fbpx

Гороскоп сумісності: з ким краще не починати стосунки

Є люди, з якими ми ніяк не можемо домовитися, як би ми не старалися. Ми просто несумісні. Вважається, що на це також впливає знак Зодіаку, під яким ми народилися. Дізнайтеся, з ким вам краще не починати стосунки.

Овен

Ніколи не зустрічайтеся з Козерогом. Ви занадто імпульсивні. А Козеріг дуже послідовний, завжди поводиться вдумливо. Ви будете продовжувати сперечатися, тому що вам буде здаватися, що Козеріг вас стримує. Це перешкоджатиме прогресу. І навпаки, йому буде здаватися, що ви занадто сильно на нього тиснете.

Телець

Навіть не намагайтеся побудувати стосунки з Водоліями. Ви знаєте, які ви вперті. Ви рідко шукаєте нові перспективи та шляхи вирішення проблем. Ну, а Водолій, навпаки, робить саме це. Водолій — творча особистість і постійно прагне до нового і оригінального. Це призведе до конфліктів і внутрішніх розривів. Краще не намагайтеся приземлитися на цього сновидця. Все одно нічого не вийде.

Близнюки

Не варто зустрічатися зі Скорпіоном, тому що ви ніколи не зможете дати йому те, що він шукає. І йому ви легко і швидко набридаєте. Вам не складе труднощів відмежуватися від когось. А Скорпіону завжди потрібно багато вашого часу і уваги, прихильності. Ви, ймовірно, не будете відчувати себе достатньо впевнено в цих стосунках, щоб навіть спробувати.

Рак

Намагайтеся не звертати уваги на Стрільця. Ви його налякаєте своєю манією. Стрілець любить постійно подорожувати, досліджуючи світ. І вам точно не буде приємно чіплятися, навіть якщо ви робите це з любові. Але не засмучуйтесь! Ви зустрінете людину, яка оцінить вашу любов і вміння віддавати себе повністю.

Леви

Ви навряд чи погодитеся з Рибами. Хоча вам досить важко закрити очі і навіть не думати про представників цього знаку через їх майже магнетичну харизму. Ви легко будете ними милуватися. Але Риби, як дуже емоційні люди, не тільки переживають злети і падіння. І в періоди їх надзвичайної похмурості ви пошкодуєте, дивлячись у їх бік.

Діва

Не створюйте ілюзій щодо Терезів! Можливо, ви дуже схожі і можете повністю їх зрозуміти. Однак, чим глибше ви занурюєтеся в ці стосунки, тим більше усвідомлюєте, що ви неправі. І що вони не такі надійні, як здавалися в день знайомства. Чи можна бути поруч з тим, кому ніколи не можна довіряти?

Терези

Діва, напевно, виглядає саме так, як вам потрібно, але зупиніть коней! Так, вони щось подібне до вас. Але у вашого обранця дуже складний характер, з яким ви навряд чи впораєтеся. Ви намагаєтеся присвятити своє життя більш благородним цілям, але навряд чи з таким партнером, як Діва, ви зможете приділити цій мрії достатньо часу і сил.

Скорпіон

Ти живеш заради любові. І навіть якщо ви вважаєте Близнюків найбільш підходящим вибором, подумайте двічі. Ви не зможете притягнути їх до відповідальності. Ймовірно, їм буде нелегко. І їм подобається досить нестабільний спосіб життя. Поруч з такою людиною вам не буде комфортно, навіть якщо ви його сильно кохаєте.

Стрілець

Вам здається, що цей представник Рака – справжній скарб, але, на жаль, навряд чи комусь це дасться. Він не такий сміливий і не жадає пригод, як ви думаєте. Навіть більше! Через деякий час ви зрозумієте, що ця людина не дає вам рухатися по життю так швидко і рішуче, як хотілося б.

Козеріг

Овен? Навіть не починайте! Ви, як Козеріг, не можете обійтися без стратегії, плану та порядку у своєму житті. А Овен далекий від цього. Його особистість є повною протилежністю вам і настільки імпульсивна, що ви навіть зловите себе на думці, що все ще не можете йому довіряти. І як боротися зі стресом і розгубленістю в такій ситуації?

Водолій

Телець може спочатку заінтригувати вас, але ваш зв’язок триватиме недовго. Від цих стосунків краще утриматися. Напевно, вони вас просто розчарують. І це не дуже добре для емоційної та психічної стабільності.

Риба

Не вибирайте собі Лева. Цілком ймовірно, що це просто знищить вас і ваші почуття. Адже ви живете у світі фантазій і мрій. Але Лев, ймовірно, нічого не зробить, щоб відродити ці фантазії. Краще знайдіть когось, хто не такий егоїстичний.

You cannot copy content of this page