Гороскоп подорожі на 2022 для всіх знаків зодіаку: Риби, вирушаючи в поїздки, подорожі чи відпочинок, будьте обережні

Плануючи відпустку, збираючись вирушити у далекі країни, загляньте у цей гороскоп. Ви дізнаєтеся, кому зірки благоволять у дальній подорожі, а кому далі дачі та заміської бази відпочинку пересуватися не радять.

Овен

Друга половина літа розпалить у вас “полювання до зміни місць”. Навіть справжні домосіди не зможуть всидіти на місці. Куди б ви не вирішили відправитися, всі поїздки можуть скластися непогано, але краще віддати перевагу тим місцям, де ви бували раніше. Якщо з’явиться бажання поїхати кудись наодинці або з коханою людиною, повеселитися та пережити романтичні пригоди, то для цього сприятливий період із початку серпня до кінця вересня.

Телець

Якщо вас не стримуватимуть матеріальні проблеми, урізноманітнюйте першу половину літа та осінь приємними поїздками. Однак слід остерігатися марнотратства, щоб ваші фінанси не вичерпалися раніше часу. Поїздки здебільшого будуть вдалими. У липні та серпні краще відпочивати з родиною або вирушити у туристичну поїздку з друзями. А вересень та жовтень краще присвятити відпочинку, можна поїхати в санаторій.

Близнюки

Ваші поїздки можуть бути пов’язані з низкою труднощів. Можливі різноманітні затримки та обмеження. Червень – найкращий час для відпочинку та подорожей, для туристичних поїздок у далекі країни. У третій декаді серпня, у вересні та на початку жовтня небажано залишати рідні місця. Краще використовувати цей час для відновлення здоров’я у санаторіях та на базах відпочинку вашої рідної кліматичної зони.

Рак

У червні та першій декаді липня Ракам краще відпочивати у рідних краях – на дачі у себе чи у батьків, друзів, родичів, знайомих буде теж непогано. Після 11 серпня, у вересні та жовтні можна вирушати і в далекі подорожі у теплі краї. Корисні будуть морські поїздки, прогулянки, відпочинок, пов’язаний із різноманітними розважальними заходами.

Лев

Цього літа, куди б ви не вирушили, вам скрізь буде весело і добре. У поїздки та подорожі краще вирушати не одному, а в компанії з друзями чи сім’єю. Але з 22 по 26 липня вам потрібна підвищена увага на дорогах. У серпні остерігайтесь сумнівних знайомств. У вересні та жовтні краще зайнятися зміцненням здоров’я.

Діва

Найбільш повноцінний відпочинок для вас можливий з другої декади травня, коли спаде напруження останніх місяців роботи. Протягом липня, серпня та вересня ви зможете знайти способи оздоровлення організму та накопичення сил для подальшої роботи. Будь-який із цих місяців буде сприятливим. Але для відпочинку вам краще вибрати місце з рівним кліматом, тоді він буде корисним і для розваг, і для здоров’я.

Терези

Цього літа для вас кращий відпочинок із сім’єю або з друзями. Влітку для вас найкращий відпочинок – біля води, а якщо відпустка має бути восени, віддайте перевагу «тихому полюванню» в грибних лісах. Не думайте навіть на санаторно-курортні путівки до приморських здравниць.

Скорпіон

Збираючись у відпустку у липні або першій половині серпня, враховуйте ймовірність виникнення складнощів із проживанням та взаємним нерозумінням із оточуючими. Період із середини серпня до середини жовтня хороший для подорожей за кордон, у круїзи. Багатьом слід подумати про санаторно-курортне лікування. А ось у листопаді та грудні поїздки в далекі краї будуть небажаними.

Стрілець

Влітку ваші імпульсивні бажання кудись поїхати слід контролювати особливо уважно. Плануйте свої поїздки та намагайтеся не шикувати. Липень та серпень – найбільш сприятливий період для відпочинку та поїздок. У вересні та листопаді небажано вирушати у далекі поїздки, різко змінювати клімат.

Козеріг

Яку б пору року ви не обрали для відпочинку, цього року вам краще поєднувати відпочинок із лікуванням. Вибирайте для оздоровлення санаторії. Поїздки та подорожі вимагатимуть уваги та обережності.Намагайтеся уникати екстремальних розваг. Будьте обережні на воді та не захоплюйтеся сонцем.

Водолій

Поїздки та подорожі цього року принесуть вам задоволення, подарують натхнення, кохання та додадуть сил. У січніі та серпні добре пройде відпочинок на природі. Розважальні поїздки, подорожі з пізнавальною метою або до далеких родичів краще перенести на жовтень або листопад.

Риби

Вирушаючи в поїздки, подорожі чи відпочинок, будьте обережні. Відпочинок у липні, серпні та вересні сприятиме гарному настрою та принесе вам глибоке задоволення. Вдалим виявиться санаторне лікування у теплих краях. На відпочинку можливе зав’язування романтичних відносин із іноземцем. У жовтні-грудні поїздки до моря та в теплі краї можуть бути невдалими.