fbpx

Гороскоп з 10 по 16 травня: на цьому тижні буде досить багато нових можливостей у більшості людей. Це означає, що нам необхідно йти вперед і бути гранично уважними, адже поруч з нами можуть відбуватися справжні дива

На жаль, початок тижня пройде під управлінням негативної Венери.

Овен

У Овнів у фінансовій та діловій сферах все буде відмінно. Можна очікувати великих прибутків, успіхів в нових починаннях. У любові у багатьох самотніх і сімейних людей цього Знака продовжиться чорна смуга. Великий успіх чекає тих, хто знайомитися з новими представниками протилежної статі. Не потрібно серйозно ставитися до цього процесу, інакше можна втратити велику частину свого успіху. Нехай все буде легко.

Телець

Тиждень з 10 по 16 травня може бути дуже стресовий для Тельців. В цілому тиждень буде вкрай позитивним для просування своїх інтересів на роботі і в бізнесі, для вирішення юридичних питань. У вівторок настане вкрай позитивний Молодик, який допоможе розробити нову тактику в бізнесі і на роботі, налаштуватися на позитивну хвилю на кілька днів вперед. Тельців чекає зрушення з мертвої точки в багатьох справах.

Близнюки

Найнебезпечніші дні для Близнюків – понеділок і вівторок. Зірки і планети будуть нагадувати про те, що хочеться забути. Важливо позбутися від почуттів і емоцій, що руйнують здоров’я та удачу. Це буде непросто, але краще не піддаватися негативним роздумам. На роботі і вдома можливі безпричинні конфронтації, нерозуміння. Астрологи радять людям даного Знака самостійно вирішувати всі основні проблеми. Друга половина тижня буде дуже сприятливою через Юпітера. З 13 числа потрібно почати проявляти максимальну активність.

Рак

Найближчим часом навряд чи буде такий сприятливий період, як цей тиждень. Розпочнеться він не з найбільш позитивної ноти, але вже з середи життя почне вирувати. Буде багато нових можливостей, удачі, позитиву. Великі успіхи очікують Раків у фінансовій сфері. Багато справ підуть в гору, все буде виходити. Можна здійснювати дорогі покупки, шукати нову роботу і нові джерела доходу.

Лев

У Левів тиждень буде схожий на американські гірки, адже удача буде то приходити, то йти. Передбачити, який день буде успішним, а який ні, досить непросто. Можна зайнятися лагодженням старих речей, купівлею нових. Якщо витрачати гроші, то тільки на те, що дійсно необхідно. Астрологи радять Левам відвідувати батьків, зустрічатися з друзями і родичами. Перебувати на самоті і апатії – не найкращий вибір на тиждень з 10 по 16 травня.

Діва

Дів може очікувати безліч неприємних подій. Помилка, яку не можна допускати зараз, – перекладання відповідальності на інших людей. Важливо пам’ятати, що тільки ми самі відповідаємо за свої невдачі. Середина травня погано підходить для поїздок і кардинальної зміни обстановки. Вільний час краще присвячувати домашнім справам.

Терези

Терези можуть часто зустрічати на своєму шляху негативних людей і неприємні події. Варто остерігатися чуток і пліток, а також трохи менше спілкуватися з токсичними людьми. На цьому тижні позитивним стане Юпітер, тому Терезів чекають творчі успіхи, багато удачі у великих і важливих справах. Також Терезам пощастить у коханні, особливо тим, хто знаходиться в пошуках другої половинки. Це палиця з двома кінцями. Закоханість і романтика можуть змусити забути про важливість роботи.

Скорпіон

Скорпіони знайдуть успіх в середині травня, але разом з успіхом можуть з’явитися нові вороги і недоброзичливці. Цей тиждень краще прожити під девізом «якщо хочеш зробити добре – зроби це сам». Не варто просити нікого про допомогу, тому що ніхто не буде зацікавлений в наданні підтримки Скорпіонам. Астрологи радять людям цього Знака вирушати в поїздки і міняти обстановку.

Стрілець

Стрільцям на користь піде зміна стилю, покупка нового одягу. Це допоможе здобути успіх у протилежної статі. У любові і в справах бездіяльність рівноцінно програшу, тому потрібно йти вперед, братися за щось нове. Корисно буде навчитися розпізнавати знаки долі, адже Всесвіт буде залишати різні підказки, які допоможуть Стрільцям робити правильний вибір в найвідповідальніший момент. Астрологи не рекомендують поки нікому розповідати про свої амбіції, почуття, цілі. Це може привести до зриву планів.

Козеріг

Козерогам вдасться на цьому тижні почати нове життя. Важливо пам’ятати, що ми самі є творцями своєї долі. Цілеспрямовані Козероги з високою ймовірністю усвідомлюють це. У важких ситуаціях можна покладатися на інтуїцію. Також краще не упускати можливості допомогти комусь із близьких чи друзів, випадковим людям. Це зарахується Козерогам в майбутньому. На початку тижня краще не тиснути на газ до упору, а проявити обережність.

Водолій

Іноді буває так, що в житті все йде шкереберть, до чого б ми не доторкнулися і що б ми не робили. Саме це очікує Водоліїв в першій половині тижня через зміну положення Венери в минулу неділю. Можливо, Водоліям доведеться поступитися своїми принципами, зайнятися справами, які вони ненавидять. Астрологи радять більше відпочивати і присвячувати свій час вдома, сім’ї, друзям. Краще вибирати спокійні розваги.

Риби

Найголовніша заборона цього тижня – на перевтому. Потрібно остерігатися надмірних фізичних вправ. Всім, у кого накопичилося багато справ по дому, краще зайнятися їх вирішенням. Можна зробити прибирання, перестановку меблів, а ось ремонт краще відкласти. Велика удача, якщо на цей тиждень у Риб випадає відпустка. Це той самий тиждень, коли можна і навіть потрібно відпочивати, причому вдома, без зайвих рухів і суєти.

You cannot copy content of this page