Гороскоп сумісності: який партнер потрібен кожному зі знаків Зодіаку

Овен

Овну потрібен партнер, який утримуватиме його від спонтанних рішень і заспокоїть цей вогняний знак Зодіаку.

Телець

Тельцеві потрібна людина, якій він зможе беззастережно довіряти і якій захоче відкритись.

Близнюки

Близнюкам буває складно висловлювати свої думки, тому їм потрібен партнер, який зрозуміє їх із півслова. А також той, хто дасть їм бути вільними у стосунках.

Рак

Раки не можуть жити без романтики, тому вони шукають людину, яка доглядатиме за ними, водитиме на побачення і говорити про кохання.

Лев

Лев зможе зустрічатися тільки з рівним партнером. У такої людини повинен бути внутрішній стрижень і принципи, яким він слідуватиме.

Діва

Діві потрібен той, хто зможе її розгальмувати, вивести у світ, змусити спілкуватися з оточуючими і бути менш закритою.

Терези

Терезам потрібна сильна людина поруч, яка змогла б приймати за них рішення. Їм подобається бути на других ролях, і вони не проти знайти собі домінуючого партнера, який керуватиме їх життям.

Скорпіон

Скорпіон хоче довіряти коханому у стосунках і знати, що той має силу і амбіції, ніколи не обманює.

Стрілець

Стрільцеві потрібен партнер, який не намагатиметься прив’язати його до себе, адже без волі Стрілець зачахне. Йому потрібен, перш за все, друг.

Козеріг

Козеріг може бути разом тільки з коханим, який завжди буде чогось прагнути, а також який любить працювати, як і сам представник цього земного знаку.

Водолій

Водолію потрібен той, хто не женеться за матеріальними цінностями і може відпустити все відразу. Йому потрібна людина, яка хоче бути вільною.

Риби

Риби часто витають у хмарах, тому їхня близька людина повинна іноді повертати їх на землю. Але при цьому він не критикуватиме їх за зайву мрійливість.