Гороскоп з 4 по 10 травня: Настав час для внутрішніх змін і прориву

Планети і зірки знаходяться в такому положенні, при якому корисно буде займатися духовними пошуками, відпочивати, релаксувати, спілкуватися з близькими. Настає ідеальний період для того, щоб очистити свою ауру і в значній мірі зміцнити її. Це дозволить протистояти недугам, негативу, поганим людям.

Овен

На цьому тижні через те, що зірки допоможуть нам копатися в собі і своїх думках, у багатьох з нас можуть спливати назовні негативні програми. Особливо варто виділити Овнів, яким необхідно буде позбутися від цих програм вже в понеділок. Для цього потрібно просто усвідомити, що в житті приваблює їх найбільше, а що найбільше відштовхує.

Іншими словами, настав той самий момент, коли необхідно розставити пріоритети правильно. Одиноким Овнам краще спочатку розібратися з робочими негараздами. Всім, хто вже перебуває у відносинах і стабільний в роботі і справах, варто звернути увагу на бажання і думки близьких людей. Великим успіхом буде, якщо на цьому тижні вдасться довше побути з ними разом.

Телець

Тельців можуть очікувати негаразди на роботі в кінці робочого тижня. Також в цей період астрологи пророкують не надто приємну зустріч. Не варто накручувати себе і багато думати про щось погане.

Особливо це стосується перших двох днів тижня, які є вихідними для більшості з нас. Варто присвятити їх духовній роботі, спілкуванню з близькими. Не потрібно віддалятися від другої половинки, рідних і близьких. Навпаки, краще зібратися разом і поспілкуватися. Зірки і планети в ці дні будуть досить спокійними.

Близнюки

Близнюкам астрологи радять не приймати близько до серця все, що будуть говорити оточуючі. Правильніше за все буде абстрагуватися від представників Знаків з негативною енергетикою. Але якщо серед них друга половинка або кращі друзі, то краще постаратися пропускати повз вуха їх критику або прояви скептицизму.

В цілому цей тиждень буде дуже добре підходити для Близнюків, які займаються науковою діяльністю. Також тиждень може виявитися вдалою для лікарів і викладачів. 7 і 8 травня великі труднощі чекають представників творчих професій, тому що зоряна енергія буде важкою і несприятливою. Початок тижня краще присвятити домашнім справам.

Рак

Любовна сфера життя стане основною для Раків. Це стосується всіх людей даного Знака без винятку. Сімейним Ракам варто на якийсь час забути про справи і роботу. Потрібно проявити увагу і ласку до коханої людини, до дітей, рідних. Одиноким людям цього Знака може крупно повезти в пошуках другої половинки.

Астрологи зазначають, що з 4 по 10 число Раки можуть зустріти на своєму шляху дуже важливих для них людей. Деякі стануть друзями, а інші допоможуть досягти успіху в справах і в бізнесі, дадуть якусь важливу пораду і сховаються з поля зору. Деякі події експерти радять Ракам не намагатися аналізувати, тому що багато чого може відбуватися без причин.

Лев

У Львів настає сприятливий час для духовних практик і пошуків. Це дуже важливий час, в який на перший погляд нічого не буде відбуватися, але це не так. Найважливіші зміни для Левів можуть бути внутрішніми. Їх чекає перебудова свідомості, зміна пріоритетів. Для багатьох цей процес буде протікати непомітно, але дуже інтенсивно.

Дуже корисними будуть медитації на створення успішного майбутнього, особливо в кінці тижня. Зірки і планети хочуть, щоб Леви думали про завтрашній день і не аналізували свою поведінку, не займалися самокопанням. Це прекрасний період для побудови планів, початку нових справ, здійснення важливих покупок, а також для нових знайомств і безмежного оптимізму.

Діва

На самому початку тижня зірки і планети будуть перебувати в не найкращому становищі для Дів. Астрологи пророкують появу негараздів в родині і в стосунках для тих Дів, які не зможуть стримувати емоції. Бажано уникати критики на адресу близьких людей, не пред’являти нікому претензій і не відпускати колючих жартів. Це може бути сприйнято в штики.

