fbpx

Гороскоп сумісності: що чекає на вашу пару в 2022 році

Сумісність – найважливіший показник того, наскільки вдалими будуть ваші стосунки. Важливо відзначити, що сумісність постійно змінюється через зміну настрою зірок та планет. Астрологи розповіли, якою вона буде між людьми різних стихій у 2022 році.

Якою б не була сумісність між вами та вашою другою половинкою, намагайтеся частіше користуватися талісманами на кохання. Вони допоможуть вам залучати більше успіхів у цій важливій сфері життя.

Стихія Вогню + Стихія Вогню

Двом Вогняним людям буде вкрай непросто у 2022 році. Це буде час максимальної несумісності між ними. Звичайно, це не означає, що всі такі союзи розпадуться. Просто потрібно бути обережнішими зі словами та проявом негативу. Особливо це стосується Левів та Овнів.

Стихія Землі + Стихія Землі

У стосунках, де присутня тільки стихія Землі, пануватиме гармонія, але лише за умови, що ці люди не тягнутимуть ковдру на себе. Їм необхідно якнайчастіше приймати рішення спільно, без негативу та прояву грубої сили.

Стихія Повітря + Стихія Повітря

Цим людям буде легко разом, особливо на початку стосунків. Усім Близнюкам, Терезам та Водоліям не варто у 2022 році форсувати розвиток стосунків, а ось нові знайомства та швидкоплинні романи будуть дуже корисними та продуктивними.

Стихія Води + Стихія Води

Раки, Риби та Скорпіони у будь-якому з’єднанні один з одним демонструватимуть максимально можливу сумісність. Це дуже сприятливий рік для знайомств, переведення стосунків на новий рівень та народження дитини. Люди стихії Води розумітимуть одне одного із півслова.

Стихія Вогню + Стихія Землі

Вогонь і Земля досить добре поєднуватимуться у 2022 році. Це буде час, коли людям Землі та Вогню варто шукати можливості для спільної праці та справ по дому. Чим більше часу вони будуть проводити разом, тим краще для їхніх стосунків.

Стихія Вогню + Стихія Повітря

Вогонь і Повітря доповнюватимуть один одного, але астрологи наполегливо радять не ризикувати. Усім, хто вже одружений або живе разом і має спільний бюджет, варто дуже уважно і з максимальною відповідальністю підходити до будь-яких витрат.

Стихія Вогню + Стихія Води

Цей союз може бути дуже гармонійним. Найкраще поєднання – Стрілець і Рак. Решті пар, що складаються зі Стрільців, Левів, Овнів з одного боку і Раків, Риб і Скорпіонів з іншого, теж везтиме в коханні. Сумісність стане майже максимальною, тож можна буде перевести стосунки на новий рівень.

Стихія Землі + Стихія Повітря

Земля та Повітря у 2022 році погано поєднуватимуться. Дана пара стихій і так не має високої сумісності, але в ці дванадцять місяців цим людям взагалі варто бути обережнішими. Не треба з’ясовувати стосунки та звинувачувати одне одного, щоб не втратити стабільність у стосунках.

Стихія Землі + Стихія Води

Земля і Вода на рік Тигра просто ідеально поєднуються один з одним. Раки, Скорпіони і Риби чудово ладнатимуть з Дівами, Козерогами або Тельцями. Якщо ви належите до цих знаків, намагайтеся шукати собі пару серед них.

Стихія Води + Стихія Повітря

Вода та Повітря рідко мають великі та нерозв’язні проблеми у стосунках. У 2022 році вони можуть з’явитися, тому краще думати не про себе, а про те, щоб у стосунках панувала гармонія та порозуміння. Подавайте другій половинці правильний приклад.

You cannot copy content of this page