Гороскоп стосунків: який партнер вам потрібен за знаком Зодіаку?

Впевненість у собі, стабільний заробіток, красива зовнішність і, можливо, мила усмішка … Ми всі захоплені різними рисами людини. Але коли закохуємось, нам потрібно більше ніж оригінальне захоплення від стосунків. Дізнайтеся, що вам потрібно від партнера, спираючись на ваш знак Зодіаку.

Овен

Бути залежним від партнера – це великий мінус для вас, тому що ви любите мати власний простір. Однак, коли ви у стосунках, ви хочете відчути любов свого партнера. Вам потрібен такий незалежний і впевнений у собі супутник, але який водночас проявляє любов.

Телець

Ви зараз перебуваєте в області, де немає драматичних подій. Деякі люди живуть лише завдяки запальним стосункам, але не ви. Вам потрібен партнер, який заспокоїть, підтримає і змусить вас відчувати себе захищеним.

Близнюки

Для вас не важливо, чи ваш партнер зацікавлений у тих самих шоу, що і ви, чи у вас немає нічого спільного. Вам потрібен партнер, з яким можна поговорити про що завгодно. Хороша розмова приваблює вас набагато більше, ніж будь-що інше. Головне, щоб вам не було нудно з цією людиною, і вона приділила би вам достатньо уваги і ніжності.

Рак

Ваш настрій постійно змінюється відповідно до циклів Місяця. Бувають дні, коли ти закохуєшся. Вам потрібен партнер, який буде так само піклуватися про Вас і любити Вас навіть у найгірші часи.

Леви

У вас в голові великі мрії і багато чого ще, тому вам потрібен партнер, який бачить у вас не тільки позитивні речі. Він повинен бачити людину в тобі і любити до останнього подиху.

Діва

Оскільки вам некомфортно, коли все виходить з-під контролю, ви схильні тримати все в своїх руках. У цьому немає нічого поганого, але коли ви занадто одержимі ідеями, роман втрачає свою природність. Вам потрібен партнер, який допоможе вам відмовитися від бажання взяти все під контроль і перестати клопатати над дрібницями.

Терези

Любов для вас важлива, але вона може настільки поневолити вас, що ви ігноруєте своїх друзів чи інші обов’язки. Вам потрібен партнер, який допоможе вам знайти гармонію між стосунками, сім’єю, друзями та всім іншим.

Скорпіон

Якщо ви підете на побачення з тим, у кого немає власної думки чи особистості, у нього це не вийде. Ви хочете, щоб вам хтось зателефонував і подарував вам ніжність. Ви живитеся аурою інших людей, тому чим більш сильна особистість у людини, тим більше енергії ви отримуєте від неї.

Стрілець

Вас не можна затримувати. Ви ненавидите відчуття переповнення, будь то роман чи будь-які інші стосунки. Вам потрібен партнер, який дає вам свободу досліджувати себе. Такий, який подарував би емоції та пригоди.

Козеріг

Ваш тип особистості означає, що ви чините на себе великий тиск. Вам подобається бути перфекціоністом, але іноді, повертаючись додому, ви відчуваєте себе повністю виснаженим. Вам потрібен партнер, кохання якого настільки втішає, що ви забуваєте свою роботу. Хоча це не обов’язково, але не завадить, якщо ваш партнер вислухає вас і допоможе вам порадою після довгого дня. Про вас потрібно подбати.

Водолій

Застрягнути в рутині – це найгірша думка для вас. Якщо ви живете занадто довго за тим самим старим порядком, ви втомлюєтесь, тому іноді доводиться додавати вогню та спецій у стосунки. Вам потрібен такий же прямолінійний партнер, як ви, і здатний здивувати вас оригінальними проявами любові.

Риба

У вас є вроджена інтуїція, тобто ви можете сказати, коли комусь щось погано, а коли людині потрібен друг. Однак не у всіх є цей дар, тому не завжди інші повертають вам те, що ви даєте. Вам потрібен хтось, хто знає, коли вас обійняти, і цінує вас за те, хто ви є.