Гороскоп з 11 по 17 липня: тиждень буде досить продуктивним, однак варто пам’ятати про те, що в ці сім днів буде два небезпечні дні

Овен

Овнам варто просто бути самими собою. Вони зможуть вийти бажане найзвичнішим для них способом — впевненістю, наполегливістю, самонавіюванням. Цього тижня безроздільно правитиме в їхньому житті доброта і любов. Якщо стосунків чи сім’ї у Овнів немає, потрібно більше спілкуватися з друзями. Це піде їм на користь, оскільки навіть спілкування у соціальних мережах буде чудовим приводом для посмішок. Астрологи радять ділитися приємними новинами та відкривати душу перед тими, хто вміє слухати та готовий допомогти у важких ситуаціях. Такі люди на вагу золота.

Телець

Тельцям, кого все влаштовує, потрібно закріпити досягнутий раніше успіх. Це може бути непросто, проте треба діяти. Не виключено, що тиждень буде непростим і динамічним. Щоб не вганяти себе в стрес, астрологи рекомендують Тельцям частіше змінювати обстановку і просто більше відпочивати. Переробки зараз точно не підуть їм на користь, особливо наприкінці тижня. Видаляти негатив зі свого серця їм варто за допомогою спорту, спілкування з новими людьми.

Близнюки

Близнюків може чекати перевірка на міцність. Всесвіт хоче перевірити їх, щоб дати цим людям зрозуміти, в якому напрямку їм варто рухатися далі. Як ніколи раніше їм потрібна міцна сила волі. Десять вправ допоможуть розвинути її та не залишитися з носом у вирішальний момент. У справах та роботі треба діяти, причому дуже активно. Якщо хочеться заробити більше грошей, доведеться повністю віддавати себе праці. Те саме стосується і амурної сфери. Усім, хто зараз у пошуках кохання, необхідно частіше знайомитися, спілкуватися.

Рак

У Раків цього тижня очікуються не найприємніші зустрічі. Це означає, що їм варто заздалегідь бути готовими до енергетичного захисту від токсичних людей. У період з 11 по 17 липня не можна втрачати пильності. На обман можуть піти навіть ті люди, які на перший погляд здаються абсолютно невинними. Наприкінці тижня через з’єднання Сонця та Меркурія Раків очікують неприємні та різкі перепади настрою. Не варто заспокоювати себе міцними напоями або жирною їжею.

Лев

Леви зараз можуть вирушати у далекі подорожі, знайомитися з новими людьми та відкривати для себе нові горизонти. Всесвіт допоможе їм дізнатися про майбутнє. Також потрібно зробити за своїми снами, оскільки вони також можуть розповісти про майбутнє. Нинішньому чи минулому багато цікавого. У спілкуванні з близькими та оточуючими людьми загалом треба йти на примирення. Якщо раніше було щось неприємне у стосунках, настав час загладити свою провину.

Діва

Діви зможуть у період змінити свій життєвий шлях. Що стосується роботи, то репутація Дів може бути під загрозою, оскільки є можливість допустити якісь дрібні помилки. Щоб цього не сталося, треба бути трохи уважнішим і не поспішати. Також корисним буде вміння визнавати свої помилки. Всі люди помиляються, але не всі готові це визнати, тому Дівам потрібно бути чесними та відкритими, добрими та великодушними.

Терези

Не виключено, що Терези в період з 11 по 17 липня неодноразово зустрінуться зі складними дилемами на своєму шляху. Це буде час, коли потрібно ухвалювати рішення швидко та обдумано. Також порядок у всіх сферах життя можна зберегти, досягнувши порядку в будинку. Потрібно забрати зайві речі. Зробити прибирання та позбутися непотребу. Так Терезам вдасться зробити своє життя кращим. З часом зростатиме напруга. Апогеєм стане 16 липня — день сполучення Меркурія із Сонцем. Це буде дуже емоційна субота.

Скорпіон

Скорпіонам варто спробувати виростити в собі телепата. У цілому нині цим людям властиво чути часто внутрішній голос, проте, з 11 по 17 число може ослабнути під впливом негативної енергії Місяця. Негативна енергія, що виходить від оточуючих людей, теж може сприяти скасування інтуїції, тому якщо Скорпіони змушені багато спілкуватися з оточуючими, то зараз їм точно варто перестати це робити. Самота також піде на користь творчим здібностям.

Стрілець

У Стрільців очікується дуже насичений подіями тиждень. Не потрібно ставити собі палиці в колеса, працюючи на зношування. Це сильно знизить продуктивність і змусить Стрільців швидко перегоріти, втратити успіх. Люди даного знаку Зодіаку зможуть чинити на оточуючих особливий вплив. Потрібно користуватися цим, але не з корисливою метою, маніпулюючи чужою свідомістю, а в творчих. Потрібно підтримувати людей та давати їм надію на краще.

Козеріг

Козерогів можуть очікувати цього тижня деякі події, які поставлять усе з ніг на голову. Так, такий розклад Козерогам не дуже подобається, зате їхнє життя кардинально зміниться, а доля надасть нові можливості. Це не найкращий час для вирішення юридичних проблем підписання важливих паперів. По можливості треба не забувати творити добро. Чим більше Козероги робитимуть хороших вчинків, тим успішніше завершиться цей період.

Водолій

Майбутні сім днів подарують Водоліям особливу творчу наснагу. Вони вдасться вирішити накопичені завдання, причому деякі з них з мінімальним вкладенням часу. На цьому етапі краще не йти з головою в самоаналіз. Бажано, навпаки, вирішувати якісь проблеми максимально швидко та ефективно. Настав час ступити на шлях очищення, оскільки попереду Водоліїв чекають дуже яскраві та позитивні події.

Риби

Рибам з 11 по 17 липня зірки намагатимуться допомогти у рятуванні від шкідливих звичок. Насамперед астрологи радять визнати, що такі звички існують, інакше побороти їх не вийде. Рибам потрібно стати сильнішими, відповідальнішими. Настав час переходити від слів до дій, інакше можна так і залишитися десь у підвішеному стані. Рибам потрібна хороша струс, бажання якось змінити своє життя. У цьому плані корисним може стати розлука з непотрібними речами.