Гороскоп з 15 по 21 лютого: цей тиждень обіцяє бути важливим, яскравим і таким, що запам’ятається, але не без труднощів

Астрологи зазначають, що енергетика зірок і планет допоможе нам в постановці нових завдань і у вирішенні тих питань, які стоять найгостріше.

Овен

Овнам слід ознайомитися з тим, як розвинути свій зодіакальний талант. Це дуже важливо, адже на цьому тижні зірки і планети наповнені бажанням допомогти всім і кожному. Астрологи вважають, що це ідеальний час для постановки нових завдань і креативного вирішення проблем. Не варто думати, що всі приємні збіги випадкові. Це зірки намагаються відкрити для Овнів нові двері в прекрасне майбутнє. Представників цього Знака буде супроводжувати удача кожен день цього тижня, особливо в неділю.

Телець

На робочому фронті у Тельців можуть виникнути деякі труднощі через кінцеву фазу ретроградного Меркурія. Також ця планета може порушити спокій і порядок в житті цих людей. Час боротьби закінчиться 21 лютого. У цей день почнеться найсприятливіший період 2021 року. Саме тому в кінці тижня варто чекати приємних сюрпризів, новин і емоцій. Життя Тельців потече по новому руслу, багато мінусів заміняться на плюси.

Близнюки

Зараз у Близнюків є всі шанси на те, щоб почати нове життя. Настає прекрасна пора для розробки нових планів на майбутнє, пошуків роботи та нових захоплень. Все це краще запланувати на кінець тижня. Початок тижня краще присвятити родині, справам по дому, спілкуванню з родичами. Бажано проявити стриманість в спілкуванні з людьми, особливо з тими, хто спробує спровокувати Близнюків на конфлікт.

Рак

Ракам потрібно дивитися в обидва. Перше, про що їм варто потурбуватися, – це створення сприятливої атмосфери у себе в будинку. Потрібно позбутися від речей, які притягують неприємності. Також не завадить зробити генеральне прибирання, причому раніше – в понеділок або у вівторок. Астрологи вважають, що найсприятливішими для Раків днями стануть понеділок і неділя, але з абсолютно різних причин. Через це в понеділок краще сфокусуватися на обов’язках, а в неділю можна зайнятися шопінгом, розважитися, випустити пар.

Лев

Левам, які знаходяться в активному пошуку другої половинки, варто пам’ятати про те, як Знаки Зодіаку висловлюють свої почуття. Кожен з нас робить це по-різному, так що подібні знання допоможуть Левам швидко дізнатися, взаємні чи їхні почуття. Любовна сфера стане найважливішою для цих людей. Робота і бізнес відійдуть на другий план, але забувати про справи зараз не можна. Якщо закинути роботу, це може привести до втрати фінансів. Тиждень прекрасно підходить для навчання, вивчення мов, підготовки до іспитів.

Діва

У Дів очікується непростий і динамічний тиждень. Астрологи радять їм частіше користуватися словами-паролями для потужного енергетичного захисту. Традиційно вважається, що Діви дуже мудрі і допитливі, однак не завжди це корисно. На цьому тижні їм краще покладатися на інтуїцію і творчу складову свого розуму. У любові ж, навпаки, поки краще не поспішати: потрібно закинути вудку і дізнатися, що любить людина, яка їм сподобалася, а що ненавидить. Обережність не завадить.

Терези

На цьому тижні зірки істотно посилять емпатію Терезів, що дасть їм деякі переваги. Наприклад, вони зможуть краще визначати, хто говорить неправду, а хто з ними чесний і відкритий. Це стане в нагоді їм у всіх сферах життя без винятку. Успіх чекає всіх, хто прагне змін. Терезам необхідно захотіти, щоб їх життя стало краще і змінилося. Але одного лише бажання зазвичай мало, тому астрологи радять діяти і не приймати бажане за дійсне.

Скорпіон

На цьому тижні можна і навіть потрібно користуватися порадами мудрих людей, прислухатися до тих, хто старший і досвідченіший. Це дуже сприятливий час для подорожей, відряджень, зміни обстановки. Настає час змін, причому вельми позитивних і приємних. Щоб ці зміни принесли більше позитиву і щастя Скорпіонам, їм потрібно буде озброїтися оптимізмом, любов’ю до себе і до своїх близьких.

Стрілець

Як відомо, успіх дня багато в чому залежить від ранку. Мрійливість – ось що потрібно Стрільцям в даний період. Все буде діяти за законом тяжіння, який свідчить, що думки стають реальністю. Але крім мрій потрібно ще й діяти. Лінь і прокрастинація для Стрільців стануть найстрашнішими і руйнівними ворогами.

Козеріг

Козерогам нічні світила допоможуть знайти свій шлях. Настав час змінити цілі і переосмислити своє життя. Астрологи радять Козерогам не сидіти на місці, тому що бездіяльність може погіршити негаразди і вивести їх на новий рівень. Потрібно вийти на конструктивний діалог з самими собою, щоб убезпечити себе від неправильних рішень. Необхідно шукати відповіді частіше питанням «чи все я роблю зараз правильно?». Обережність зайвою не буде.

Водолій

У сімейних Водоліїв можливі деякі проблеми в спілкуванні з близькими. Зірки і планети можуть спровокувати сварки та скандали, але спеціальні обряди допоможуть цього уникнути. В цілому тиждень може бути дуже непростим. Водоліїв чекає перевірка на міцність, в тому числі і в роботі. Бездіяльність і лінь завдадуть непоправної шкоди їх репутації. Почуття обов’язку в період з 15 по 21 число стане понад усе. Потрібно прагнути до того, щоб всі поставлені завдання виконувалися точно в строк.

Риби

Риби – люди тонкої душевної організації, навіть якщо вони намагаються зробити вигляд, що це не так. На цьому тижні їм варто перестати спілкуватися з токсичними людьми, а також постаратися побороти шкідливі звички, що ослабляють біополе. На вихідних корисними стануть тиша і спокій, відпочинок в оточенні найближчих і приємних людей. Астрологи зазначають, що багато робітників проблеми вирішаться самі собою, тому все, що потрібно зараз Рибам, – це трохи впевненості. Проблеми на роботі можуть неабияк розхитати нерви, так що не варто нести їх додому.