Гороскоп з 1 по 7 червня: тиждень готує сюрпризи, гроші і кохання

В цілому енергетика зірок і планет в даний період буде досить сприятливою, тому варто братися за найважливіші справи. Астрологи радять з 1 по 7 червня активно користуватися позитивними установками і афірмації на успіх. Сила повторення допоможе вам подолати перешкоди, стати успішніше у всіх сферах життя і щасливішим.

Овен

Удача постійно буде десь поруч. Досить просто простягнути руку, поставити правильний імпульс собі і своїх справах. Прийшов час довіритися інтуїції і піти по шляху, на який вказує шосте чуття. Овнам варто почати якусь нову справу або активізуватися в сфері любові.

Негативний настрій може спровокувати зростання проблем. Астрологи радять не зациклюватися на негативних спогадах і менше слухати людей, які нагнітають обстановку, висловлюють скептицизм і постійно перебувають в зневірі.

Телець

У Тельців може сильно впасти настрій в першій половині тижня. Так буває, коли один тривалий період змінюється іншим. Ностальгія і сентиментальність дадуть про себе знати.

Друга половина тижня з 4 по 7 червня пройде під егідою гармонійної взаємодії зірок і планет. Це буде ідеальний час для романтики, сімейних посиденьок. Одиноким Тельцям корисно буде взяти волю в кулак і почати відкрито заявляти про свої почуття, але не без частки обережності, щоб не відлякати вподобану людину потужним і несподіваним напором.

Близнюки

У Близнюків починається сприятливий період, але якщо вони не стануть боротися з внутрішнім негативом, не все буде гладко. Експерти рекомендують розібратися з заздрістю, образами і злістю. У хорошому настрої їм вдасться істотно досягти успіху у всіх сферах.

Тиждень відзначиться стабільністю, тому можна буде брати більше роботи або більше часу присвячувати відпочинку. Цього разу Близнюки самі вільні вибирати свій шлях і можуть планувати своє життя так, як захочуть. В любовній сфері їм посміхнеться ще більша удача, ніж в діловій: зірки підвищать їх харизму.

Рак

У перші дні тижня зірки будуть в відчутної дисгармонії, що може пробудити найгірші звички Раків. 1 і 2 червня пройдуть в досить негативному ключі, але навіть це не зможе перешкодити Ракам в досягненні цілей, якщо вони не будуть фокусуватися тільки на поганому. У ці дні не варто поспішати з висновками і прийняттям важливих рішень.

Починаючи з середи енергетика зірок різко покращиться. Апатія і зневіра підуть геть. Астрологи зазначають, що на початку червня Ракам вдасться знайти своє призначення в житті, поставити важливі цілі на наступні пару місяців, обійти стороною небезпеки і забути недавні неприємні повороти долі.

Лев

У Левів тільки один день цього тижня може бути небезпечним і непередбачуваним – 3 червня. У цей день зірки будуть випромінювати деструктивну енергію. Але і це не зашкодить, якщо Леви зможуть залишитися оптимістичними в складних ситуаціях: в цьому випадку їх впевненість і удача не залишать їх.

Друга половина тижня ідеально підходить для духовних пошуків, відпочинку і глибокого самоаналізу. Вихідні обіцяють бути динамічними і нестандартними. Можна спробувати відпочити так, як давно хотілося, але не виходило. Дуже важливим при цьому стане оточення Левів. Близькі люди здатні подарувати їм гарний настрій і віру в себе.

Діва

Дівам астрологи радять бути уважнішими до почуттів і думок коханих людей, особливо якщо ті входять в число найбільш ревнивих Знаків Зодіаку. Не потрібно провокувати цих людей на негатив, краще оточити їх турботою. Діви вміють це робити краще, ніж будь-хто інший, так що в період з 1 по 7 число їм просто потрібно бути самими собою.

Уникнути духовного хаосу, плутанини і спалахів невпевненості Дівам буде складніше на вихідних. Можливо, прийшов час відпочити в спокійній домашній обстановці або зайнятися справами по господарству. Корисно буде подивитися улюблений фільм, почитати книгу, побути наодинці з собою. Якщо буде бажання, можна зібрати гостей у себе.

