Гороскоп з 13 по 19 грудня: початок тижня для більшості з нас має бути сприятливим через позитивний переход Марса в Знак Стрільця, а також через пік зорепада Гемініди

19 число буде небезпечним через повний Місяць і ретроградну Венеру. Це означає, що до суботи включно наші чакри будуть відкритими, а наша енергетика – міцною. Тиждень обіцяє бути вкрай продуктивним.

Овен

Овнам у період з 13 по 19 число планети та зірки допоможуть перемогти занепокоєння. Вони дадуть цим людям сили для того, щоб ті самі собі змогли довести, що боятися нічого і переживати нема про що.

Астрологи рекомендують Овнам уважно стежити за реакцією людей на свої дії. Якщо кому щось не сподобається, не варто продовжувати дратувати людину, провокуючи скандали. Поступливі та розуміючі люди цього знаку будуть на вершині успіху. Грубість та хитрість зараз не в тренді.

Телець

У Тельців можлива поява негативних подій наприкінці тижня. Їм варто пам’ятати про чотири ситуації, в яких необхідно зняти негативний вплив негайно. Інакше може зникнути успіх і виникнути тривога та інші проблеми.

Астрологи радять Тельцям не сприймати все надто близько до серця. Цього тижня їхні зіркові покровителі зроблять так, що будь-яка образа та переживання можуть перерости на щось більше. Потрібно більше розважатися і займатися тими справами, які приносять задоволення, а також менше ризикувати.

Близнюки

Близнюки – це люди, які можуть порозумітися з ким завгодно і коли завгодно, але якщо виникають проблеми у стосунках, вони не можуть це виправити самостійно. Наближається глобальне оновлення енергетики, тому цей тиждень, можливо, останній, на якому можна спробувати помиритися з друзями і налагодити з ними стосунки. У спілкуванні з другою половинкою та родичами також корисно виявлятиме ініціативу, починаючи непросту розмову першими.

Рак

Ракам для досягнення успіхів на любовній та фінансовій ниві важливо пам’ятати, що чистий розум і свідомість можуть сприяти особистісному зростанню та підвищенню привабливості. Також з 13 по 19 число буде прощати людей і відпускати минуле. На початку тижня на любовному радарі можуть виникнути нові претенденти на роль другої половинки, а також нові можливості у роботі та бізнесі. Ракам потрібно бути уважніше, щоб не пропустити той момент, коли удача буде стукати в їхні двері.

Лев

Лев матиме дуже багато сил і енергії, але може відчуватися певний недолік удачі з перших днів і до неділі. Найголовніше, чого Левам варто остерігатися в ці сім днів, це фальшиві почуття. Астрологи радять не вдавати і не вдавати, що все нормально, якщо це не так. Не варто накопичувати в собі злість, переживання та негатив. Потрібно шукати людину, з якою можна все обговорити і яка вислухає Левів без критики та непотрібних рекомендацій.

Діва

Дівам варто почати готуватися до новорічних свят. Перше, що варто зробити – це очистити житло від негативної енергії. Для цього можна зробити обкурювання травами , генеральне прибирання. Це дуже гарний час для подорожей, активної фізичної та інтелектуальної роботи. Головне – не перевтомлюватися. Все те, що не входило спочатку до планів, потрібно виключити зі списку справ. Ризики та авантюри, у тому числі й фінансові, можуть стати причиною великих негараздів. Енергія, що підживлюється Марсом, допоможе Дівам сфокусуватися на найголовнішому.

Терези

Цього тижня у Терезів може з’явитися багато ворогів та недоброзичливців. Також є небезпека посваритися з родичами та другою половинкою. Не треба боятися цього, оскільки є можливість обійти стороною розбрат. Підвищена активність зорепаду Гемініди означатиме, що Терезам пощастить у коханні та у творчій сфері. Головне – не витратити всі сили в перші пару днів тижня, інакше можна стати аутсайдерами в кінці. Краще витрачати свою енергію більш розважливо.

Скорпіон

Скорпіони належать до знаків Зодіаку, з якими важко у шлюбі. Цього тижня ситуація зміниться, оскільки Скорпіони можуть стати великодушнішими, спокійнішими та гнучкішими. Щодо роботи, то астрологи радять людям цього Знаку повернутися до ідей, які надихали їх раніше. Це буде корисно для тих, хто хотів зробити щось важливе у минулому, але боявся розпочати з якихось причин. Потрібно знаходити час для відпочинку, адже надмірна активність, як і повне неробство, можуть стати причиною негараздів.

Стрілець

Стрільцям, які минулого тижня дуже втомилися і витратили більшу частину своїх сил, могло не вистачити вихідних на відпочинок. Не варто переживати, адже можна відновлювати біополе й у будні. Астрологи вважають, що ці сім днів корисно буде внести трохи різноманітності в особисте життя, в робочий процес, дозвілля. Це підніме Стрільцям настрій і допоможе здобути впевненість у собі. Це дуже сприятливий час для людей цього знаку.

Козеріг

Зірки і планети розташувалися досить сприятливим чином для того, щоб позбавитися шкідливих звичок, що руйнують життя, і поганих спогадів. Основу успіху для Козерогів складатиме їхнє вміння фокусуватися на одній справі. Працездатність цих людей зросте в рази, як і їхня чарівність. Загалом цей тиждень можна назвати дуже сприятливим. У спілкуванні з родичами та друзями варто виявляти тактовність. Не треба сперечатися із близькими людьми, доводити їм щось.

Водолій

Водоліям астрологи наполегливо радять остерігатися людей із поганою енергетикою. Цілком можливо, що друга половинка, друзі та родичі тимчасово перестануть розуміти причини вчинків Водоліїв. Доведеться пояснювати, чому вони вчинили так, а не інакше. Потрібно набратися терпіння, бо сваритись не можна. Незабаром Новий рік, так що потрібно бути максимально доброзичливими навіть із незнайомцями, щоб не натягнути на себе лихо. Цей тиждень ідеально підходить для покупок та подорожей, ділових поїздок.

Риби

Риб можуть почати дошкуляти недоброзичливці. Зірки і планети вишикувалися таким чином, що з’явиться можливість припинити стосунки з тими, хто сповнений заздрощів і злості. Усім Рибам, які перебувають у стосунках, вдасться відкрити нові грані кохання. Нічні світила допоможуть Рибам показати всьому світу свої найголовніші переваги.