fbpx

Гороскоп ворогів: з ким несумісні у дружбі знаки Зодіаку

Овен та Близнюки

Овен – знак вогню. Його протилежністю є Близнюки – знак повітря.

Ініціативних та вольових Овнів дратують нерішучість та вічні коливання Близнюків, тому спілкування між ними складається із суцільних постійних та безкомпромісних суперечок.

Близнюки та Риби

Близнюки ж несумісні з Рибами – знаком води. І для того, і для іншого характерна двоїстість, і це вносить у їхні стосунки плутанину.

До того ж, керeє Близнюками Меркурій терпіти не може стихію води, до якої належать Риби.

Телець та Рак

Телець, знак землі, найгірше уживається зі знаком води — Раком, який приносить хаос у врівноважений та комфортний простір, який старанно зводить навколо себе Телець.

Рак та Лев

Рак же весь час ворогує із ще одним знаком вогню — Левом. Ці двоє постійно зі змінним успіхом борються за перше місце на п’єдесталі.

Лев та Діва

Лев, своєю чергою, є антагоністом знаку землі – Діви. Своїм занудством та критичністю Діви легко можуть вивести Левів з рівноваги.

Діви та Овен

Діва ненавидить властиву Овнам зарозумілість. Тому їм протипоказано навіть перебувати в одній кімнаті.

Терези та Стрільці

Терези, знак повітря, практичні й не виносять знак вогню — Стрільців, які відносяться до життя бездумно та безтурботно.

Скорпіон та Терези

Скорпіон — знак води, він нападає, не роздумуючи, а Терези довго зважують наслідки своїх кроків, і це створює проблеми у їхніх стосунках, особливо любовних.

Стрілець та Козеріг

Стрілець витає в хмарах і не може ужитися зі знаком землі – Козерогом, що не дає простору фантазії і всіма кінцівками твердо стоять на землі.

Козеріг та Телець

Козеріг же не виносить Тельця. Обидва знаки однаково сильні, але один намагається уникати змін, інший – навпаки, вітає їх.

Водолій та Водолій

Водолій — знак повітря — найгірший ворог… Водолія! Представники цього знаку дуже вперті і тому ніколи не можуть домовитись між собою.

You cannot copy content of this page