Гороскоп з 11 по 17 жовтня: новий тиждень може принести нам як проблеми, так і багато удачі

На цьому тижні не буде дуже несприятливих днів, але зате відбудеться одна важлива позитивна подія – позбавлення від ретроградності Сатурна в понеділок 11 жовтня. Тиждень пройде під егідою цієї події, тому багатьом з нас вдасться виправити долю і повернути життя в колишнє русло.

Овен

На цьому тижні Овнам вдасться поліпшити відносини з родичами. Сатурн допоможе скоріше забути про всі негаразди і проблеми. В цілому цей тиждень Овнам краще проводити поруч з тими, хто їм дорогий. Тривале усамітнення не піде їм на користь. Яскраві і позитивні емоції цього періоду залишаться в пам’яті на дуже довгий термін. Потрібно фокусуватися тільки на позитивні зміни, навіть якщо буде відбуватися щось не найприємніше.

Телець

Планети і зірки сильно змінять життя Тельців, причому переважно в кращу сторону. Так, на шляху їм будуть зустрічатися дивні і зарозумілі люди, але негативні емоції завжди можна перетворити в позитивну енергію. У будь-якій бочці з дьогтем завжди є крапля меду. Уміння знаходити цю краплю якраз і є головною відмінністю позитивних і успішних людей від тих, хто постійно терпить невдачі. Також цей тиждень чудово підходить для зміни обстановки. Настав час відправлятися в подорожі, робити ремонт і переставляти меблі в будинку.

Близнюки

У Близнюків на цьому тижні буде дуже багато удачі і нових можливостей, але періодично ці люди можуть відчувати брак енергії. Це гарний час для фінансових вкладень і дорогих покупок, але краще не забувати про обережність. Також астрологи рекомендують Близнюкам не змінювати пріоритети. У ці сім днів представники даного знаку зможуть досягти поставлених раніше завдань. Не потрібно боятися перешкод.

Рак

Раків чекає динамічний тиждень з великими змінами в багатьох сферах. Не виключено, що ці люди почнуть сильно втомлюватися. В кінці тижня Раків чекають позапланові зміни в сфері любові. Можливо, друга половинка змінить своє рішення по одному з суперечливих питань у стосунках. Одиноким Ракам вдасться знайти любов.

Лев

У Левів настає дуже сприятливий час для духовних пошуків і практик. Це ідеальний період для того, щоб навчитися медитувати. Велика ймовірність того, що люди цього знаку зможуть знайти духовного наставника, познайомитися з людиною, яка відкриє очі на те, що відбувається, допоможе знайти новий шлях у житті. Астрологи радять не відхилятися від стандартного розпорядку дня. Внесення змін до розкладу повинно проходити обережно і вдумливо. Спонтанності в поведінці можуть позбавити Левів удачі.

Діва

Дівам зірки і планети допоможуть знайти другу половинку. Вони зроблять людей цього знаку більш привабливими і харизматичними, наділять їх упевненістю і внутрішньою силою. Багатьом вдасться познайомитися з новими людьми. Дівам на цьому тижні варто прагнути і до фінансових перемог. Швидше за все, їм вдасться підвищити свої доходи.

Терези

У Терезів на цьому тижні випадковостей не очікується. Якщо хтось буде їх дратувати, значить, з цією людиною абсолютно точно краще не будувати стосунків і не спілкуватися зовсім. Сатурн нагадує, що приємні життєві зміни завжди починаються з малого. Якщо хочеться змінити щось, потрібно просто почати діяти в цьому напрямку. Далі справи підуть як по накатаній. Терезам потрібна дещиця сміливості і розважливості. Це їх час, їхня черга брати своє.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні нічні світила допоможуть у зміцненні їх енергетики. Люди даного знаку відчують приплив бадьорості, сил і удачі. Їх чекає вкрай плідний період, в який вдасться досягти успіху як в справах і роботі, так і в любові. Що стосується фінансових справ, то можна сміливо займатися вкладенням коштів в акції, обміном валюти. Також зараз корисно займатися спортом, вирішувати проблеми зі здоров’ям, здійснювати великі покупки.

Стрілець

Стрільцям варто бути обережнішими в п’ятницю. Для них це буде несприятливий день. Все те, чого вони зможуть досягти за тиждень, може запросто випаруватися. Початок тижня же буде дуже плідним і світлим. Стрільці отримають потужний заряд мотивації. Найбільше везти буде представникам творчих професій, а також тим, хто постійно знаходиться за кермом. Вихідні астрологи радять провести вдома, з рядом близькими людьми.

Козеріг

У Козерогів очікується повільний приріст удачі. Сатурн діє на цих людей плавно, рівномірно. Корисно буде користуватися допомогою близьких людей. Можна сміливо просити їх про підтримку. Сатурну це сподобається, адже тиждень з 11 по 17 жовтня не про успіхи і падіння, а про вміння працювати в команді та про спілкування з людьми. Козерогам посміхнеться удача і в любовній сфері. Їм вдасться знайти другу половинку або перенести вже існуючі стосунки на новий рівень.

Водолій

У Водоліїв очікується багато нових знайомств. Спілкування, романтика і любов – це, звичайно, добре, але на роботі варто проявляти максимум самостійності. Приказка «хочеш щось зробити добре, зроби це сам» якраз відмінно описує поточний стан справ. Це сприятливий час для самодостатніх людей.

Риби

Рибам на цьому тижні астрологи радять навчитися управляти негативними емоціями, адже вони можуть стати причиною проблем. Сатурн на стороні Риб, але його сила може обійти людей цього знаку стороною, якщо ті будуть занадто часто ображатися і тримати злість на оточуючих. Нічні світила посприяють швидкому вирішенню конфліктів, якщо Риби не почнуть загострювати ситуацію. Це ідеальний час для пошуку компромісів.