Терези

У Терезів на початку літа почнеться сприятливий період для любовних пригод. Це ідеальний час для пошуку другої доріжки, флірту і швидкоплинних романів. Всім, хто хоче створити міцну і довговічну любов, варто заздалегідь перевіряти любовну сумісність з потенційним партнером. Це допоможе уникнути розчарувань в майбутньому.

Всім, хто перебуває у відносинах, бажано присвятити себе другій половинці. Зрозуміло, не варто забувати і про роботу. Терезам на цьому тижні буде простіше приймати важливі рішення. Потрібно лише мати дещицю впевненості і сміливості. З 2 по 6 червня корисно буде займатися шопінгом, здійснювати покупки в інтернеті.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні посміхнеться удача в справах і в бізнесі. Це ідеальний час для здійснення угод, підписання паперів, зміни роботи і пошуку натхнення. Успіх чекає представників творчих професій, а також всіх, чия робота пов’язана з цифрами. Тим, хто часто перебуває в роз’їздах, варто бути обережнішими.

У п’ятницю та суботу зірки і планети можуть змусити Скорпіонів здійснювати типові для їх Знака помилки. У ці дні краще знизити активність в справах і в роботі, сфокусувавшись на сім’ю, друзів, домашніх справах і відпочинку. Корисно буде в кінці тижня змінити обстановку, розважитися, повеселитися від душі.

Стрілець

У Стрільців очікується вкрай позитивний період. Зірки і планети дуже спокійні, але їх енергія творча, і вона залишатиметься такою всі сім днів. Прийшов час ставити перед собою амбітні цілі і завдання. Ніхто і ніщо не зупинить мотивованих і заряджених позитивом Стрільців.

На цьому тижні вийде самоствердитися, підняти авторитет в очах оточуючих. Астрологи радять Стрільцям стати більш гнучкими і готовими до зміни ідеології. Можливо, доведеться переглянути деякі аспекти свого життя. Необхідно буде боротися з жадібністю і ревнощами: ці почуття відкинуть Стрільців назад і позбавлять удачі.

Козеріг

Для Козерогів початок тижня буде сприятливим. Перші пару днів астрологи радять присвятити роботі і домашнім справам. Варто відкласти розваги. Приблизно з середи може початися період різких змін і несподіваних подій.

Якщо не буде везти в справах і роботі, варто сфокусуватися на любові. Тим, кого в любовній сфері наздоженуть розчарування, можна буде знайти віддушину в роботі. Найголовніше – не втрачати віру в себе і не впадати в зневіру, якщо щось піде не так, як було заплановано. Астрологи також радять не ділитися секретами і планами з малознайомими людьми.

Водолій

У Водоліїв очікується дуже сприятливий і продуктивний період. Зірки допоможуть їм втілити в життя свої мрії, досягти важливих цілей в любові і на роботі. Змінити життя на краще допоможе закон тяжіння думок. Важливо думати про хороше і менше фокусуватися на неприємності, тоді життя поверне в кращий бік.

У справах і в любові варто проявляти поменше нахабства і хитрості. Обман до добра не доведе, а ось щирість і позитивний настрій допоможуть підняти мотивацію і собі, і близьким. Також тиждень ідеально підходить для отримання нових знань, навчання, обміну досвідом. Зірки поліпшать кмітливість і пам’ять Водоліїв.

Риби

Рибам варто побороти тягу до стереотипного мисленню. На цьому тижні астрологи радять їм частіше думати своєю головою і не робити висновків на основі суб’єктивного чужого думки. Потрібно намагатися докопуватися до істини. Також варто боротися з негативними установками, які заважають домагатися бажаного.

В любовній сфері Рибам допоможуть розвинене почуття гумору й інтуїція. Шосте чуття на цьому тижні загостриться і буде часто допомагати Рибам в пошуках правди, у вирішенні найрізноманітніших проблем. Також корисним може виявитися думка старших поколінь. Варто зважувати всі за і проти перед прийняттям рішень.