Гороскоп удачі на 2020 рік. Три щасливчика, яких удача буде весь рік супроводжувати

Гороскоп удачі на 2020 рік. Астролог Павло Глоба стверджує, що деякі знаки Зодіаку будуть настільки успішними в новому році, що в них навіть здійсниться заповітна мрія.За матеріалами:Сlutch

Таких щасливчиків тільки троє. Їх життя буде дуже легким, а удача весь рік буде їх супроводжувати.

Вони втілять свою мрію в реальність. Це буде вирішальний рік, який принесе їм тільки найкраще.

Які ж знаки Зодіаку отримають все, що хочуть, у 2020 році?

Читайте також:5 знаків Зодіаку, які наділені особливим даром. Деяким це допомагає в житті, а деяким навпаки – шкодить

№1 Телець

Думки Тельців в 2020 році набудуть дивовижної здатності матеріалізуватися. Ці знаки Зодіаку будуть отримувати буквально все бажане.

Але в цьому є і своя нeбeзпeкa — негативні думки теж можуть виявитися реальністю. Тому потрібно ретельно слідкувати за тим, що ви думаєте, і намагатися завжди бути на позитивній хвилі.

Все вдаватиметься дуже легко. Тим не менш, гороскоп і Павло Глоба радять зайнятися духовними практиками, навчитися відпускати погане і концентруватися на хорошому. Складіть список планів на рік, щоб отримати саме те, що вам потрібно найбільше.

№2 Стрілець

Стрільці виявляться справжніми улюбленцями Долі в новому 2020 році. Удача буде протягом усього року на вашій стороні. Цілі, які ви поставите перед собою з самої першої ночі Нового року, знайдуть свою реалізацію вже найближчим часом. Досягнення бажаного буде даватися легко.

Стрільці — знаки Зодіаку, які дуже легко проживуть наступний рік. Налагодяться всі сфери життя, в тому числі, і сферу кар’єри, і сферу романтичних відносин. Рік обіцяє фінансове збагачення і нові подорожі.

№3 Козеріг

Козерогам 2020 рік принесе безліч досягнень. Ці знаки Зодіаку піднімуть свій авторитет і соціальний рівень, зможуть піднятися над минулим етапом життя, їх будуть дуже цінувати. Ваші починаючи виявляться дуже успішними.

Тому Павло Глоба радить запланувати на новий рік 2020 нову справу, проект, зміну роботи — все це буде дуже успішним. Якщо ви мріяли почати свій бізнес, то тепер саме час.

Сфера кохання принесе стабільність, а кар’єра злетить вгору, дохід зросте. Вам не доведеться багато працювати і недосипати або нepвувaти, щоб отримати успіх. Все відбуватиметься дуже легко.