближення з Козерогами і Рибами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Коли інші літають у хмарах і будують повітряні замки, Телець з повітря робить гроші, і вміє з толком їх витрачати, що теж важливо. А плідна енергетика проявляється через великий власний будинок, величезну кількість дітей, город на заздрість сусідам, і щоб там виростала така рослина – що ніхто такої небачив. Телець щасливий в спокої, для нього не приємлива метушня! Він повинен в спокійному стані бачити і сприймати оточуючих.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Щастя настане в той момент, коли Близнюк почне менше витрачати свої власні сили. Не метушіться, і не смикайтесь по дрібницях, а намагайтеся проникнути в суть того, що відбувається навколо Вас – це і є самий найближчий шлях до натхнення. Для нового життя допоможе чіткий графік дій і план.

РАК (23.06 – 23.07)

Рак – чуйний, чарівний, екстравагантний знак, але йому не вистачає досвіду. Тому до 30 років життя “будує каверзи і стоїть на місці”, все, що було раніше – несерйозно. Велика кількість представників цього знака в першій половині життя себе недооцінює, бояться своєї думки. Зате в другій половині …  Шлях до щастя лежить у Рака через пізнання себе і ототожнення себе як частини якогось цілого організму (наприклад, добре тоді, коли в родині все добре). “Мені буде добре – коли тобі буде добре” – девіз Рака, щастя Рака.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Найвищої точки свого розвитку Ви досягнете, вивчаючи таємні філософські доктрини, вчення. Але у Лева постійна ідея заволодіти усім світом цілком або пізнати його дощенту, до точки відліку (Леви з дитинства до старості “чомучки”), тому карткові пасьянси або “любить не любить”, на ромашці не підійде, треба щось більш серйозне і глибокодумне.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Для розвитку своїх вроджених талантів Діві необхідно: прилінитися , зателефонувати на роботу, сказати, що Ви погано себе почуваєте і цілий день просидіти за комп’ютером, граючи в банальні ігри. Тільки примітивний шлях безглуздих вчинків зробить з Діви справжнього генія. Життя по хвилинам швидко набридає, а якщо Ви постійно працюєте, то, в більшості випадків, на показ. Зупиніться, полежте кілька днів “на боці”, почитайте детективи, подивіться “мильні опери” – і до Вас сама прийде геніальна ідея, а через відпочинок і сили для її втілення.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Для творчих Терезів натхнення – важлива річ, часом пов’язана з роботою Вашого знака, з кар’єрним ростом. А муза на замовлення, як таксі, не приїде, а з’явиться через клопітку і часом монотонну роботу. Ви, можливо, нудно будете просиджувати час, але в одну прекрасну хвилину, після 9 години нудної праці, випадкова похвала колеги по роботі зможе викликати у Вас приплив сил.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Серед Скорпіонів найбільша кількість геніальних людей. Життя їх – суцільна загадка! Але є якість, виховуючи яку, можна домогтися неймовірних успіхів. Це якість – спонтанність сприйняття і швидкість реакцій. Просто – для Вас важко, важко – для Вас просто. Ви менше інших повинні себе картати за скоєні вчинки, але хоча б в душі не поступатися своїми принципами. Все життя Ви можете прожити заради однієї секунди !!!

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Ви повинні навчитися розчинятися в партнері і розуміти слабкості інших людей. Натхнення може прийти через мистецтво, але не як робота, а як хобі. Чим бідніші, тим талановитіші Стрільці, а шедеври в творчості або в роботі будуть зроблені “в підпіллі”, коли все важко, ніхто не допомагає, кругом вороги і проблеми. Сам себе не похвалиш – ніхто не похвалить. Сили приходять через задоволення маленьких слабкостей і власних примх.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

З дитинства батьки внесли в життя кожного Козерога велику лепту, а з часом ношу, яку Ви несете все життя. Одні дякують за виховання, інші ціле життя нарікають. Де присутнє прагнення до перемоги і воля, там закінчується скутість Козерога. Постарайтеся Вашим девізом у житті зробити вислів: “Хто шукає, той завжди знайде”. Виховуйте в собі почуття справедливості, вивчаючи культури інших народів, Ви більш об’єктивно станете ставитися до себе.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Період творчого підйому відбувається через наближення майбутнього до теперішнього, коли плани перетворюються в реальність. І якщо Водолій зрозуміє “пульс часу сьогоднішнього дня”, то він виявиться найщасливішою людиною не тільки в зодіакальному колі, а й на земній кулі. Друга важлива якість Водолія для оптимістичного настрою: віра, надія, любов. Віра в себе, надія на майбутнє, а любов до минулого.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Для самого останнього, хитрого і розумного знака Зодіаку ідея життя: “Бути комусь потрібним”. Енергія космосу протікає через віру і любов, важлива і форма сприйняття. Наприклад, деякі Риби отримують моральне задоволення, запропонувавши лише прочитати улюблену книгу коханій людині, або давши в борг. Любов може створити з Рибою просто чудеса. Як тільки Риби починають жити майбутнім, спускається Ваш Ангел-Хранитель і прокидається натхнення . Ні минулий досвід, ні сьогоднішній день не створять чудеса для Вашого знака. Ваш напрямок – тільки вперед.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page