fbpx
Гороскоп

Гороскоп почуттів романтичних на Квітень: Овни збережуть стосунки, а Риби отримають свій бумеранг

Любовний гороскоп на квітень 2023 року обіцяє цікаві знайомства, незабутні зустрічі та сильні почуття.

У першій половині місяця можливі невеликі труднощі у взаєминах з протилежною статтю. Ближче до середини в життя багатьох людей несподівано увірвуться гармонія і любов.

З 17 квітня яскрава планета краси і любові Венера увійде в знак Тельця. Це допоможе зміцнити стосунки і знайти внутрішній баланс. А вже наприкінці місяця вона з’єднається з Ураном, що може обернутися знайомством із цікавими людьми.

Овен

Пам’ятайте про сім’ю і менше ставте себе вище за інших. Це допоможе зберегти стосунки з близькими на високому рівні. Самотнім Овнам астрологи рекомендують вирушити в поїздку, щоб зустріти своє кохання. Це збиває з пантелику.

Телець

Ви як магнітом почнете притягувати до себе протилежну стать. Використовуйте цю енергію та звільніться від внутрішніх обмежень.

Близнюки

Придивіться ближче до всіх своїх знайомих, адже не всі вони такі доброзичливі до вас, як може здатися на перший погляд. Суперництво за увагу милої вам людини може загрожувати неприємними конфліктами.

Рак

Підтримуйте вогонь любові та вкладайте більше зусиль для побудови щасливої родини.  Час чудово підходить для душевної розмови з коханою людиною і рідними.

Лев
У Левів в сім’ї можливі сюрпризи, які змінять ваші плани, проте загалом місяць привнесе у ваше життя спокій і гармонію. Проведіть романтичне побачення з партнером або організуйте поїздку за місто.

Діва

Якщо ви вже перебуваєте у стосунках, зробіть свого партнера щасливим за допомогою невеликого презенту. З  21 квітня почнеться сприятливий період для виведення стосунків на новий рівень.

Терези

Частіше виходьте у світ, щоб отримувати від Всесвіту цікаві можливості. Перша половина квітня пов’язана з труднощами, але друга виявиться сповненою любовних пригод і незабутньої зустрічі зі своєю долею.

Скорпіон

Життя піднесе сюрпризи, і ви маєте бути готовими до них. На вас очікують раптовий потік романтичних флюїдів від протилежної статі і нові дружні взаємини.

Стрілець

Зверніть увагу на свій внутрішній світ, адже ми завжди бачимо в інших те, чим наповнені самі. Вам слід навчитися приборкувати свою вогненну вдачу і стримувати негативні емоції, інакше кохання і щастя пройдуть цього місяця повз вас.

Козеріг

Весна наповнить вас бажанням до пригод і авантюрних витівок. Але в жодному разі не приймайте поспішних рішень до 24 квітня. До цієї дати ваше мислення буде затуманеним сплеском змішаної енергії , тож краще відкласти їх ухвалення на кінець місяця.

Водолій

Вам може здатися, ніби партнер втратив до вас інтерес. Не піддавайтеся цим почуттям, а краще спрямуйте свою енергію у корисне русло: займайтеся творчістю та саморозвитком. Третя декада місяця наповнить життя довгожданою романтикою.

Риби

Ви зможете отримати бажане. Використовуйте місяць для налагодження нових контактів і пошуку партнера. Але будьте обережні, адже гра з чужими почуттями може обернутись вам бумерангом

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото, Олександри. 2018 р.

You cannot copy content of this page