Гороскоп Новорічної ночі: кому зі знаків Зодіаку пощастить

Ніч з 31 грудня на 1 січня – це час з особливою енергетикою, коли закладається фундамент на весь рік. Наші думки, емоції і настрій в цей момент багато в чому визначають те, як ми будемо відчувати себе протягом наступних дванадцяти місяців. Щоб в 2020 році нас у всьому супроводжувала удача, щоб бажання здійснювалися, а цілі досягалися, важливо провести новорічну ніч правильно. Гороскоп допоможе в цьому: він підкаже, які сюрпризи готують зірки різним Знакам Зодіаку і як заручитися підтримкою фортуни. Джерело

Стихія Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Представникам вогненної стихії астрологи прогнозують гарний настрій і внутрішню гармонію. Планети-заступники перебувають у сприятливому становищі, тому посприяють тому, щоб свято пройшло максимально вдало.

Як би вогненні Знаки не вирішили зустрічати Новий рік – в тихій сімейній обстановці або в галасливій компанії гостей, – вони неодмінно отримають масу позитивних емоцій від спілкування і святкової атмосфери. А щоб ще краще відчути чари новорічної ночі, можна загадати заповітне бажання: підкріплене особливою енергетикою свята, воно зможе швидко втілитися в життя.

Стихія Землі: Телець, Діва, Козеріг

Земним Знакам Зодіаку гороскоп віщує безліч позитивних моментів. Сприятливі аспекти Меркурія 31 грудня та 1 січня означають приплив творчої енергії і яскравих емоцій, підвищення привабливості та гармонійні відносини з оточуючими. У новорічну ніч представники стихії Землі будуть в центрі уваги і зможуть створити для близьких по-справжньому святкову атмосферу.

У аспектів Меркурія є ще одна позитивна сторона: в Новий рік до земних Знаків може прийти продуктивна ідея, яка стосується кар’єри, відносин, фінансів або вирішення будь-яких проблем. Рекомендується не ігнорувати такі осяяння: запишіть важливі думки і поверніться до них пізніше, після свят. Щоб мрії, плани та ідеї здійснилися якомога швидше, варто скористатися технікою візуалізації. Приділіть їй кілька хвилин в новорічну ніч, адже в цей час вона буде особливо ефективною.

Стихія Повітря: Близнюки, Терези, Водолій

За гороскопом, для представників повітряної стихії новорічна ніч стане часом подолання внутрішніх проблем і створення планів на майбутнє. Під впливом святкової атмосфери і енергетики планет-покровителів страхи, сумніви і негативні думки підуть геть, а їм на зміну прийдуть нові надії, мрії та цілі.

Не менш важливим в Новий рік буде спілкування. Аспекти які сприяють планет вказують на те, що розмови з близькими людьми і нові знайомства зарядять представників повітряних Знаків позитивними емоціями і дадуть їм потрібний настрій на весь 2020 рік.

Стихія Води: Рак, Скорпіон, Риби

Водним Знакам Зодіаку планети-покровителі подарують всі можливості для того, щоб свято пройшло чудово. Творчість, свобода, легкість і яскраві емоції – саме так можна охарактеризувати енергетику новорічної ночі.

Читайте також: 5 важливих передбачень на 2020 рік для кожного з нас

На думку астрологів, в цей час представникам стихії Води корисно буде ненадовго відволіктися від загальних веселощів, щоб подумати про свої плани і помріяти. Посилиться творче мислення, а значить, всі мрії і прагнення отримають додатковий імпульс і в 2020 році з більшою ймовірністю втіляться в життя.

Не секрет, що Знаки водної стихії люблять визначеність і намагаються продумувати свої дії на кілька кроків вперед.