fbpx
Гороскоп

Гороскоп з 15 по 28 січня. У когось приємних вражень в особистому житті буде дуже багато, а в когось романтичне знайомство

Близнюки

Близнюкам в другій половині січня треба зробити багато для впорядкування свого житла. Для цього у вас буде достатньо енергії, сил та бажання. Швидше за все ви знайдете помічників в особі членів сім’ї, близьких родичів, батьків. Всі разом ви зможете не тільки навести ідеальний порядок у будинку, зробити генеральне прибирання, але й виконати деякі серйозніші роботи: наприклад, косметичний ремонт в одній із кімнат.

Також можна займатись питаннями різного роду, які давно відкладалися. Це вдалий час для покупки меблів чи дорогої побутової техніки. Можна розраховувати на фінансову підтримку з боку родичів: частину витрат на покупки вам компенсують. Приємних вражень в особистому житті буде вдосталь

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам в цей період вести активний спосіб життя, багато спілкуватися, здійснювати поїздки та розважатися. У вашому житті зростає роль друзів, знайомих та однодумців. Не відмовляйтеся від пропозицій провести час у дружньому колі, клубах за інтересами, концертних залах та кінотеатрах.

Метою цього періоду має стати отримання нових вражень та розширення кола дружнього спілкування. У цьому ви не тільки досягнете успіху, але і знайдете невичерпне джерело позитивних емоцій. Відносини в сім’ї та з дітьми також вас радуватимуть. Наприкінці місяця може статися романтичне знайомство. Якщо у вас вже є кохана людина, то стосунки з нею стануть ніжнішими та довірливішими.

Козеріг

Козерогам зірки радять до кінця місяця зайнятися собою. Підійдіть до дзеркала, огляньте себе на повний зріст і подумайте, що вам не подобається і що хотілося б змінити. Можна взяти абонемент у спортивний зал або фітнес-клуб і почати інтенсивно тренуватися. Ваш енергетичний тонус в цей період тільки посилюватиметься, тому фізичні навантаження будуть дуже доречними.

Також ви відчуєте посилення інтелектуального потенціалу. Швидше за все, зросте ваш інтерес до складних світоглядних, морально-етичних та філософських проблем. У цей час можна робити корективи у системі цінностей і моральних орієнтирах. Це чудовий час для подорожей.

You cannot copy content of this page