Якщо не вдасться уникнути сварок і скандалів, то можна скористатися обрядами на примирення і любов. Дівам варто пам’ятати, що навіть хиткий і сумнівний світ кращим, ніж війна. Не потрібно прирікати себе на страждання заради власної гордості. Що стосується роботи, то астрологи радять зайнятися простою монотонною роботою.

Терези

На жаль, перші кілька днів тижня зірки і планети будуть перебувати в не найкращому становищі для Терезів.

Терезам знадобиться більше оптимізму. Такий стан буде магнітом для настільки ж яскравих і позитивно налаштованих людей. Завдяки цьому буде простіше розбиратися з проблемами на роботі і в справах, буде більше сил і бажання рухатися вперед. Мотивація зараз понад усе, тому краще не спілкуватися з тими, хто тягне на дно своїми сумнівами.

Скорпіон

Фінансова сторона життя стане найважливішою для Скорпіонів. Це дуже позитивний час для планування, вирішення організаційних питань. Також астрологи відзначають, що пощастить завбачливим Скорпіонам.

Кінець тижня добре підійде для відпочинку і грошових витрат. Зірки не проти того, щоб Скорпіони витратили частину грошей на себе улюблених, але краще, щоб вони це робили через інтернет. Що стосується любові, то в цій сфері все буде стабільно і без неприємних сюрпризів. Вихідні краще присвятити родині, коханій людині, спілкування.

Стрілець

Стрільці відносяться до людей з найсильнішим характером. Навіть у вкрай непростих ситуаціях вони можуть ставати переможцями, хоча для цього і не було передумов. На цьому тижні Стрільцям потрібно просто бути собою, ні більше, ні менше. Головне – не дозволяти ностальгічним думкам керувати свідомістю.

Думки про минуле будуть вкрай негативно позначатися на мотивації. Потрібно дивитися вперед. І в любові, і в справах фінансового плану Стрільцям дуже пощастить в цей період. Це буде час, який ідеально підходить для планування, а також для рішучого руху до мети. Потрібно відкинути страхи і не слухати думку людей. Краще вдаватись до інтуїцію.

Козеріг

Нав’язлива думка оточуючих ніяк не допоможе Козерогам просунутися в справах і в любовній сфері. Бажано покладатися на свій життєвий досвід і передчуття. На цьому тижні дуже дієвим буде закон тяжіння думок. Більшість оптимістичних думок візуалізуватиметься і перетворюватися в реальні події.

Потрібно відмовитися від сентиментальності, щоб не завершити справи на мінорній ноті і не впасти в депресивний стан. Астрологи радять сфокусуватися на важливих справах. В роботі Козерогам підійде обережне поводження хижака, наглядача і вміє вичікувати вдалий момент.

Водолій

На цьому тижні можуть дати про себе знати блоки і бар’єри у свідомості. Раніше ми розповідали, як від них можна позбутися в домашніх умовах. Цей тиждень чудово підходить для самоаналізу, а також для усамітнення та інтелектуальної роботи. Варто уникати перевтоми, надмірної динаміки. Краще не вирушати в далекі поїздки.

У справах і в любові Водоліям знадобиться раціональний підхід, холоднокровність. Також астрологи радять стежити за своїми словами і діями, щоб не підмочити репутацію. Особливо уважними до цього варто бути Водоліям, які займають високі посади або змушені проявляти лідерські якості, вести людей за собою.

Риби

Зірки і планети в цей період будуть вкрай непередбачуваними і мінливими. Рибам варто бути уважними і обережними в усьому.

Почати тиждень варто з наведення порядку вдома і на робочому місці. Дуже важливо позбутися від мотлоху. Це допоможе посилити енергетику і дозволити позитивним хвилях циркулювати по приміщенню без перешкод і перешкод. Астрологи радять бути обережнішими в спілкуванні з незнайомими людьми, а також частіше слухати свій внутрішній голос.